Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Quoted post

vyberam si prezYvku

#2 cinky

2012-12-06 13:40

ano, 8 rokov je vela. ale - nie je to prvy preslap - za drogy uz raz odsudeny bol. nepoucil sa. v prvom pripade bol sud ´´milosrdny´´. vysledok - trest nemal dostatocny efekt.
kto z tych, ktori podpisujete peticiu, by ste ju podpisovali a protestovali proti odsudeniu, keby VASE dieta, vdaka ´´tovaru´´ od ´´polepseneho´´ cinkyho skoncilo v liecebni? ja viem, vasich deti sa to netyka - to ale neznizuje jeho vinu. nestacilo prve poucenie - nuz teda smola chlapce. si uz velky, rozumu mas dost.
btw. pan hryc ma velmi svojsku optiku - trest sa mu vidi neprimerane tvrdy. rovnako pricinou autonehody jeho syna bola ´´prekazka na ceste´´ nie neprimerana (135km/hod) rychlost.

Replies

kha

#4 Re: cinky

2012-12-06 13:44:26

#2: vyberam si prezYvku - cinky

zamyslite sa hlavne nad tym, kolko v nasom state dostane clovek napriklad za vrazdu.. aj z toho uhla pohladu je to neprimeraný trest... a je velmi neeticke obuvat sa do spominanej autonehody. majte trosku ucty.

Martina C.

#6 Re: cinky

2012-12-06 13:50:55

to ze niekto drogy konzumuje neznamena, ze ich predava a uz duplom nie detom>>>> rozmyslela by som si co pisem!!! a uz ked pisem aspon sa pod to podpisem!!!!  a sudit niekoho koho som pocula a videla len v telke a osobne viem o nom velke hovno.... no vies  charakter Vasej osobnosti sa nezaprie.... zasmiala by som sa, keby Vase deti skoncili v liecebni po konzumacii nejakych sraciek od ''Varica'', ktory sa teraz isto smeje, lebo za 2,5 roka je vonku!!!

 

x

#18 Re: cinky

2012-12-06 14:54:17

#2: vyberam si prezYvku - cinky 

 nesud pokial nepoznas.....a pokial si nebol učasný...

miso

#23 Re: cinky

2012-12-06 15:12:04

#2: vyberam si prezYvku - cinky

vase dieta ma na vyber ci chce brat drogy, alebo nie, je to predovsetkym zalezitost vychovy....   VSETKY drogy maju byt legalizovane a pod kontrolou statu....  tieto stredoveke zakony su proti ludskym pravam!!!!   Je proti zdravej logike, aby dostal niekto, kto si da drogu (ktoru niekto oznacil za nezakonnu) vyssi trest ako za vrazdu.....

peto

#31 Re: cinky

2012-12-06 15:52:20

#2: vyberam si prezYvku - cinky 

dovol aby som ti trosku oponoval...tych 8 rokov je naozaj vela, ak aj nieco zobral ok, ale nikomu nic nepredaval (hlavne mu to nedokazali) a ak naozaj spolupracoval s policiou, ako tvrdi, tak nevidim dovod, aby siel do basy

Juro z BY

#43 Re: cinky

2012-12-06 16:27:42

#2: vyberam si prezYvku - cinky

Súhalím s týmto celým textom  !!!!!

ja

#53 Re: cinky

2012-12-06 16:57:45

#2: vyberam si prezYvku - cinky

tu nejde o to,ze nema byt potrestany vobec,ale ze je to neprimerane vela vzhladom na ostatne tresty. ked ma vrah 2 roky? tak potom nech ma cinkota 8 a vrah 20. ale nie takto.


