Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..


Hosť

#226

2012-12-06 22:45

nie som zástanca drog, ale porovnanie spoločenskej nebezpečnosti 8 baleni pervitínu nie je 5 x väčšie ako zabitie 2 ľudí autom neprimeranou rýchlosťou v meste
hlavamaboli

#227 Re: Re: cinky

2012-12-06 22:47

#204: ivan - Re: cinky

A čo že nepredal, stačí že držal .. ty si hlupák ak si nevieš pozrieť trestný zákon

§ 172

(1) Kto neoprávnene

d) prechováva po akúkoľvek dobu,
omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor alebo kto takú činnosť sprostredkuje, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.

(2) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a už bol za taký čin odsúdený,

 

Ešte málo dostal podľa trestného zákona, lebo on pochybil opakovane.

KANDY

#228 MAL SOM RAD CSSR

2012-12-06 22:48

kde to zijeme? ti co nieco tvoria, su zatvarani a ti co nic nerobia, su chraneni a este ich zivime,myslim tym ciganske spinave prizivnicke obludy
spravodlivosť

#229 hrozne

2012-12-06 22:56

Ak to prejde tak nastane aká situácia ? začnú ďalšie petície aj za ďalších ...

Hosť

#230 Skoda

2012-12-06 22:57

Skoda ze to nie peticia vo vseobecnosti. Urcite je takych ludi viac, akurat nemaju vplyvnych znamych ...
´peticia

#231 peticia

2012-12-06 23:00

ta petícia nemala byť za zníženie , ale za zvýšenie trestov tým vrahom ktorých tu spomínate .
Mia

#232 MOZE ZA TO VLADA

2012-12-06 23:02

Všetci píšu že za vraždu niekto dostane 3 roky a Cinkota 8,že tomu nechápu..Naozaj tomu nechápete??Veď vrahovia predsa nijako neokrádajú štát.Ale on,tým že si kúpi nelegálne drogu,hoci pre vlastnú spotrebu a nejde s tých peňazí 20percent do štátnej pokladnice(politikom do vrecka) tak si na to vymysleli takéto zákony.Veď im je úplne jedno čo ludia v tomto štáte robia pokial sa to netýka konkrétne ich.Aj keby sa tu všetci vraždíme hlava nehlava.
Smooky

#233

2012-12-06 23:06

Umelci žijú inak,ako obyčajní ľudia,čo na tom,že si dajú trebárs aj marišku,inak by neboli takí dobrí,tá profesia si to priam vyžaduje.Cinkota je výborný herec,vrah by dostal menej,čo je to za spravodlivosť?Som za úplné zrušenie jeho trestu.
pravda

#234 Re:

2012-12-06 23:08

#216: -

Presne tak.Aj zanho mohol niekto zorganizovat peticiu :-(

Alan

#235 Re: Cinky

2012-12-06 23:10

#16: Neverec - Cinky

Toto je presne vystihnute,všetko v jeho pripade nasvedčuje tomu že niekomu očividne z vysokých kruhov by mohol velmi uškodiť tak to musel zastaviť.

yoffo

#236

2012-12-06 23:12

No, len hmlisto tuším, KTO je Mr. Cinkota, ale podľa toho, čo mu boľševický tribunál naložil,
musel niekoho úmyselne zabiť.
NIE ???
V roku 1989 sme boli príliš nežní.......tam je problém.!.

Viete, čo je POLITICKÁ MAFIA ???-------toto.

25

#237 Ja

2012-12-06 23:14

Vôbec si nezaslúžil taký tvrdý trest...ak to mala byť príučka, tak potom 8 rokov je veru za drogy veľa. Nikomu neublížil /iba ak sebe/ ani nevzal úmyselne život druhému!

Hosť

#238 zobudte sa ludia !!!!!!!!!

2012-12-06 23:15

Ludia nebláznite to už fak tu budeme podpisovať nejakú smiešnu petíciu pre narkomana??????? ktory drogy nielenže berie ale ich aj dalej predáva??????? len preto že je to nejaky druhotriedny herec??????? to nabuduce tu spustime petíciu ked druhotriedny herec niekoho zabije??????? mali mu dať 20 rokov aj to by bolo malo pliaga fetacka
Ina

#239 Žiť na Slovensku ? VEĽA OTÁZNIKOV ?????????????????????

