Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..

seredanka

#1

2012-12-06 13:23

naozaj si myslím že má byť potrestaný ..ale ako vraví že spolupracoval s policiou mi ten trest príde veľký a nespravodlivý..
vyberam si prezYvku

#2 cinky

2012-12-06 13:40

ano, 8 rokov je vela. ale - nie je to prvy preslap - za drogy uz raz odsudeny bol. nepoucil sa. v prvom pripade bol sud ´´milosrdny´´. vysledok - trest nemal dostatocny efekt.
kto z tych, ktori podpisujete peticiu, by ste ju podpisovali a protestovali proti odsudeniu, keby VASE dieta, vdaka ´´tovaru´´ od ´´polepseneho´´ cinkyho skoncilo v liecebni? ja viem, vasich deti sa to netyka - to ale neznizuje jeho vinu. nestacilo prve poucenie - nuz teda smola chlapce. si uz velky, rozumu mas dost.
btw. pan hryc ma velmi svojsku optiku - trest sa mu vidi neprimerane tvrdy. rovnako pricinou autonehody jeho syna bola ´´prekazka na ceste´´ nie neprimerana (135km/hod) rychlost.
zzn

#3

2012-12-06 13:43

všetko je tu naopak, kde majú byť tresty tvrdé, tam sa odpúšťajú roky, i celý trest. myslím si, že cinki už dlhšie fičí na normálnom živote, tak prečo mu to kaziť a hádzať polená pod nohy ???
kha

#4 Re: cinky

2012-12-06 13:44

#2: vyberam si prezYvku - cinky

zamyslite sa hlavne nad tym, kolko v nasom state dostane clovek napriklad za vrazdu.. aj z toho uhla pohladu je to neprimeraný trest... a je velmi neeticke obuvat sa do spominanej autonehody. majte trosku ucty.

martina

#5

2012-12-06 13:45

Keby tak radsej ciganov co znasilnuju a okradaju stare babky uz v 13tich zacali tresta! je mi to strasne luto :(
Martina C.

#6 Re: cinky

2012-12-06 13:50

to ze niekto drogy konzumuje neznamena, ze ich predava a uz duplom nie detom>>>> rozmyslela by som si co pisem!!! a uz ked pisem aspon sa pod to podpisem!!!!  a sudit niekoho koho som pocula a videla len v telke a osobne viem o nom velke hovno.... no vies  charakter Vasej osobnosti sa nezaprie.... zasmiala by som sa, keby Vase deti skoncili v liecebni po konzumacii nejakych sraciek od ''Varica'', ktory sa teraz isto smeje, lebo za 2,5 roka je vonku!!!

 

vyberam si prezYvku

#7 Re: Re: cinky

2012-12-06 13:52

#4: kha - Re: cinky 

 ano suhlasim - za nasilne trestne ciny - za vrazdy, znasilnenie, tyranie deti treba sadzby vyrazne zvysit. v niektorych pripadoch by stal za zvazenie aj trest smrti.  ale to neznamena, ze nedokonaly zakon znizuje zavaznost ineho trestneho cinu.

toto nebola nahoda. a nebolo to prvy krat - aka je pravdepodobnost zmeny? cinky tvrdi ze sa zmenil. to hovoril aj predtym. 

pokial ide o nehodu - nebola to urazka - len priklad dvojakeho metra, ktory ma  pan herec tak velmi rad.

vyberam si prezYvku

#8 Re: Re: cinky

2012-12-06 13:55

#6: Martina C. - Re: cinky 

 to mnozstvo co mal pri sebe bolo pre vlastnu spotrebu - zasoby na cely rok?

nebolo to prvy raz....

misa6

#9 spravil priestupok ? ano...trestat ? ano.... ale nie 8 rokov......

2012-12-06 14:02

spachal priestupok opakovane, tak zvyseny trest, ked prvy nezabral.....ale nie na 8 rokov preboha..bez dokazu...len za to ze prechovaval...ked aj sebe ublizoval, nikto nedokazal ze predaval drogy...keby boli dokazy ze predaval, ze predaval detom, nech ho zavru nech scerna.......ale toto je privela, za prechovavanie.......kazde odsudenie na TVRDO je trestom..tak na co 8 rokov.......a hlavne bolo to tak davno..od vtedy sa zivot cloveka moze tak velmi zmenit.......

Hosť

#10

2012-12-06 14:04

Tu ide o princip..V tejto republike dostanes za vrazdu menej ako za uzivanie drog,kradez a pod.Potrestany by mal byt kazdy,ale spravodlivo.
Miko

#11

2012-12-06 14:04

Je to neskutocne ze za vrazdu idu niektori do basy na dva roky a clovek jeho rangu ide na osem. este lepsie je ze distributor drogy ide na pat... nieco je zle v tomto state. ale to ze za to ma est do vazenia berem. nikto nesmie pachat tresne ciny bez potrestanie. ale co je moc to je moc...
mala nocna burka

#12

2012-12-06 14:08

fetak pojebany!
raz mal s drogami problem, no dobre, to sa da tolerovat... no recidiva z jeho strany sa dala cakat, tak nech v tej base zhnije

Hosť

#13 Re: Re: cinky

2012-12-06 14:37

Truman

#14 Cinky

2012-12-06 14:45

Nechapem, co je koho do toho, co si robi z vlastnym telom. Ak by na zaklade toho spachal nejaky zlocin voci spolocnosti, tak chapem. Cele zle. Dusan je kamos a dobry clovek. Tam sa sustredte na ozajstnych zlocincov a prestante buzerovat tych, ktori sa tu snazia nieco robit v tomto zhnitom state. A uz aj ja idem dopice z tade.
Zbohom.
Filip Lehotský

#15 ...