Hosť

#72 Re: cinky

2012-12-06 17:58:06

#2: vyberam si prezYvku - cinky

za to, ze decko vezme drogy asi tazko moze niekto obvinit dilera pokial mu to sam nepichol do zily a podobne.. vzdy je na cloveku, co sa rozhodne urobit..ked je decko fetak, tak nie preto, ze mu niekto drogu predal alebo ponukol, ale rozhodne sa pre drogu pre uplne ine dovody.. rodicia mozu hladat vinu sami v sebe alebo v decku, v problemoch, ktore ma a podobne. ale je alibizmus hovorit, ze nejaky diler dal decku drogy a preto mam teraz syna alebo dceru fetaka.. keby bolo vsetko v poriadku v rodine, s priatelmi, v skole, v praci a podobne, tak by si tu drogu asi tazko vzal...

pravda

#91 Re: cinky

2012-12-06 19:03:46

#2: vyberam si prezYvku - cinky

Dostal čo si zaslúžil!!!Bol a je to klamár,dealer,feťák a vždy bude.Raz dostal šancu lebo ho Atila z toho vysekal tak teraz je tam kde má byť.Nechápem ľudí,ktorí si zastávajú takéhoto človeka.To nebol obyčajný faťáčik chudáčik ale silná figúrka bratislavskej feťáckej žumpy..Tí čo ho poznajú a vedia realitu vedia že toto je holý fakt.P.Hryca absolútne nechápem.Čo keď práve Vášmu synovi predal?

petrik11

#114 Re: cinky

2012-12-06 20:20:30

#2: vyberam si prezYvku - cinky

pre prispevok c.2:

ahoj, ale zabudol si v tom navale poucovania cinkyho dodat, ze cinky spolupracoval s policiou a bol zneuzity. je potrebne povedat nie iba A, ale aj Z

aIias

#123 Re: cinky

2012-12-06 20:28:19

Kam do pi*e sa podela spravodlivost v tomto state? Odpovie mi niekto??? Za dobrotu na zebrotu fakt... Je mi ta luto Cinky, dufam, ze sa to nejak vyriesi, hlavne nech si nesiaha na zivot... a odkaz odomna pre vsetkych haterov : hanbite sa za to, ako sa tu prezentujete, v realite by ste nemali ani štipku odvahy na taketo konanie... PS pre ''vyberam si prezYvku'' : chlapče, preco vytahujes minulost staru 5 rokov? to uz si stratil vsetky ludske a moralne zabrany a nie je ti hanba si obtierat hubu o neboheho cloveka? si fakt chudak, lutujem ta...

Iveta P.

#124 Re: cinky

2012-12-06 20:28:23

#2: vyberam si prezYvku - cinky

Každý robí chyby! A niekto za ne bohužiaľ zaplatí aj svojím životom a tak nechaj syna pána Hryca napokoji, on zaplatil tým najcennejším čo mal!!!!

zuana

#139 Re: cinky

2012-12-06 20:39:48

#2: vyberam si prezYvku - cinky Najprv sa trochu o prípade poinformuj a potom kecaj! On drogy nepredával,ale užíval a to je poradny rozdiel!!! Nikto jeho vinu nepopiera,ide o to, že jeho trest je neprimeraný oproti trestom,ktoré súdy dávajú za horšie trestné činy!!! Pedofili recidivisti dostávajú tri-päť rokov,gorily si veselo žerú zlaté banány a súdy trestajú tých,ktorí na gorily ukázali,bezočivec zrazí a zabije dve dievčatá na autobusovej zástavke, pretože letel ako blázon a dostane dva roky, pričom nemal ani vodičák,lebo mu ho zobrali za nebezpečnú jazdu a ani neposkytol prvú pomoc,druhý zrazil a zabil dieťa,zranil otca dieťaťa,pričom mu dokázali, že letel 150 km/hod a ešte pritom telefonoval(dva roky),rodičia roky týrali dieťa tak, že mu lekári museli amputovať nohy pod kolenami a dostali tiež do päť rokov,za vraždy novorodeniatok rok alebo nič,lebo súdy vždy uznajú,že išlo o pominutie mysle,hlavne že vrahyne celé celé tehotenstvo tajili...Stačí? Alebo ešte mám ďalej porovnávať?

:)

#161 Re: cinky

2012-12-06 20:54:31

#2: vyberam si prezYvku - cinky 

mna osobne by to postesilo, keby malo dieta dobry matros, je to jeho zivot, nech si ho preziva ako ono chce!

