Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..

svetlo

#151 cinky

2012-12-06 20:47

je to druhy krat !!! tak nech si to odsedi !!!! pan hryc , co ak vase vnuca vdaka takym ludom ako je cinkota zacne drogovat ??? tiez by ste bol iniciatorom takej peticie ??? ANO, treba peticie , za zmenu v sudnictve, ale nie kvoli fetakovi !!!!!!
činka

#152 Re: Re: Re: cinky

2012-12-06 20:47

adina

#153

2012-12-06 20:48

....neviem čo mám na to povedať....je poľutovaniahodné, keď za vraždu dostane človek minimum, napr. 2 roky alebo podmienku a za toto 8 rokov....smiešne!!!
VIERKA

#154 :)

2012-12-06 20:48

Nech sa spamätá súdnictvo! On nikoho nezabil aby dostal taký trest, kolko je takých čo zabijú a sú vyšetrovaný na slobode! HANBA!!!!!
Maat

#155 Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

2012-12-06 20:48

Je to naozaj nespravodlivé,keď niekto dostane za vraždu,týranie dieťaťa,alebo za akékoľvek ublíženie živému tvorovi rok,alebo dva roky basy. A ten čo možno nemá ani štvrtinu podielu viny na nejakom prečine(i keď sú v tom drogy)on svoj skutok oľutoval a navyše si odsedel patričný trest. Naše Slovensko je prenádherná krajina,ale čo s takým"obalom",keď ľudia ktorí žijú vo vnútri tejto krajiny(a rozhodujú o živote a "smrti" )nedokážu rozlíšiť dobré od zlého.
...

#156

2012-12-06 20:49

Je to celkovo hlupost preco clovek ktory pomaha policii pri dolapeni debilov ktory to predavaju do ulic ma ist sediet na 8 rokov a clovek ktory zabije ma 2?ci sa sud s prepacenim posral z toho ze to bolo zmedializovne a teraz ked mu neda aspon 8 rokov tak to ludia odsudia?
cele zle...qj tie nase krasne slovenske zakony
Ludia co tieto zakony vymyslaju a schvaluju uvedomte sa ved to nie je normalne...hadam tato peticia pomoze cinkotovi lebo je to naozaj nefer a na mieste ostatnych takychto ludi co donasaju policajtom radim aby to uz nerobili ked ako vidime su schopny popret ze ste vobec boli donasacom (a ze pomahat a chranit) smiesne...cele zle toto slovensko



Maat

#157 Re: Re: Re: Re: cinky

2012-12-06 20:50

#152: činka - Re: Re: Re: cinky

...hoď do neho kameňom prvý ak si úplne bez viny a súdiš.

Ivan

#158 Prečo rovnako nezatvárame tých , čo majú alkohol?

2012-12-06 20:53

Akým právom zatvárame do basy ľudí , ktorí neškodia nikomu - maximálne sebe (tým, že užívajú drogy, ktoré vláda neschválila - na rozdiel od nikotínu, alkoholu apod.) ???

Prečo ich dávame medzi ľudí , ktorí škodili iným (ublížili , okradli, podviedli apod.). Komu Cinkota ublížil (okrem seba) tým, že si kúpil a užíval pervitín??? Prečo má byť v base ? Prečo k nemu neposadia aj tých , čo fajčia cigarety, padajú pri lyžovačke, skáču na padáku, zjazdujú na bicykloch, jedia mastné jedlá a robia iné činnosti , ktorými ohrozujú svoje vlastné zdravie ???

A navyše - 8 rokov !!! Toľko dostanú ľudi, ktorí ťažko zrania (úmyselne) iného alebo okradnú/podvedú iných , pričom škoda je v státisícoch.

Hosť

#159

2012-12-06 20:54

cau Gaspo
sisuliatko

#160

2012-12-06 20:54

podporujem pretože sa mi stalo podobne, napriek dôkazom že som bola bita a tyrana polícia môj pripad uzavrela s tvrdenim že som nedôverihodna osoba a pripad sa nestal a po čase som zistila prečo , lebo otec môjo ex manžela je štbak a teda ma znamosti , nikoho nezujimala pravda
:)

#161 Re: cinky

2012-12-06 20:54

#2: vyberam si prezYvku - cinky 

mna osobne by to postesilo, keby malo dieta dobry matros, je to jeho zivot, nech si ho preziva ako ono chce!

