Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..

vyberam si prezYvku

#26 Re: Re: cinky

2012-12-06 15:37

dieta sa same rozhodovat nemoze - nie je na to zrele, nie je zodpovedne za dosledky rozhodnutia. dieta potrebuje ochranu. naopak cinky je dospely, svojpravny a zodpovedny. nekonal skratovo, nahoudou, nechtiac, omylom, ale dlhodobo a premyslene.
opravim tvoju vetu - je proti zdravej logike, aby boli tresty za vrazdu take nizke.
Štefan

#27

2012-12-06 15:37

Takéto prešľapy justície nezakryjú ani najkrajšie vianoce.Je to smutná vec, že slovenské trestné právo sa vzďaluje od ľudskosti a z tohto sveta a nadobúda rozmer bezhraničnosti.

Hosť

#28

2012-12-06 15:38

Trest je podla mna neprimerany nikomu nic neurobil ked niekto niekoh zabije mu nedaju 8 rokov
Mili

#29

2012-12-06 15:40

Za sebaposkodzovanie 8 rokou na tvrdo to je užas,ale ked niekto nadrogovaany zabije dve male dievčata a dostane len2a pol roka tak to je sila.

Hosť

#30 Malachovska podpisala

2012-12-06 15:51

povrava sa po bratislave, ze fici na kokse..
peto

#31 Re: cinky

2012-12-06 15:52

#2: vyberam si prezYvku - cinky 

dovol aby som ti trosku oponoval...tych 8 rokov je naozaj vela, ak aj nieco zobral ok, ale nikomu nic nepredaval (hlavne mu to nedokazali) a ak naozaj spolupracoval s policiou, ako tvrdi, tak nevidim dovod, aby siel do basy


Hosť

#32

2012-12-06 15:53

podpisala som, ale nesuhlasim s milostou, iba so zmiernenim trestu
bobo

#33 to ADY HRIC

2012-12-06 15:54

dakujeme za tuto iniciativu... Dusan si uz svoje zaplatil pri prvom treste... teraz ide pikat za duhych... za policiu, ktora ho nechutne zneuzila a teraz sa tvaria, ze maju narkobarona... je to hanba!

Hosť

#34

2012-12-06 16:09

Aj keď sa to denne deje bežným ľudom a nikto nespisuje petície, napriek tomu som svojím podpisom prispela aj ja, mám rada jeho hlas a som naň dosť zvyknutá, je ho škoda...
nech xhnije

#35 Re: Cinky

2012-12-06 16:11


Hosť

#36

2012-12-06 16:11

Milosť pre Cinkotu je jednorázová "kozmetická úprava" nefunkčného, skostnateného právneho systému a legislatívy tohoto štátu, ktorý v tomto zmysle ako aj v mnohých iných ohľadoch nie je hoden svojho miesta medzi civilizovanými štátmi. Toto volá po zásadných zmenách v celej spoločnosti. V súdnictve, ale predovšetkým. Dúfam, že toto bola tá posledná kvapka .....
miri1111

#37 Re: Re: cinky

2012-12-06 16:17

#23: miso - Re: cinky 

 Presne tak, súhlasím s názorom. A lieky nie sú drogy??? o čom sa bavíme, o tom, že trestný zákon je nahlavu postavený alebo o tom, že kto z koho. V prvom rade je rodič, ktorý si má svoje dieťa ustrážiť a primerane ho potrestať za chyby ktoré robí a ukázať mu správny smer. To, že si Cinkota dával drogy je jeho vlastné rozhodnutie. Na to nemá nikto právo,aby ho súdil, či to mohol alebo nemohol. A keď rodič "serie" na decko, tak samozrejme, že má šancu začať drogovať. Takže rodičia, pozrime sa na seba a potom sa bavme o tom, kto ovplyvňuje správanie Vášho dieťaťa. A keby sa Vám stalo, že Vaše dieťa, ktoré droguje a chytia ho a dajú mu 8 rokov, tak budete tiež útočiť voči nemu???? alebo sa budete pýtať, kde je spravodlivosť. Milujem tieto pretpotopné názory. A tiež si myslím, že každý má PRÁVO na SLOBODNÉ  rozhodnutie, či chce mať niečo s drogami alebo nie.