 

wake up

#192 Re: cinky

2012-12-06 21:23:01

#2: vyberam si prezYvku - cinky

Ale Cinkota nebol díler, Cinkota nepredával drogy našim deckám. Cinkota bol len sprostý a bral ich sám.


Hosť

#195 Re: cinky

2012-12-06 21:29:54

#2: vyberam si prezYvku - cinky

možno máš pravdu, ale desiatky iných súdnych rozhodnutí za závažné trestné činy, dokonca vraždy, boli oveľa miernejšie a preto to považujem na hlavu postavené ako celé naše súdnictvo

Sisi

#203

2012-12-06 21:57:52

#2: vyberam si prezYvku - cinky 

 

Ale niekto dostane za vraždu 2roky a on dobrovolný užívatel drog 8rokov?! Veď to je proti logike... ten človek nežiadal dobrovolne prísť o život, nechcel zomrieť a vinník odsúdený na menej rokov ako ten čo si dobrovolne ničí vlastné zdravie?! to normálne nie je... Som proti drogám, ale nie proti luďom .... no keď to niekto užíva a chce to užívať- ničí si vlastné zdravie-tak prečo ho na tak dlho trestať, on nepredával drogy, nikomu ich nevnucoval!! myslím že Slovenské súdy nie sú spravodlivé, nikto a nič tu nie je spravodlivé...Riešime iných, no nikto sa nepozrie do vlastnej kuchyne čo doma má... Nikto nikdy nevieme ako skočíme a akým smerom sa vyberieme, čo nás v budúcnosti postihne, tak prečo odsudzovať ludí, nikto neviete prečo ich bral, aké mal na to dôvody, nikdy neviete vy, ani vy či vy ako skončíte, tak ho neodsudzujte prv ako neviete a nepoznáte jeho život a problémy..!!! Som študentka sociálne práce, počas života a praxe som mala možnosť stretnúť ludí v liečebniach a iných zariadeniach ako napr. narkomanov, po vypočutí životných problémov a dôvodov prečo drogy užívali, by ste si aj vy povedali(a dám za to ruku do ohňa) že ešte dobre že ten človek skončil len na drogách a nespáchal radšej samovraždu... a jeden citát na záver, kt. by sa mal riadiť každý človek: "Neodsudzuj ma slovom, myslou a ani skutkom, pokiaľ nevieš prečo robím to, čo robím!!!" & " Neodsudzuj a netrestaj človeka, pokiaľ si v jeho topánkach neprešiel ani kúsok cesty po ktorej kráčal on!!!"
ivan

#204 Re: cinky

2012-12-06 21:58:49

#2: vyberam si prezYvku - cinky

nikdy v zivote nikomu nic nepredal, Ty debil!

ucen

#207 Re: cinky

2012-12-06 22:02:24

#2: vyberam si prezYvku - cinky

toto je konecne spravne napisane.... ked budem zly, dam sa za herca a ostatni herci ma vytiahnu z lochu a mozem drogy predavat a zabijat male deti na cestach svojim autom? a tomto to vsetko je.


Hosť

#312 Peter

2012-12-07 09:46:58

#2: vyberam si prezYvku - cinky

ak mu dokažu že predaval nech mu naparia 10000 rokov,ale ak kupil pre seba tak 8 rokov je neprimerany trest,keď taky Wanke za korupciu dostane 2 roky,a to nehovorim o vraždach atd


Hosť

#355 Re: cinky

2012-12-07 11:13:31

#2: vyberam si prezYvku - cinky

On podla vsetkeho nikdy nepredaval, bol uzivatelom, co je zasadny rozdiel....Ano tomu varicovy pervitinu kludne aj tych 8 rokov, ale uzivatelovi????..to mi pride nespravodlive..

tiež si vyberám prezÝvku

#360 Re: cinky

2012-12-07 11:18:04

#2: vyberam si prezYvku - cinky

podľa mňa je problém v tom, že sudca ponížil cenu života na cca 3 striekačky s metamfetamínom (porovnanie s prípadom zabitia, kde vrah reálne odsedel len 3 roky a zrejme je ďalej nebezpečný pre spoločnosť).