 


Hosť

#162 X

2012-12-06 20:54

Napísať komentár...CINKI JE FETAK ,TO JE ISTE .
Slovenskooooo

#163 Re:

2012-12-06 20:55

#1: seredanka -

Drahe ovecky, podpisujuce sa pod tuto peticiu. stoji vam ten "UMELEC" za to? Doprial vam tolko zabavy z obrazovky, ze mu odpustite aj drogy? Vymenujete z fleku nejaky jeho film? Viete, co sa prejednavalo za zavretymi dverami Policie? Viete co sam UMELEC vypovedal? Mna osobne velmi prekvapilo, ako mu media pomahali po vypuknuti tejto veci, ako sa chudacik pokusal vratit do spolocenskeho zivota, ako v duchu musel verit, ze mozno mu to prejde. Ako si mozno urobi dietatko, ak ho sud oslobodi. No, nevyslo mu to.
Vy si vobec neuvedomujete, ze pri jeho "mene", pri stave nasto statu, pri preplnenosti nasich veznic ho neputia po polke trestu? a o tu hranicu vam predsa ide, nie? Alebo nedaj Boze chcete riskovat, ze sa tak nestane?
A co ked niekoho odsudili za zabitie na menej? Kazdy z vas moze niekoho zabit, napr. v sebaobrane. A islo o jeden zivot, nie mnozstvo, ktore mozu drogy vziat. a drogy = choroby, smrt, peniaze, kriminalita, atd..  OK, druhu sancu treba davat, ale takto jednoducho? By ma zaujimalo, ci by ste dali nieco bezdomovcovi, aj ked na chlast, v tomto necase a tu idete bojovat za nejakeho potencionalneho dilera?

Vy ked nemate pracu, alebo nedokazete splacat vas zivotny STYLE ala Bratislava, tiez idete hned do drog? Mal sa zobrat a uskromnit sa napriklad. Velmi by ma zaujimalo, ci by si ho autor tejto peticie v tej dobe pozval domov na veceru, alebo mozno s nim aj v dnesnej dobe travil viac casu. Ten HEREC moze byt len rad, v Egypte by mu na mieste odsekli hlavu, v Cine by si svoju poslednu ulohu odohral vo verejnopravnej TV, ako by mu tam strelili do hlavy. Nehovorte, ze ked vidite v spravach, ako nejakeho vraha vedu do basy, nepoviete si, aj tak ho v polke pustia. V tomto pripade vas to nenapadlo? Kde boli Ti, co ho teraz vehementne zachranuju, ked bol na dlazbe? a ten na dlazbe teda bol, bodka.

 

Ja ho chapem, hold ma tendenciu vzdat sa a dalsie okolnosti ho dostali tam kde je. Samozrejme mu tiez davam druhu sancu. Lenze, nech si to uvedomi za mrezami cely. Kolko ludi robi umyselne ciny a neboja sa ani vazby. Lebo vedia, ze na konci je svetlo a je mozno blizsie, nez si myslia. a maju pravdu, kolkokrat. Jedna z poslednych moznosti, ked si kazdy z tychto ludi siahne na svoej dno a vsetko sa mu to vrati, a mozno aj to je ten moment kedy sa POUCI, je ten ked si vypocuje takyto verdikt! aj ked sa mu potom mozno skrati!!!! Ked vam niekto zrazi decko napriklad, aj takejto malickej spravodlivostisa budete dozadovat v duchu.

A co ked nasa justicia uz chce adekvatne trestat, po poslednych skandaloch (pochybujem). ale co ak ano? viete, ake sadzby davaju v takychto pripadoch. v TV vidiete, ze nasli vyrobnu drog u niekoho na byte atd... ale viete ako to vzdy dopadne?

ja osobne sa po 10 rokoch, co sledujem situaciu na SK, hanbim za svoj povod. V kazdom pripade, mame nejaky extremny problem s drogami na Slovensku? Ja som napriklad v Trencianskom s.k. neprisiel do styku s nikym, kto by mi ich ponukol. a obzvlast neviem, kde by som ju hladal. Len viac takychto HERCOV a mozno si prave vase decko najde rychlejsiu cestu, ako sa k nim dostat. Sme skutocne taky dobrosrdecni a tolerantni?

