Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..

slovak125478

#201

2012-12-06 21:46

No vrahovia a zlodeji tu budú behať po našom Slovensku a človek čo vlastne nikomu neublížil, baví ľudí v tejto zlej dobe,tak má byť zavretý takú dlhú dobu akoby vraždil alebo okradol republiku o stá miliony.Nesúhlasím s takým trestom.
Hnus :-(

#202

2012-12-06 21:55

Kolko fetakov beha po uliciach? Kradnu,prepadavaju ludi a davaju drogy deťom :-( a tu niekto mudruje co sa tyka Cinkotu.Ano,je vinny ale 8 rokov ????????? AA co ti co dostali 2 roky za zabitie dietata alebo za zabitie mladeho chlapca dobiteho vo Vrakuni na smrt????????Ten kolko dostal?????
Sisi

#203

2012-12-06 21:57

#2: vyberam si prezYvku - cinky 

 

Ale niekto dostane za vraždu 2roky a on dobrovolný užívatel drog 8rokov?! Veď to je proti logike... ten človek nežiadal dobrovolne prísť o život, nechcel zomrieť a vinník odsúdený na menej rokov ako ten čo si dobrovolne ničí vlastné zdravie?! to normálne nie je... Som proti drogám, ale nie proti luďom .... no keď to niekto užíva a chce to užívať- ničí si vlastné zdravie-tak prečo ho na tak dlho trestať, on nepredával drogy, nikomu ich nevnucoval!! myslím že Slovenské súdy nie sú spravodlivé, nikto a nič tu nie je spravodlivé...Riešime iných, no nikto sa nepozrie do vlastnej kuchyne čo doma má... Nikto nikdy nevieme ako skočíme a akým smerom sa vyberieme, čo nás v budúcnosti postihne, tak prečo odsudzovať ludí, nikto neviete prečo ich bral, aké mal na to dôvody, nikdy neviete vy, ani vy či vy ako skončíte, tak ho neodsudzujte prv ako neviete a nepoznáte jeho život a problémy..!!! Som študentka sociálne práce, počas života a praxe som mala možnosť stretnúť ludí v liečebniach a iných zariadeniach ako napr. narkomanov, po vypočutí životných problémov a dôvodov prečo drogy užívali, by ste si aj vy povedali(a dám za to ruku do ohňa) že ešte dobre že ten človek skončil len na drogách a nespáchal radšej samovraždu... a jeden citát na záver, kt. by sa mal riadiť každý človek: "Neodsudzuj ma slovom, myslou a ani skutkom, pokiaľ nevieš prečo robím to, čo robím!!!" & " Neodsudzuj a netrestaj človeka, pokiaľ si v jeho topánkach neprešiel ani kúsok cesty po ktorej kráčal on!!!"
ivan

#204 Re: cinky

2012-12-06 21:58

#2: vyberam si prezYvku - cinky

nikdy v zivote nikomu nic nepredal, Ty debil!

JooH

#205

2012-12-06 22:00

Trest, pokiaľ sa stane má prinášať hlavne odškodnenie ublíženému. Rozhodne to nemá byť pomsta a už vobec nie posta sudcov podhodená nešťastníkom hltajúcim bulvár.
frimmka

#206 demencia

2012-12-06 22:01

tento štát a tieto tresty ? neviem či mám plakať či sa smiať... len vymneiť celú vladú.. šašovia zaostalí
ucen

#207 Re: cinky

2012-12-06 22:02

#2: vyberam si prezYvku - cinky

toto je konecne spravne napisane.... ked budem zly, dam sa za herca a ostatni herci ma vytiahnu z lochu a mozem drogy predavat a zabijat male deti na cestach svojim autom? a tomto to vsetko je.

.

#208

2012-12-06 22:06

Prvych 5 stran podpisov budu asi jeho zakaznici...

Hosť

#209

2012-12-06 22:13

podporujem
ajven

#210

2012-12-06 22:14

...zaujimave, ze som sa este nestretol s podobnym pripadom zo zahranicia, kde v showbize slape na kokse polovica sceny... Vyje.... bananova republika... Zdravim spoza hranic, zhnite si tam...
vyberiem

#211 cinki

2012-12-06 22:20

Upozorňujem na niektoré ďalšie skutočnosti : 1. pán cinkota je potrestaný v spodnej polovici trestnej sadzby, 2. mimoriadne zníženie trestu by predpokladalo, že by sa p. cinkota priznal a skutok oľutoval, 3. je zvláštne, že p. cinkota tzv. spoluprácu políciou uviedol až po takom časovom odstupe po skutku, 4. je zvláštne, že v rámci tzv "spolupráce" nakúpil až taký rozsah pervitínu (pokiaľ viem viac ako 100 dávok) a čakal, že mu to niekto preplatí, alebo v rámci vrodeného altruizmu chcel týmto pokáním odčiniť vlastnú drogovú minulosť ??, 5. vrátim sa k bodu 3. - p. cinkota bol podľa mediálnych informácií prepustený z väzby pre nečinnosť vyšetrovateľa - prečo p. cinkota a jeho bývalý obhajca v tomto čase "nebúšil" na brány spravodlivosti (prečo nebúšil už v čase zadržania, výsluchu pred sudcom pri rozhodovaní o väzbe a ďalších 6 mesiacov vo väzbe), 6. prečo páni advokáti tvrdia, že dôkazom jeho neviny je že drogu nezlikvidoval, keď je toto tvrdenie zjavným nezmyslom, lebo ich zaistenie by nebolo možné bez príkazu / súhlasu prokurátora na osobnú prehliadku, čiže takúto možnosť ani nemohol mať (že by ho pustili na veľkú bez dozoru??). Na druhej strane, 8 rokov uznávam je veľa, ale týchto 8 rokov si nezaslúžil len skutkom, ale aj svojim postojom.
rizo

#212

2012-12-06 22:22

Nikomu chalan neublizuje akurat tak sam sebe, neviem preco by sme ho mali zivit 8 rokov? V tomto Bananistane clovek vezme cloveku zivot a dostane mensi trest ako clovek kt. fetuje -> skodi sam sebe. Zial pochybujem, ze prezident zvrati tento stav po tom co vidim, co v poslednej dobe predvadza..

