Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Sisi

/ #203

2012-12-06 21:57

#2: vyberam si prezYvku - cinky 

 

Ale niekto dostane za vraždu 2roky a on dobrovolný užívatel drog 8rokov?! Veď to je proti logike... ten človek nežiadal dobrovolne prísť o život, nechcel zomrieť a vinník odsúdený na menej rokov ako ten čo si dobrovolne ničí vlastné zdravie?! to normálne nie je... Som proti drogám, ale nie proti luďom .... no keď to niekto užíva a chce to užívať- ničí si vlastné zdravie-tak prečo ho na tak dlho trestať, on nepredával drogy, nikomu ich nevnucoval!! myslím že Slovenské súdy nie sú spravodlivé, nikto a nič tu nie je spravodlivé...Riešime iných, no nikto sa nepozrie do vlastnej kuchyne čo doma má... Nikto nikdy nevieme ako skočíme a akým smerom sa vyberieme, čo nás v budúcnosti postihne, tak prečo odsudzovať ludí, nikto neviete prečo ich bral, aké mal na to dôvody, nikdy neviete vy, ani vy či vy ako skončíte, tak ho neodsudzujte prv ako neviete a nepoznáte jeho život a problémy..!!! Som študentka sociálne práce, počas života a praxe som mala možnosť stretnúť ludí v liečebniach a iných zariadeniach ako napr. narkomanov, po vypočutí životných problémov a dôvodov prečo drogy užívali, by ste si aj vy povedali(a dám za to ruku do ohňa) že ešte dobre že ten človek skončil len na drogách a nespáchal radšej samovraždu... a jeden citát na záver, kt. by sa mal riadiť každý človek: "Neodsudzuj ma slovom, myslou a ani skutkom, pokiaľ nevieš prečo robím to, čo robím!!!" & " Neodsudzuj a netrestaj človeka, pokiaľ si v jeho topánkach neprešiel ani kúsok cesty po ktorej kráčal on!!!"