Tam chodte protestovat, ze za chvilu mozno aj Vy nebudete mat pracu, kolko kauz sa tu ututlalo a peniaze isli z vasej penazenky a nie chodit za nasim chudakom Prezidentom s takouto blbostou. Ach, uz vidim ten tlak medii, ako sa zapoti a skrati mu to... iked si tych 8 r aj tak neodsedi. Len podnecujete, aby si tu kazdy robil holubnik.

a necudoval by som sa, keby vysiel a este o svojom zivot natocil film, nebodaj este na protest, a vas budu plne kina...

chcete pomahat? chodte do utulku si z tej zimy zobrat nejake zviera, ktore nikomu nic neurobilo a musi tam cakat na smrt... ale to tazsie, nez vyplnit kratky dotaznik online, co?

alias

#164 Re: Re: Re: cinky

2012-12-06 20:55

Ty si si musel pekne vyzrat alebo sa zvarit kamarat ked si sadal za ten PC, daj si facku a radsej uz nic nepis... -.-


Hosť

#165 Re: Re: Re: cinky

2012-12-06 20:57

#24: nech skape,3 - Re: Re: cinky

Ja mám dojem že udal zrejme teba!!!! Ty tak dobre poznáš čo to berú aj varia tak prečo taký moralista ako ty neudal pre dobro našich detí?


Hosť

#166 Re:

2012-12-06 20:57

#96: ... -

Daj sa liečiť, dement..

xxxx

#167 Re:

2012-12-06 20:57

viete o tom hovno, tak preco davate za druheho ruku do ohna? mozno v tom bola aj policia, ale ta si to vyriesila inak, mozno ho chytili s drogami a tak musel spolupracovat, resp. za vami niekto pride a poziada vas o takuto pomoc, ked nemate s tym nic a ani kontakty? :p fakt dojak je to cele

Kitty

#168

2012-12-06 20:58

je to šialené. Za vraždu dajú sotva dva roky a pri dobrom správaní a oľutovaní činu to hodia na rok. Ale čo sa dá na to povedať? Veď v tomto štáte všetko funguje naopak!!!!
nIKčA

#169

2012-12-06 20:59

No podla mna je to príliž prehnané taký velký trest... to sa človek nad tým pozastavuje !!!

Hosť

#170 súdruhovia sudcovia, zobuďte sa

2012-12-06 20:59

opitý smrad zabije autom dve decká a vyviazne s menším trestom ako feťák ohrozujúci hlavne seba ?
Možno by bolo načase začať riešiť adekvátne aj tunely naších politikov, korupciu, či iné špinavosti
bibo

#171

2012-12-06 21:00

chlap ktory ožraty kopol policajtku do kolena dostal 11 rokov-chlap ktory zabil človeka dostal 2 roky. Cinkota ktopry si nicil vlastne zdravie 8 rokov- diler ktory predaval drogy neplnoletym a vlastne inym osobam aby sa nabalil dostal 4 roky, Martikan tiež nebol potrestany lebo vyhral na LOH, Dara Rolins tiež nebola potrestana, nevravim aby neboli potrestany, ale taketo tresty???? 8 rokov je vela velmi vela v inych krajnach by dostal tak podmienku
mmim

#172

2012-12-06 21:00

som za, pretoze, ked clovek za smrt dostne 2 roky, tak nie je spravodlive aby clovek za drogy, ktorymi ublizuje iba sebe a len a len sebe dostal 8 rokov
štelo

#173

2012-12-06 21:00

úplna nespravodlivosť v tejto krajine
feri

#174 feri

2012-12-06 21:01

nerozumiem problému ale 8 rokov by som nahradil odvykacou kúrou a trestom motivujúcim nedrogovať, nie trestom devastačným
pervetin

#175

2012-12-06 21:03

vsetci stratili dodavatela tak teraz placu