Hosť

#213

2012-12-06 22:23

To je už naozaj, neuveriteľné čo sa deje v tejto našej "demokratickej" republike...
stevka

#214

2012-12-06 22:23

Nesúhlasím s tým,aby šiel sedieť niekto,kto v podstate nikomu neublížil a myslím si,že svoj trest si už odpykal.
lia

#215 Re:

2012-12-06 22:25

#208: . -

si radsej poriadne precitaj tie mená.Nič ti nehovoria??  keď máš písať hovadiny radšej nepíš.Nič nevieš ani o ňom ani o tých ľuďoch.


Hosť

#216

2012-12-06 22:27

pomožte aj tomu chlapcovi čo kopol policajtku
JAGI

#217 JAGI

2012-12-06 22:30

#5: martina -

HADAM SI TAM NAJDE AJ NEJAKEHO PARTNERA :) FESAKOV JE TAM DOST

key

#218 cinky

2012-12-06 22:31

Mali by sa naši sudcovia nad sebou zamyslieť. Za zabitie dostať 2 roky a za to že chlap berie drogy dostať 8 rokov je trochu nepomer. Ale tak to v tomto našom štáte je. Je to na zaplakanie. Hanba.

Hosť

#219

2012-12-06 22:31

Dajte šancui zmenému človeku v čase,keď chce mať deti a darí sa mu..
KIKO

#220 Re:

2012-12-06 22:31

#1: seredanka -

NEBOJ SA ON HO ZACHVILKU BUDE MAT AJ MOZNO PARTNERA A AJ NA DROGY ZABUDNE

Lopata

#221 Moj nazor

2012-12-06 22:31

Cinkotu mi je luto, pretoze je to talentovany herec a skoda ho. Viem co to znamena, ked je niekto zavisly a nevie si s tym sam poradit, ako ublizuje nie len sebe, ale hlavne VSETKYM okolo seba. Je to strasne, niekto z mojich blizkych sa z toho nevie dostat dlhe roky, pritom mu pomahala a pomaha rodina a vsetci blizky. Rodicia financne zrujnovani, pomaly sa mu vsetci zacinaju otacat chrbtom, lebo vidia, ze to NEMA konca ani po lieceni!

Mne sa na tejto peticii jednoducho nepaci to, ze NIKTO z nas NEVIE pravdu. Cinkota hovori, ze robil pre policiu, ze bol "nasadeny", ze si musel slahnut, inak by sa prezradil a pod. Policia zas hovori opak. Na druhej strane sa mi zas nepaci a NESUHLASIM s tym trestom o com je aj tato peticia, pretoze sice ako tu niektori pisu, ze ci by hlasovali aj vtedy, keby Cinkota predal drogy ich detom atd. LENZE Cinkota je sudeny za PRECHOVAVANIE a NIE za ditribuciu a predaj !!!

Pripustme, ze policia ma pravdu... Je mozne, ze niekto za prechovavanie drog pre VLASTNU potrebu moze dostat 8 rokov ??? Chodte sa pozriet do barov a clubov v BA, kolko sa tam fetuje, droguje... polovica slovenskych "celebrit" droguje !!! A to si nevymyslam, lebo vela z nich poznam, je to holy fakt...

Preto si myslim (opat povedzme, ze policia ma pravdu), ze 8 rocny trest je maximalne prehnany !!! Urcite som ale neni za milost, pretoze jednak NEPOZNAM pravdu a za druhe, Cinkota by mal ASI dostat nejaky "napravny" trest, ale nie 8 rokov !!! Otazka je, ci ma policia pravdu alebo on.

Je tazke to hodnotit...



XXX

#222 Ina peticia

2012-12-06 22:36

A co tak spravit peticiu za toho mladeho chlapca- hokejistu co dostal 11rokov zato ze KOPOL policajtku- nikdy predtym nebol trestany a mlady...len na jeho smolu nemal zname meno nebol verejne znamy ...nad tymto by sa mali zamysliet sudy a nie nad cinkotom ktory opakovane bol prichyteny s drogami- 8 rokov je vela dajme tomu ale milost a neviem co by nebolo fer voci inymktorym sa ukrivdilo aj omnoho viac
Rad

#223 Komu niet rady, tomu niet pomoci.

2012-12-06 22:37

Keby to bol obyčajný človek, tak by sa naňho každý vysral a ešte by možno tvrdili, že dostal málo. To, že dostal osem rokov bude asi kvôli tomu, že už bol za drogový trestný čin súdený aj v minulosti. Komu niet rady, tomu niet pomoci.
Mia A

#224

2012-12-06 22:44

Je to hanba nasej justicie...Mafianov a vrahov prepustaju ...je to vysmech celej spolocnosti

Hosť

#225 Re: Re: cinky

2012-12-06 22:44