Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Lopata

/ #221 Moj nazor

2012-12-06 22:31

Cinkotu mi je luto, pretoze je to talentovany herec a skoda ho. Viem co to znamena, ked je niekto zavisly a nevie si s tym sam poradit, ako ublizuje nie len sebe, ale hlavne VSETKYM okolo seba. Je to strasne, niekto z mojich blizkych sa z toho nevie dostat dlhe roky, pritom mu pomahala a pomaha rodina a vsetci blizky. Rodicia financne zrujnovani, pomaly sa mu vsetci zacinaju otacat chrbtom, lebo vidia, ze to NEMA konca ani po lieceni!

Mne sa na tejto peticii jednoducho nepaci to, ze NIKTO z nas NEVIE pravdu. Cinkota hovori, ze robil pre policiu, ze bol "nasadeny", ze si musel slahnut, inak by sa prezradil a pod. Policia zas hovori opak. Na druhej strane sa mi zas nepaci a NESUHLASIM s tym trestom o com je aj tato peticia, pretoze sice ako tu niektori pisu, ze ci by hlasovali aj vtedy, keby Cinkota predal drogy ich detom atd. LENZE Cinkota je sudeny za PRECHOVAVANIE a NIE za ditribuciu a predaj !!!

Pripustme, ze policia ma pravdu... Je mozne, ze niekto za prechovavanie drog pre VLASTNU potrebu moze dostat 8 rokov ??? Chodte sa pozriet do barov a clubov v BA, kolko sa tam fetuje, droguje... polovica slovenskych "celebrit" droguje !!! A to si nevymyslam, lebo vela z nich poznam, je to holy fakt...

Preto si myslim (opat povedzme, ze policia ma pravdu), ze 8 rocny trest je maximalne prehnany !!! Urcite som ale neni za milost, pretoze jednak NEPOZNAM pravdu a za druhe, Cinkota by mal ASI dostat nejaky "napravny" trest, ale nie 8 rokov !!! Otazka je, ci ma policia pravdu alebo on.

Je tazke to hodnotit...