Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .


Hosť

#651 Re: A zazvonil zvonec :)

2012-12-13 14:43

#648: PhoeniX - A zazvonil zvonec :)

tak a teraz tu petíciu môžte všetci húfne podpisovať. :-) Ovce slovenské


Hosť

#652 Re: msp

2012-12-13 16:22

#12: mala nocna burka -  

 čo praješ druhému, nezabúdaj,že sa to vracia,ako bumerang i s úrokami - vesmírny zákon...čo daš dostaneš...a to skor alebo neskor...


Hosť

#653 Re: Cinkota

2012-12-13 16:58

#42: Martinaa - Cinkota

lucia tkacova, bastova 1, 811 03 bratislava

Nikki

#654 Re: cinky

2012-12-13 18:08

#2: vyberam si prezYvku -úplne stebou suhlasim a myslim si, že každy kto ma aspon kusok zdraveho usudku tak pochopi, že toto cele je uplne zbytočné. Načo petícia preboha?? Prezident dal milosť v tomto roku len 2krat (ani v jednom z tychto dvoch pripadov nebol nik trestne stihaný)... A preco vlastne peticia len za zachranu  cinkotu? oslobodme všetkych dilerov...vrahov...a politikom dajme vyssie platy:) Slovensko 4ewer :*

 

lojzo

#655 Re: Re: kiks

2012-12-13 21:36

#628: - Re: kiks pán Hric sa nejak mediálne vytratil a potrebuje sa nejakým spôsobom znova oživiť v pamäti obyvateľov tohoto absurdistanu, kde sa píšu petície za milosť pre odsúdeného drogového dealera. Toto nemože byť ani pravda, ľudia zobuďte sa s tohoto zlého sna.

 

tibr

#656 Re:

2012-12-13 22:21

#3: zzn -

vystizne

Lubos

#657 Re:

2012-12-13 23:41

#1: seredanka -

Bude aj peticia za Bakiho Sadikiho?

rossikova

#658

2012-12-14 00:12

zda sa mi ze na slovensku vladne sebeckost krutost ludi,,to ze clovek pomaha policii by mu mali dakovat a nie ho strcit do vazenia na 8 rokou slovensko prebudte sa!!!!!!!!!
DebiI

#660

2012-12-14 00:30

Konečne sa niekto rozhýbal a spravil niečo aj pre obyčajného občana, ktorý raz šliapol vedľa a druhý krát mu v tom výdatne pomohla jurisdikcia gorilieho absurdistanu - Slovenská Republika!
Dúfam a pevne verím, že ten komunista, ktorý mal odvahu nazvať prvého slovenského prezidenta starým chujom, že naberie odvahu podpísať milosť pre človeka, ktorému sa spoločenský systém snaží zlomiť väzy...
Debil

#661 Re:

2012-12-14 00:36

#12: mala nocna burka -

až na to, že ho na spoluprácu nalanáril fízel a potom ho svojou nečinnosťou podrazil! Asi nedostal sľúbené povýšenie a zvýšený plat, tak sa pomstil Cinkymu...

VEGETARIAN ZOO

#662

2012-12-14 09:15

HEREC DO BASY NEPATRí ALE PRED KAMERY
focus

#663 Re: Re: Re: cinky

2012-12-14 11:11

#227: hlavamaboli - Re: Re: cinky

Zlý zákon - nerozlišuje medzi držaním a distribúciou.

1. Ak si kúpim alkohol, opijem sa a nikomu neublížim - som potrestaný bolesťou hlavy, žalúdka ...

2. Ak alkohol podávam mladistvým ( krčmy, puby... ) a náhodou ma prichytia - pokuta

A teraz POZOR !!! ALKOHOL je tiež OMAMNÁ LÁTKA a patrí medzi TVRDÉ DROGY a môže si to každý beztrestne vyskúšať

a nie za 8 rokov basy !

 

Droga je psychotropná látka, ktorej požívanie môže viesť k drogovej závislosti. Drogy sú prírodné alebo umelo vyrobené látky.


Drogy ovplyvňujú myseľ, vôľu a úsudok, čo môže vyvolať závislosť, tiež známu ako návyk. Drogy často pôsobia pod vplyvom jedného alebo niekoľkých alkaloidov, akým je nikotín, ktoré modifikujú synaptický prenos.

Drogy sú prítomné všetkých spoločenských vrstvách. Ich konzumácia sa často spája s celkovým nepokojom a stratou sebadôvery, nedostatkom sebavedomia, a opakovaná konzumácia drogy môže viesť k vytvoreniu závislosti.

Delenie drog

Podľa tzv. tvrdosti:

  1. mäkké: marihuana, hašiš, kofeín...
  2. tvrdé: alkohol, nikotín, kokaín, pervitín, heroín...

 

PhoeniX

#664 Re: spravil priestupok ? ano...trestat ? ano.... ale nie 8 rokov......

2012-12-14 13:13

#9: misa6 - spravil priestupok ? ano...trestat ? ano.... ale nie 8 rokov......

On to mal v povodnom rozsudku myslim ze este raz ho chytia s drogami tak ide na 8-12 rokov

Sam Zakon, osobne

#665 to focus

2012-12-14 19:37

#663: focus - Re: Re: Re: cinky

focus, ty si typicky obrdemagog, ktory z wikipedie (castokrat nie velmi doveryhodnej) okopiruje to co mu vyhovuje, pricom ostatne dolezite fakty "taktne" zamlci. Aby bolo jasne, tvrde drogy sa dalej rozlisuju podla MIERY RIZIKA nasledovne:

Vysoká:  "Tvrdé"  -  toluén, acetón, heroín, morfin, durman, crack

Vysoká až stredná:  "Tvrdé"  - pervitín, LSD, lysohlávky, kokaín, pervitín

Stredná: "Tvrdé"  -  alkohol, extáza, efedrin, kodeín

Relatívne malá:    "Mäkké"  -   marihuana, hašiš, kokový čaj

Takmer bez rizika:    "Mäkké"   -  káva, čaj

............................................................................