2012-12-06 23:18

Život na Slovensku sa zo dňa na deň stáva neznesiteľnejším, spravodlivosť sa vytratila, o zdravotníctve a školstve radšej pomlčím ...
Pripadám si ako v neprávnom - policajnom štáte...
a takých je nás oveľa viac !!!

Hosť

#240 Re: Ja

2012-12-06 23:19

#237: 25 - Ja

mal pri sebe 200 dávok pervitínu, máž pocit, že by nikomu neublížil ??


Hosť

#241 Re: Re: cinky

2012-12-06 23:20

#139: zuana - Re: cinky

pokojne porovnavaj. len ti uslo ze cinky je pre drogy trestany opakovane. po prvom treste sluboval, prisahal, aky je vylieceny, polepseny.... ale pokojne sa k drogam vratil. to nebolo ani nahoda, ani nehoda, ani nahle pomätenie. to bol dlhodoby planovany proces. svojho casu vyplakaval v mediach ako ma problem financovat dom - zrejme si pomahal takto... zena ho preco opustila? asi preto lebo zil tak slusne - fetaci a dileri si u neho podavali klucku...

pokial ide o to mnozstvo ktore mal pri sebe - zeby zasoby na dva roky? teda ak to mala byt len osobna spotreba....

nebude to nahodou tak, ze s policiou spolupracoval pod natlakom - len aby sa vyhol obvineniu z obchodovania s drogami. velmi charakterne namocil ostatnych zucastnenych, len aby sa z toho sam vyhrabal....

bolílensprostá

#242 Re: Re: Re: cinky

2012-12-06 23:23

#227: hlavamaboli - Re: Re: cinky

Múdra hlava nebolí .................................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sprostahlavapodpiše

#244 Re: Re: Re: Re: cinky

2012-12-06 23:27

#242: bolílensprostá - Re: Re: Re: cinky

hlavama boli ma pravdu malo dostal

kat

#245 Re:

2012-12-06 23:29

#1: seredanka -  

 Za drogy doživotie !

 

Inak sa toho svinstva nezbavíme ......

Dalibor

#246 co je vlastne ucel vazby?

2012-12-06 23:30

teraz neviem... co je vlastne ucel vazby? prevychovat cloveka? ci ochranit spolocnost? v tomto pripade fakt neviem.
kat

#247 Re: seredanka

2012-12-06 23:32

#1: seredanka -  

 Za drogy doživotie !

 

Inak sa toho svinstva nezbavíme ...

hlavamaboli

#248 Re: Re: Re: Re: cinky

2012-12-06 23:33

#242: bolílensprostá - Re: Re: Re: cinky

Veru,

riešime Cinkiho, pričom nás do toho nič. On si tú kašu navaril nech si ju aj zje. Kto mu kázal fetovať?Kto mu kázal porušovať zákon.

 

Či zákon je len pre nás chudákov, mediálne "osobnosti" majú mať vlastné zákony? Miernejšie? Alebo žiadne, môžu si beztrestne robiť čo sa im zachce?


Teraz im prejdú drogy, o pár rokov vražda? Ak náhodou nejaká "osobnosť" úkladne zavraždí niekoho , tiež bude sa spisovať petícia za jeho oslobodenie?

 

Prečo sa nespisuje petícia za oslobodenie všetkých vezňov, potrestaných z výroby a držania omamných látok? Prečo len Cinky? Ha?

 

man

#249 Re: co je vlastne ucel vazby?

2012-12-06 23:34

#246: Dalibor - co je vlastne ucel vazby?

učel vazby je obmedziť dotyčneho aby nepachal dalej trestnu činnosť a neovplivnoval svedkov pokial neprebehne riadny sud ................účel výkonu trestu je obmedzit pohyb trestanej osobe aby nepáchala dalej trestnú činnosť a ochraniť tým spoločnosť a vtomto prípade čim dlhší trest tým lepšie.

kokot kominar

#250 kto ma stretne, ten ma stastie

2012-12-06 23:36

v tom pripade ziadam omilostit vsetkych drogovych dealerov a vsetkych recidivistov.

ziadat milost len preto, ze je to "umelec" a "obycajny chalan" je nonsens. preco prave on by mal byt vynimka? lebo je madialne znamy?
to urcite.