2012-12-06 14:49

Štát by si exemplárne príklady svojej moci nemusel robiť z dobrých a talentovaných ľudí. Za to dane neplatím
Neverec

#16 Cinky

2012-12-06 14:53

Nemozem sa ubranit myslienke, ze sa niekto potreboval zbavit "donasaca" a policia so sudcami mu radi vyhoveli.
nech tam skape

#17 Re: Re: cinky

2012-12-06 14:53

Cinkota drogy bral a vyrábal..a posúval dílerom....poznám ľudí čo ho poznaju a predávali jeho pervitin...keby sa vaše decko presahovali jeho svinstvo,tiež by ste ho obhajovali?len preto že ho poznáte z telky,?aký konzumný?,nenašli u neho jednu dávku!!!!,kam myslíte že tie drogy putovali?,že to chcel. Vyfetovat sám?a koľko ľudí urobil nešťastnými,koľko rodín a životov zničil?a informátor nebol..áno,udal ľudí kamarátov a známych ale až potom čo ho chytili lebo sa dohodol s políciou že ked svojich kumpánov usa,potvrdia mu že bol informátor...
x

#18 Re: cinky

2012-12-06 14:54

#2: vyberam si prezYvku - cinky 

 nesud pokial nepoznas.....a pokial si nebol učasný...

I

#19 Zacnite rozmyslat

2012-12-06 15:02

Je az neuveritelne kolko hluposti a primitivnosti sa v tejto krajine nachadza, cloveku je z toho zle. Kricite tu zavrite fetaka, nech zhnije. Podobne ako ludia v minulosti pri hone na carodejnice. Viete o tom velke hovno ale napriek tomu sa rozkrikujete. Nechate cloveka kotry ublizil akurat tak sam sebe aby den co den zil v malom priestore, sral si vedla postele, byval s kriminalnikmi a nemal takmer ziadnu slobodu. Nejde pritom len o Cinkotu ale oj o inych ktory maju s drogami problem, potrebuju skvor liecenie a nie basu! Samozrejme ludia co pachali ine zlociny a dorgy to este okorenili su uplne iny pripad...Mimo ine alkohol a cigarety su absolutne legalne a tolerovane, ale kolko smrti zavinil on, to vam uz je jedno. Napriek tomu problem nie je v drogach-alkohole ale v kazdom z nas a hlavne v tejto spolocnosti otupenej televiziou,cirkvou a inymi mediami zalozenych na nadmernom zisku a nie na humanite a kulture. Tak zacnite rozmyslat ovecky
nnech skape2

#20 Re: Re: cinky

2012-12-06 15:04

Povedz pravdu ked si bol účasťou....počkaj ked vyprší ty ktorých práškom...Mal som čo dočinenia s drogami..a poznám veľa ľudí..viem čo robil a urobil..a dostalo sa aj ku mne čo bábätko..ak povedz pravdu ked si bol úväzky.
siimo

#21 zlodeji

2012-12-06 15:07

Gorila sa vracia. Fico ide vyplatiti kamaratovi Hascakovi z penty peniaze za positovnu.. a obycajni ludia a herci su neprimerane trestani za trochu drog... hanba a SR sudnictvo a vladu...

Hosť

#22 Re:

2012-12-06 15:09

#1: seredanka -

Bol potrestaný spravodlivo , nebola to marihuana ,  ale perník !!!  a to množstvo to čo bral pre celý pentagon , či ako? čo ho tu teraz obranujete chudáčika, ved nemal v tom premieru , tak čo , šup pekne do basy ...ved ak spolupracoval s PZ  tak možno ak bude aj vo väzení a nájde si toho spravneho týpka , možno zaspieva a bude to  o pár rôčkov menej ....

miso

#23 Re: cinky

2012-12-06 15:12

#2: vyberam si prezYvku - cinky

vase dieta ma na vyber ci chce brat drogy, alebo nie, je to predovsetkym zalezitost vychovy....   VSETKY drogy maju byt legalizovane a pod kontrolou statu....  tieto stredoveke zakony su proti ludskym pravam!!!!   Je proti zdravej logike, aby dostal niekto, kto si da drogu (ktoru niekto oznacil za nezakonnu) vyssi trest ako za vrazdu.....

nech skape,3

#24 Re: Re: cinky

2012-12-06 15:26

Ked vylezu ty ktorych poudaval,ma sq na co tesit.Cinkota,urcite si tu a sledujes..napis ako to bolo ako so varil a kolko zivotov si znicil....a ty blbec co cgce aby sme sa zamysleli....co tu odvdxad pozornost na moralku,cigarety a alkohol...toto je o cinkotovi......znadilnenia,kradeze,lupeze pachaju aj narkomani a conkoya to varil...kolkomam a otcov spravil nestastnymi lebo ich detibokusili cinkyho pervitin a uz nevedia z toho ist von?debil,keby sa tak tvoje decko predavkovlo jeho svinstvom!!!ja viem ze to vyrabal,a on to vie tiez..

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-12-06 15:27