Ty si hodil do jedneho vreca heroin, pervitin, kokain s alkoholom a nikotinom, pretoze nejaky blb to takto  uviedol na wikipedii a tebe to prenaramne vyhovovalo. :-)

A TERAZ POZOR!!! :-))), ak si si neracil vsimnut, niektore z uvedenych drog su nelegalne (volne nepredaje a zakonom zakazane uzivat) a niektore legalne.

ALKOHOL patri medzi legalne. Pervitin medzi nelegalne (zakazane).

Takuto slaboduchu demagogiu mozes uplatnovat niekde na prednaske pre mentalne zaostalejsich, alebo  v materskej skolke,  mily focus. POZOOOOOR, POZOOOOOR!!! :-)))))))


Anonymous

#666

2012-12-14 19:42

dakujem vsetkym, ktori podpisali tuto peticiu. dnes som osobne hovorol s panom ministrom Borecom. slubil mi korektny pristup k nasej iniciative. s panom prezidentom budem hovorit tiez. vsetkych platnych 13778 podpisov som odovzdal na podatelni ministerstva spravodlivosti, pretoze tak to vyzaduje zakonny postup.  tym dusevnym chudakom, ktori sa podpisali, ako "cinky", "hitler", baki sadiki, sandokan, robo fico, unia dilerov a podobne odkazujem : "bolo vas len 35" . vymazal som vas smrad velmi jednoducho. andrej hryc

Karolina Dospivova

#667 Re: Re: spravil priestupok ? ano...trestat ? ano.... ale nie 8 rokov......

2012-12-14 19:43

#664: PhoeniX - Re: spravil priestupok ? ano...trestat ? ano.... ale nie 8 rokov......

Len pre upresnenie. Cinkotovi hrozilo (ako drogovemu recidivistovi) 10 - 15 rokov. Sud isiel este 2 roky pod sadzbu. Da sa to velmi lahko overit.

nemam prezyvku

#668 Re:

2012-12-15 07:45

#662: VEGETARIAN ZOO -  

 ved aj v lapaku su kamery :-)

Speex

#669 Re: CINKOTA

2012-12-15 11:51

piko piker

#670 drogy

2012-12-15 12:29

Keby som bol sudca, nesúdil by som ho za držanie drog, skôr by som ho odsúdil za donášanie (konfidovanie). Pretože teraz budú na neho v base pozerať ako na žalobabu, ak sa tam dostane teda.
Pamätajte, že spolupráca s POLÍCIOU sa vždy otočí proti Vám!
J

#671

2012-12-15 15:04

Nejde tu absolútne o to či bral/nebral , varil/nevaril pervitín ale skôr o tom ako sa tu sádzajú tresty a že je to tu postavené celé na hlavu, tak keď mu chceli dať 8 rokov mali by asi zvážiť aj tie ostatné tresty ktoré sú smiešne pri porovnaní napr s týmto konkrétnym. Že im tam nie je hanba, chudáci fuj grciam. Nenažranci jedni, úbohé kde dokážu ľudia klesnúť. Sebeckosť, sebeckosť, sebeckosť...
Jaromír Bek

#672 Vážený pán Hryc,

2012-12-15 19:17

pekné od Vás, že sa snažíte chalanovi pomôcť, pretože veríte JEHO verzii. Skúste sa pozrieť na TÚTO VERZIU:
http://www.cas.sk/clanok/238700/bol-cinkota-policajnym-agentom-dusan-takto-by-to-muselo-prebiehat.html

Skúste sa zamyslieť aj všetci tí, ktorí ste petíciu podpisovali. A skúste sa zamyslieť aj nad tým, KOHO má prezident republiky OMILOSTIŤ, keď ten NIEKTO zdrhol pred právoplatným rozsudkom, skrýva sa (ak je ešte nažive) a nikto o ňom nevie ani mäkké f.
lll

#673 katastrofa

2012-12-16 12:07

kokos to je už sila.... mafianoch ako mello a podobne ich obzaluju s xyz vrazd a potom ich uplne oslobdia a prepstia na slobodu ale za uzivanie drog zavru na 8 rokov. potom ako mozeme verit slovenskemu sudu.... je to tu uplne... toto je uplne na nervy...

Hosť

#674 Re: to focus

2012-12-18 11:25

#665: Sam Zakon, osobne - to focus

Tiež som to čítal a existuje aj ďalšie rozdelenie drog ale toto bolo bežné rozdelenie - a nie len na Wikipédii. Demagóg si sám, lebo si tu priznal že alkohol je "tvrdá droga". Tá posledná veta ma úplne zabila. Zrejme si nevidel v TV ožraté neplnoleté deti takmer na prahu smrti, možno nie si rodič, ktorý sa bojí o svoje deti. Áno, už v materskej škole by sa malo začať s osvetou, prah veku používania alkoholu sa rapídne znižuje. NIE SOM ABSTINET ! Alkohol je legálny, lebo štát na tom profituje - má zisky. Chcel som len poukázať, že drogy mäkké, či tvrdé zostanú drogami.


Hosť

#675 Re:

2012-12-19 22:24

#3: zzn -

to ma za to donasanie,dufam ze bude mat v base dobreho suseda!