Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..


Hosť

#276

2012-12-07 02:18

Milton Friedman - Prečo by sme mali legalizovať drogy:

https://www.youtube.com/watch?v=YzmTGeXo0j4
Dalibor

#277 Re: Re: co je vlastne ucel vazby?

2012-12-07 02:20

#249: man - Re: co je vlastne ucel vazby?

dakujem za definiciu... takze odsudeny je za nieco, co sa stalo pred 6 rokmi. a odvtedy vedie nezuhonny zivot. preco trestat cloveka zato, ze sa zaradil do "normalnej" spolocnosti? To akoze tym, ze mu stat znici karieru a zivot, sa nejak  spolocnost ochrani? To tazko. Skor to bude mat presne opacny efekt.

Lipi

#278 Iný pohľad

2012-12-07 02:27

Basa nieje len trestom alebo nástrojom pre nápravu, ale aj akousi elimináciou osôb, ktoré by mohli byť pre spoločnosť nebezpečné. Keby dnes na základe vami podpísanej petície Cinkotu pustili na slobodu, a on by zajtra na prechode pre chodcov sfetovaný zrazil a zabil vaše deti, ako velmi by ste svoj podpis na petícii za jeho oslobodenie oľutovali? Z mojej strany len toľko, že chvalabohu, že Cinkota je len herec a nie vodič autobusu alebo nebodaj letecký dispečer. Pre neho bohužiaľ, že si s tým nedal pokoj, hoci už raz na to doplatil. Padni komu padni.

Hosť

#279

2012-12-07 02:41

Hric ma cistu pravdu v rozhovore,toto je vizitka Policie ako aj Slovenska!
sloboda

#280

2012-12-07 02:45

toto je hnus aby bol vôbec potrestaný zato že škodil v podstate sebe a že sa odbavujú na takom človeku ktorý nelezie nikomu do zadku a ktorý už našiel rovnováhu v živote,miesto toho aby sa starali o skutočných zločincov sa Cinkotu držali roky ako kliešte,držím palce a želám mu veľa šťastia
ROFLOL

#281 Re: Re: Re: cinky

2012-12-07 03:08

#17: nech tam skape - Re: Re: cinky

aha keby drogy nepredaval, tak nici zivot sebe ale ked ich predava, nici ich inym? kazdy je strojcom vlastneho stastia, ak niekomu dorgy predaval, pochybujem, ze to robil proti voli "klienta".. tak isto by som mohol ja v pripade, ze by drogy len bral, povedat, ze telo a zivot mu nicil jeho dealer..

kazdopadne, 8 rokov je vela a neviem ci je zrovna toto najlepsi trest na to, ze bral drogy.. :)

ROFLOL

#282 Re: Iný pohľad

2012-12-07 03:10

#278: Lipi - Iný pohľad

touto logikou mozes pozatvarat vsetkych, co vidis ozratych, lebo ved aj oni vsetci mozu potencialne sadnut za volant a niekoho na prechode zrazit..

matt

#283

2012-12-07 03:12

HUMUS NEKONECNY HUMUS V TOMTO STATE.ZVLAST V POROVNANI S TYMTO PRIPADOM
http://www.webnoviny.sk/slovensko/popradsky-sudca-obzalovany-za-drogy/471921-clanok.html?from=section_article

A PRETO SA PYTAM:CIM SA NAOZAJ RIADI NASE SUDNICTVO???
matt

#284 Re:

2012-12-07 03:24

#283: matt -

a maly dodatok- ublizoval tym len sebe,byt narkomanom je choroba a tie sa maju liecit.Nepredaval to.A pracoval s policiou.
a co myslite kolko dostane Darinka R. a jej zabitie? ja neverim ze viac ako 2 roky ak vôbec nejaky trat dostane.

chrapun

#285

2012-12-07 04:23

Dusan hovori pravdu.
Zabudne sa na vsetky kauzy,
Policia spolupracuje s politikmi a politici s podsvetim,alebo vyznamni a nedotknutelny tahaju za nitky ako im vyhovuje.
Nech si kazdy robi na pohlad svoj nazor, pravda je taka ze nase Slovensko je daleko od pravdy a prava.
Media skresluju zivot na Slovensku a dopomahaju velkym korporaciam este v vacsim svinstvam.
8 rokov ,ved toto je vazne nehoraznost...
helabrez

#286

2012-12-07 06:19

Je to strasne, za vrazdu dostane niekto 5 rokov a Cinkota chudak 8, je to velmi nespravodlive.
Neverte mu!!!

#287 Re: Cinky

2012-12-07 07:43

#14: Truman - Cinky

A vobec ti nevadi ze predaval u nas na dvore piko 12-13 rocnym detom.
Je to diler bez chrbtovej kosti. Ludia zobudte sa.

Preco branite uplneho hajzla!!!

Cinky je diler

#288 Re: Re: Re: Re: cinky

2012-12-07 07:46

#281: ROFLOL - Re: Re: Re: cinky

Ty si mi jaky primitiv. Ked niekto predava drogy 12 rocnym detom ktore este nemaju vlastny rozum to je OK?