Hosť

#38 cibeka

2012-12-06 16:17

podpisujem
paťo

#39 Nezmením na tom nič

2012-12-06 16:20

Myslím že vezenie za takú vec je veľa, možno podmienka, možno 3 mesiace vezenia aj to je veľa... ale 8 rokov za to že si kupil piko... mali ho dať radšej na odvikačku
Jozef
Hosť

#40

2012-12-06 16:21

Ja si myslím že Cinkota nikomu neurobil nič zlé a ak prechovával drogy len pre svoju vlastnú potrebu, tak mi 8 rokov príde ako vážne neprimeraný trest. Iný ľudia zabijú človeka a za jeho vraždu dostanú 2-3 roky, slovenské súdníctvo a celá justícia ide vážne dole vodou a je vo väčšej brinde ako sa na prvý pohľad zdá.  Myslím si že si tú milosť zaslúži.

nech tam zhnije

#41 Re: Re: cinky

2012-12-06 16:25

Nepoucil sa a tak mu treba..opravujem.nrspachal priestupok ale tredtny cin.druhy lrat to iste....nenapravil a preto ho aj opustila zena..a nie,nedokasali mu ze to aj varil..ale to mmozstvo je dokaz...vyrabanie a didtribucia...pri takom mnoxdtve dokazovat nic nemusia..ja keby dom mal ,5,,kil heroinu tiez mi daju vyrobu a dodtrobuciu...pan andy hric,snad si nemyslite ze take mnoxdtvo mal pre vlastnu spotrebu.je to smraflavy diler a moji znami predavali drogy ktore on vyrobil....ja kebt som to urobil a najdu pri mne take velke mnozstvo,tiez by ste pisal za mna peticiu,,,?????viete kolko ludi rocnr takto,a pre taketo dovody sud odsudi ludi ako je on?,
Martinaa

#42 Cinkota

2012-12-06 16:26

Mal by si odsediet 8 rokov nakolko aj pre medialne slavnych ludi platia zakony , nikto nevie ci spolupracoval s policiou tak ako sa dohodli , ci ich nepodrazil . Som zvedava ci by aj za obycajneho cloveka spisoval Hryc peticiu , asi nie .
Juro z BY

#43 Re: cinky

2012-12-06 16:27

#2: vyberam si prezYvku - cinky

Súhalím s týmto celým textom  !!!!!


Hosť

#44

2012-12-06 16:28

...
Zora

#45

2012-12-06 16:30

Slovenske sudnictvo je v totalnom rozklade....chore a skorupovane.Nevazi si ludsky zivot,za vrazdu clovek dostane menej.Pustaju na slobodu mafianov,ktori vrazdili bez mihnutia oka.Ale aky pan taky kram....ved ked sa pozriem na Harabina je mi zle...jdu blejt velebnosti....
veresvaran

#46

2012-12-06 16:36

Prosím Vás, už sa uvedomte!
Prince K

#47

2012-12-06 16:43

Je nechutné, aká nespravodlivosť vládne na Slovensku.. Snáď sa týmto ničo dosiahne! Cinky drž sa!

Hosť

#48 Re: Re: cinky

2012-12-06 16:43

#6: Martina C. - Re: cinky

100-200 dáviek konzumuje ? vieš koľko penazí to stojí ? pochybujem že to mal pre vlastnú spotrebu .. keby to je nejaká ľahká droga ako je marihuana tak uznám že je to veľa ale pervitín je v poslednej dobe pekne rozšírený a je to pekné svinstvo podľa mna si to zaslúži !


Hosť

#49 Re: Re: cinky

2012-12-06 16:50

#23: miso - Re: cinky

vase dieta ma na vyber ci chce brat drogy, alebo nie, je to predovsetkym zalezitost vychovy....

 

 

tak ty si mi dobrý kokot si prečítaj čo si napísal vieš koľko je problémovych deti ktoré nežijú v kompletnej rodine .. náhodou sa nejak v 13 - 15 rokoch dostanú k díleroví alebo týpkovi ktorý drogy prechováva a ponukne im zachutí im to a už lietajú v tom zo začiatku je to pre nich pekný ulet z reality a potom dopadnu ako smažk ... sa spametaj čo píšeš veľa krát 13 ročné dieta ani nevie o čo ide mám v triede 3 spolužiakoch ktorý berú pervitín a 5 ktorý fajčia marihuanu a 1 z nich je už natom dosť zle a marihuanu fajčil prvý krát v 11 rokoch a pervitín v 13 bere ho už 4 roky a je to už nanom pomaly pekne vidieť že bere nejaké sračky keď si ho všimnem ... sa aspoň spametaj čo píšeš keby že máš takých ľudí okolo seba pochopil by si to

host

#50

2012-12-06 16:52

Za vrazdu davame tri roky a za toto osem? Strasne cosi, kde to zijeme :(