Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..

ejja

#301 milosť

2012-12-07 09:00

Myslím si že tento štát je úplne na hlavu.... Tomu čo drogy predával a vyrábal dali 5 rokov a jemu 8. Za zabitie je menej.
Konečne sa zaradil do normálneho života, bol obsadzovaný v TV, neskutočný dabuje bude ho veľká škoda...
a aj keď drogy bral tak na vlastnú spotrebu a nepredávali ich inam.. nie ako tu písali že ich predával ďeťom... je dostatočne potrestaný tým že vôbec drogoval.
Milosť každopádne
forrest

#302

2012-12-07 09:00

Keď napr. taký Melo bol prepustený VEDOME, p. Kováč sa musí ospravedlniť za to, že mu štát uniesol a zmlátil syna,poskladali sme sa Lexovi na odškodné a pod.,tak tu nie je čo riešiť...bodka
salsa

#303 choré zákony v tomto štáte

2012-12-07 09:02

Trestný zákon je ako lotéria ,keď sa pomýliš alebo urobíš chybu ,čaká sa do ktorej skupiny ťa zaradia ,ak zaradia človeka do skupiny ,kde sú tresty napr.od 7 rokov vyššie ,nezáleží či si malý zločinec alebo originál zločinec.Tresty sú rovnaké.Tento štát by sa mal zamyslieť aj nad praktickosťou týchto trestov,urobiť z produktívneho človeka , ktorý zarába a platí dane , zločinca ,o ktorého sa musí postarať štát a má s ním len výdavky . Aká je to spravodlivosť ,čomu poslúži takáto spravodlivosť.Prečo u nás neexistuje možnosť si trest odpracovať .Každý z nás môže pochybiť ale to neznamená , že sa život končí . Basa a potom čo , nezamestnanecký úrad , sociálny úrad a doživotný mrzák.
xpx

#304

2012-12-07 09:07

nie je myslitelne, aby dostal viac, ako dostavaju vrahovia.....
zuzu71

#305 droga ako droga

2012-12-07 09:11

... čítala som názory nejdem sa vyjadrovať ku súdnictvu, to je zbytočné ale uvediem príklad z okolia. Muž "doživotný alkoholik" - "psychopat" pri každom alkoholovom opojení terorizuje svoju ženu, deti ... tieto žijú, vdaka nemu na pokraji biedy ... KRČMÁR, v ktorého hostinci sa chlap nalieva si žije na vysokej nohe, krásny dom, auto, dovolenky ... aj toho by bolo treba zatvoriť nemyslíte tiež je deler ... kolko životov ničia jemu podobný , hm???? ... a chlap bol niekolko krát na liečení, ktoré sme mu zaplatili my, no tiež ho mali šupnúť do basy radšej ... aspon by si jeho žena a deti, konečne užili pokoj ... ČO VY NA TO???

:-)

#306 ejha....

2012-12-07 09:15

Keď je niekto čistý a poslušný človiečik, nebude mať u seba 200 dávok na osobnú spotrebu...... Za to 8 rokov je aj málo! V Thajsku by dostal doživotie a bolo by vymaľované. Je chyba systému, že vrahovia dostávajú 3 roky. Je to zlé!!! Ale netreba miešať hrušky s jablkami !

Hosť

#307 Re: droga ako droga

2012-12-07 09:17

#305: zuzu71 - droga ako droga

presne ............ na cigaretách a alkohole ryžuje každá krčma, obchod, trafika výrobcovia aj štát .......... pritom sú to vlastne tiež zbrane hromadného ničenia ľudského zdravia a šťastia  ........ lenže niekto tieto návykové látky zlegalizoval .......... a kde je vlastne rozdiel ???  a kde hranica škodlivosti toho čo do seba súkame ???  Kto nežil s alkoholikom ktorí ubližuje vlastnej rodine vie o tom houby z makom ....

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-12-07 09:28


Lienka

#309 Cinki

2012-12-07 09:36

Je to nespravodlivé. Niekto zabije človeka a dostane za to len 4 roky. kopu znamých osoností zrazilo človeka a nemaju s toho nic. a on dostane 8 rokov? Ved je to na smiech. Naše sudnictvo je hanba a aj nasi politici. Zaujimalo by ma podla coho posudzuju pripady. Myslim si, že ho život dost potrestal a poučil sa. je mi s toho zle. Cinkimu fandim a dufam, že to dobre dopadne.
Thomas

#310

2012-12-07 09:40

Vojna proti uzivaniu drog je v rozpore s ludskymi právami. Kazdy ma pravo uzit drogu. Z anglictiny liek, ktory bol vyradenu v CSSR v roku 1985 ak sa nemylim... Ale napriklad v USA sa podava 3 az 6 rocnym detom na chorobu ktoru nazvali ADHD.