Na vlastne oci som to videl ako maly. Je to diler a hotovo. Ale nie obycajny, hajzel co nema srdce. Zobud sa.

majik

#289

2012-12-07 08:00

Nesúhlasím s výškou trestu. Iní dostanú za zabitie 1, 2 maximálne 3 roky...to je priveľa.
zeitgeist

#290 Re:

2012-12-07 08:04

#1: seredanka -

suhlasim s tebou... neviem preco sa ho tu tak ludia zastavaju... VED JE TO NARKOMAN!!! tak preco by mal byt omilosteny?? ved tato peticia je za to, aby dostal milost od prezidenta ci nie? ked dostal 8 rokov, tak asi vedia preco... ved pacha tu istu cinnost opakovane a okrem toho sa tam spominalo aj to, ze tie drogy si isiel kupit mimo informatorskej cinnosti pre policiu... takze on zenuzil ich, tak sa necudujte potom pre boha.. oni sa iba hraju s vasou mienkou, aby dosiahli co chcu!

katja

#291 fakt nechapem

2012-12-07 08:15

Cinky dostal 8 rokov za drogy... hokejista za kopnutie policajtky 11 rokov... za zabitie dostal typek roky 2....
je chore, aby zmagorene hovado, ktore umyselne siahlo na niekoho zivot dostalo 4-nasobne nizsi trest ako ten, co si v prom rade humploval zivot sam... pretoze v pripade takeho trestu ako ma Cinkota za drogy, by tento pravny system asi mal za zabitie davat pomaly niekolkonasobne dozivotie...
naozaj jetu nieco chore a zhnite... som za, aby bol Cinky potrestany, ale tolkymi rokmi...
katja

#292 Re:

2012-12-07 08:17


Hosť

#293 Re: Re: Re: cinky

2012-12-07 08:20

#24: nech skape,3 - Re: Re: cinky 

 dúfam, že si bol svedčiť na súde

kozky

#294

2012-12-07 08:28

Je ta svinstvo....
kiki

#295 Re:

2012-12-07 08:29

#32: -

Suhlasim s tvojim nazorom. Naozaj som podpisala najma preto, lebo ma rozculila neprimerana vyska voci tym, ktori zabiju. Neviem ci zrovna milost je tu riesenie, kedze bez vetra sa ani listok nepohne...

Sonja

#296 nehorázny trest ...........

2012-12-07 08:33

Je nehoráznosť, keď za zabitie niekto dostane dva roky a ak seká dobrotu, za rok môže požiadať o prepustenie. Život však už tomu chudákovi nikto nevráti. No ak si niekto kúpi pár dávok, nikoho tým neohrozí okrem seba, mimochodom presne tak ako všetci alkoholici a fajčiari, dostane takýto trest ......... Maximálne mu mali dať rok ......... i to je veľa keď prihliadnem k tomu že alkoholici dennodenne chlascú a ničia životy svojim rodinám bez postihu, fajčiari hulia a ničia zdravie svojmu okoliu ...... Chytajte si tých čo to predávajú, nie tých čo stúpili vedľa ........
Sonja

#297 Re: fakt nechapem

2012-12-07 08:37

#291: katja - fakt nechapem

za vraždu by malo byť minimálne 20 rokov a viacnásobní vrahovia by si zaslúžili aj trest smrti ........

načo je na zemi viacnásobný vrah?

aby sme ho zase len my všetci živili do konca života v base ?


Hosť

#298 hm

2012-12-07 08:40

nieco tu naozaj nie je v poriadku.cinkyho osobne nepoznam a neviem,ci mal niekedy ambicie drogy podsuvat tretim stranam, alebo riesil len seba.verim mu,ze ziadne umysly nemal.preto je vyska trestu a vobec nejaky trest za sebaposkodzovanie maximalna a nechutna zvratenost v porovnani s inymi verejne znamymi umyselnymi nepotrestanymi aktivitami roznych postaviciek.

Hosť

#299 Re:

2012-12-07 08:43

#1: seredanka -

POlicia nemoze pripustit ze navadzali svoju "volavku"k trestnej cinnosti. V takom pripade by bolo cele jeho svedectvo nepripustne a tym padom by si policajti nemohli spravit fajicku za vyrieseny pripad. Im nezalezi na spravodlivosti ale ide im o to aby mali svoje prachy za to ze vykazu nejaku cinnost a kolko ludi poslu do basy.


Hosť

#300 Re: Re:

2012-12-07 08:48

#290: zeitgeist - Re:

Jaaaaaaaaaaaaj aky si ty mudry. Tak aby sme sa pochopili. Cinki bral drogy. Mali ho v evidencii. Potrebovali volavku. Poslali jeho. Myslis ze ako volavka mal prist za dealermi ze cafte chalani ako sa mate co nove doma kukal si Panelak? Musel si kupit drogy , ty mamlas. Myslis ze policajt povie na sude jasne ze sme mu povedali nech urobi VSETKO CO TREBA aby zohnal informacie? To ze u neho nasli 6 davok drogy skor svedci o tom ze ju asi NEPOUZIL ale ze ju len KUPIL. Ako by si postupoval ty, kebyze ti pride polis a povie ti kamo mas zapis a ked nepomozes tak po tebe pojdeme? Ale ak pomozes tak ta ocistime? A toto mu slubili akurat ze oni svoju cast dohody nesplnili lebo keby priznali ze ho navadzali ktymto cinom tak by cela jeho vypoved bola nepouzitelna.