Neviem, či by zmenil pohľad na vec fakt, že TVOJE dieťa niekto zabije a odsedí si 3 roky, a potom dostane človek za 6 striekačiek (odľahčene) 8 rokov. Okrem toho, DC tie veci mal pre svoju vlastnú potrebu. Keď chce, nech sa mu aj mozog usmaží.

Podpisujem

viera

#389 Re: cinky

2012-12-07 13:27:45

#2: vyberam si prezYvku - cinky

 

ty o pripade ho..o vies...cinkota nepredaval nic, bol len konzumentom, aj to pravdepodobne hranym, lebo to od neho chcela policia. takze tvoje argumenty typu VASE dieta skonci na drogach si mozes akurat tak strcit vies kam...a mimochodom, ZIADNE dieta neskonci v liecebni kvoli "tovaru od polepseneho cinkyho" - ale kvoli RODICOM, ktori nemaju cas sa mu bud venovat, alebo ho nevhodne vychovavali, takze do basy treba dat rodicov, ktori su za svoje deti plne zodpovedni a deti mali vychovat tak, aby nekonzumovali kadejake podozrive latky od cudzich ludi. si totalny blbec...


Hosť

#394 Re: cinky

2012-12-07 13:35:44

#2: vyberam si prezYvku - cinky

Ale no...tieto keci o detoch niesu argument kedze predaj alebo dalsia distribucia mu dokazane neboli pokial viem. Toto je proste hnusnya represia zo strany organov cinnych v trestnom konani. Ked ako herec a znamy clovek verejne vystupoval po svojich excesoch a pouceni proti drogam a aj dalsi medialne znami ludia nevidim dovod preco ho odsudzovat za to ze predava drogy detom. Akurat sa konecne ukazuje obraz naseho "demokratickeho" systemu!!


Hosť

#404 Re: cinky

2012-12-07 14:16:38

#2: naivka

. Nechápem prečo petícia ta feťáka  nie za toho mladého hokejistu (ledva 18),
ktorý dostal za kopnutie  zelenej policajtky
12 rokov.

Bikerrrr

#506 nie

2012-12-08 02:04:25

#2: vyberam si prezYvku - cinky

 

no a čo ked naše dieťa sa tiež do niečoho podobného nejakým spôsobom zatiahne? možno nespravodlivo, kto vie, stáť sa môže všeličo, tiež budeš súhlasiť aby dostalo 8 rokov? žiaden díler,...

JaJa

#544 Re: cinky

2012-12-08 13:56:01

#2: vyberam si prezYvku - cinky

To, ci nase deti fetuju, je v prvom rade chyba nasa, a nasej vychovy. Preco ju zvalovat na inych.

cumil

#548 Re: cinky

2012-12-08 15:16:49

#2: vyberam si prezYvku - cinky

som za mudre slova !!!!!!

Slušný človek

#632 Re: cinky

2012-12-12 12:25:22

#2: vyberam si prezYvku - cinky

Počúvaj ty blbec sprostý , on ten fet nepredával. Čo keby teba zavreli za to že si dáš na obed 2 kg klobásy ?? To máš presne to isté. Si múdry jak riť pána premiéra. Čo keď si raz tvoje dieťa kúpi niekde jointa a vyfasuje za to 5 rokov ?? Budeš asi skákať od radosti ako tak pozerám .

Nikki

#654 Re: cinky

2012-12-13 18:08:44

#2: vyberam si prezYvku -úplne stebou suhlasim a myslim si, že každy kto ma aspon kusok zdraveho usudku tak pochopi, že toto cele je uplne zbytočné. Načo petícia preboha?? Prezident dal milosť v tomto roku len 2krat (ani v jednom z tychto dvoch pripadov nebol nik trestne stihaný)... A preco vlastne peticia len za zachranu  cinkotu? oslobodme všetkych dilerov...vrahov...a politikom dajme vyssie platy:) Slovensko 4ewer :*