Hosť

#311

2012-12-07 09:42

Niečo je zhnité v štáte slovenskom, keď niekto za vraždu dostane iba 3 roky a kto "iba" ubližuje iba sam sebe dostane 8 rokov basy na tvrdo...
Preto podporujem Cinkotovu milosť!

Hosť

#312 Peter

2012-12-07 09:46

#2: vyberam si prezYvku - cinky

ak mu dokažu že predaval nech mu naparia 10000 rokov,ale ak kupil pre seba tak 8 rokov je neprimerany trest,keď taky Wanke za korupciu dostane 2 roky,a to nehovorim o vraždach atd


Hosť

#313

2012-12-07 09:48

človek ktorý zavraždí dostane menej ako niekto kto má rád drogy? to kde sme už! keď si niekto dobrovolne ubližuje je to jeho telo,jeho vec keď ale niekto ubližuje druhému, tresty su neprimerane mäkké a exempláre by mal byť trestaný vrah a nie feťák!ale keďže najvyšší sudca paktuje s mafiou, dá sa to očakávať že to bude práve takto!

Hosť

#314 Neprimeranosť trestu...

2012-12-07 09:48

Nebudem hodnotiť či odsúdenie Cinkotu bolo správne či nesprávne. Na to je súd. Nepoznám podrobnosti žaloby. Len sa mi zdá neprimerané, že dostal 8 r. Za zabitie, vraždu či pokusy o vraždu z doživotným zmrzačením dostávajú páchatelia aj menej ako 8 r. !!!
bilinožravec

#315 k petícií

2012-12-07 09:49

dajte mu slobodu a už ho nikdy neoslovujte so spoluprácou...!!!!!

Hosť

#316 ubohost

2012-12-07 09:54

ano je pravda zeby sanemaly uzivat grogy ale osem rokov ? a to este pomahal fizlom aj oni su zeleny tak preco aj ich nestihaju .. ale teras vazne ved policia hovory a este to ma aj na tych autach co sme im mi kupily z nasich dani ze POMAHAT A CHRANIT ....hm zajimave ze za dobrotu na zobratu ..ja osobne by som nikdy nepomohol takzvanym policajtom ked pustaju vrahov a nasylnikov na slobodu potom sa pytam aj ja vas kde je spravodlivost ...lebo na slovensku uz neni roky rokuce len korupcia ale kazdy sa tvary ze to je vsetko ok
ondro

#317 peticia

2012-12-07 09:58

neprimerany trest za taky cin...

Hosť

#318 Re: droga ako droga

2012-12-07 09:59

#305: zuzu71 - droga ako droga

presne alkohol je povoleny .. a to niesu len vymisly ale realita ...kolko ludi zomrie pre tyranie ,dopravne nehody ,vytrznosti ublizovanie svojim blizkym .. a je toho ovela viac co alkohol naroby ale co nasim poslancom je to tak lepsie asi nech zakazu aj alkohol vsetko co ovplyvnuje mysel a povahu cloveka ..

Hovedo

#319 Re:

2012-12-07 10:02

#1: seredanka -

Nech zhnije v tej base!!!! Narkomanov neznasam. A ked je tam este recidiva tak mu treba. Len ta by ho za uzivanie nezavreli. Medzi riadkami je jasne ze s tym aj kseftoval ten vas milovany UMELEC.

Sona

#320

2012-12-07 10:12

ked nieco zakazeme neznamena to, ze to prestane existovat. Uzivatelia ak, tak potrebuju pomoc, nie vazbu. Necitim, ze by chovanie pana Cinkotu malo negativne spolocenske nasledky ani ze by obmedzovalo slobodu inych. Nevidim dovod na jeho uvaznenie.
jajaja

#321

2012-12-07 10:17

?!
prezývka

#322

2012-12-07 10:17

Tie osobnosti, ktoré to podpísali ... Boris kollár, myslím, že konečne správny rozsudok. Máme aj iné starosti, koho by bolo treba omilostiť
Evelina

#323

2012-12-07 10:17

Dúfam, že to pomôže a spravodlivosť zvíťazííííí!!!!!
Peiper

#324 Re: peticia

2012-12-07 10:18

#317: ondro - peticia

Neprimerany trest obycajny clovek by dostal 12 uplne s prehladom  ... pan Cinkota este obisiel celkom dobre....

šTEVO

#325

2012-12-07 10:19

Absolutne neprimeraný trest!!!! Nikoho nezabil a dokonca si s tým svinstvom ničil zdravie a musel bojovať aby znovu našiel dôveru u svojich známych,priateľov a verejnosti.Prosím Vás súdnictvo,už sa zobudte s Vašími trestami HANBA !!!