Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..

Peiper

#351 tak preco zrovna Cinkota

2012-12-07 11:06

vsak prepustime vsetkych dealerov vsak nic zle neurobili ! len reagovali na dopyt a uspokojili zakaznika :D

Hosť

#352

2012-12-07 11:10

System a praktiky nasej justicie jasne ukazuju jej korupcnost,zaujatost a nelogickost.Je verejnym tajomstvom uplatnost sudcov a prokuratorov no aj ked sa im to dokaze,prakticky sa nic nedeje a oni sudia a zaluju dalej a smeju sa nam do oci.!!! http://poprad.korzar.sme.sk/c/6281974/popradskeho-sudcu-obzalovaneho-za-drogy-a-zbrane-oslobodili.html

Hosť

#353

2012-12-07 11:10


zaza
#61 2012-12-06 17:14

dakujeme za tuto iniciativu... Dusan si uz svoje zaplatil pri prvom treste... teraz ide pykat za duhych... za policiu, ktora ho nechutne zneuzila a teraz sa tvaria, ze maju narkobarona... je to hanba!
Pripajam sa.

niektore prispevky mi pripadaju ako tych, ktori ho chcu dostat do basy. mozno priamo od ...
Ficošík

#354

2012-12-07 11:12

Feťák Cinkota to mal predsa recidívu, tak dostal málo....
A "umelci" na čele s Hrycom kde ste boli, keď boli protesty za vyšetrenie káuz Sasanka Gorila.
Tak tam zalezte aj teraz...

Hosť

#355 Re: cinky

2012-12-07 11:13

#2: vyberam si prezYvku - cinky

On podla vsetkeho nikdy nepredaval, bol uzivatelom, co je zasadny rozdiel....Ano tomu varicovy pervitinu kludne aj tych 8 rokov, ale uzivatelovi????..to mi pride nespravodlive..

jaja

#356

2012-12-07 11:14

100 ľudí, 100 chutí, 100 názorov, neberiem to nikomu, Cinky dostane 8 rokov natvrdo, milion krat to oľutoval, čo robil, začal žiť slušný život, zaslúži si trest samozrejme ale nie toto, čo vymyslel ten pán sudca, a čo pán Žitný, z ktorého urobili blbca a dostal za zabitie len 2,5 roka??? tu išlo o ľudský a detský život...v našom súdnictve nie je mierka za čo a koľko...chorý štát..choré súdnictvo..chorá vláda...je mi na grc, držím palce Cinkymu, práve sa mu týmto zosypal celý svet a čo s ním bude ďalej??? zaslúži si šancu na život....niektorým odkazujem, aby porozmýšľali nad svojou komunikáciou a nesúdili, každý z nás sa raz môžeme ocitnúť v bahne a na dne...nič nie je nemožné
Edo

#357 podpisovat proti peticii

2012-12-07 11:16

Malo by sa tu dat podpisovat aj proti peticii. Ludia su rozhorceni nad tym co poculi z medii. Najskor som mal aj ja taky pocit. Ale ake v skutocnosti mali dokazy, co v skutocnosti u neho nasli?
gib.

#358 ŠKODA...

2012-12-07 11:17

Dušky, myslím, že je márna snaha tejto kampane zmierniť tvoj trest. Štát, aby bol naďalej rozkradaný, potrebuje sústrediť pozornosť na čokoľvek iné a ty si žiaľ jeho obeť. Veď niekomu sa treba vypomstiť. Nie je dolezite, ci to je spravodlive. Si v centre pozornosti kulturnej verejnosti a treba to využiť. Pojdeš do basy, lebo si herec. O čo si lepší, o to dlhšie budeš sedieť. Daň za kvalitu. Odsediš si aj za Gorilu. Treba vytreť hubu zbedačenému Slovensku.
jaro

#359

2012-12-07 11:17

Ťažko povedať aká bola skutočnosť, to vie asi len on ale už len z toho dôvodu že pri tom čo všetko sa dnes u nás deje vôbec neverím tomuto štátu a preto túto petíciu podporím.
tiež si vyberám prezÝvku

#360 Re: cinky

2012-12-07 11:18

#2: vyberam si prezYvku - cinky

podľa mňa je problém v tom, že sudca ponížil cenu života na cca 3 striekačky s metamfetamínom (porovnanie s prípadom zabitia, kde vrah reálne odsedel len 3 roky a zrejme je ďalej nebezpečný pre spoločnosť).

Neviem, či by zmenil pohľad na vec fakt, že TVOJE dieťa niekto zabije a odsedí si 3 roky, a potom dostane človek za 6 striekačiek (odľahčene) 8 rokov. Okrem toho, DC tie veci mal pre svoju vlastnú potrebu. Keď chce, nech sa mu aj mozog usmaží.

Podpisujem

noso

#361 milost si nezasluzi 8 rokov tiez nie

2012-12-07 11:19

skoda ze je ta peticia tak naformulovana ak by nebola pripojena ziadost o milost podpisem
Andrea

#362

2012-12-07 11:23

Na Slovensku neexistuje spravodlivost, drogy su zle to je pravda ale dostat 8 rokou tak to je prehnane, za vrazdu 3 roky,za okradanie statu od politikou nic....kde to zijeme je to ubohe a cely system je ubohy....
PhoeniX

#363 Sa mi snad sniva

2012-12-07 11:25

Ako vam nedochadza ze bol pravoplatne USVEDCENY viacerymi senatmi za OPAKOVANU drogovu trestnu cinnost a je to ZLOCINEC A KRIMINALNIK ? Ked s tym zacal, vedel do coho ide a co mu hrozi, on sam je za svoje ciny zodpovedny. O co vam tu ide teraz o nejake elitarsvo ze my stojime nad zakonom lebo sme znami a tak poblaznime ludi ? 10 rokov by som mu dal v USA by dostal s prehladom 20. Spametajte sa vazeni... a p. Hryc ked aktivizujete takuto peticiu myslim ze by bolo na mieste preverit aj vase aktivity... a je to aj pozitivne aspon bude mat dost casu na odvykacku...
štetinár

#365

2012-12-07 11:35

Je to cele jasne jak facka. Slabo si uplatil sudcu. Asi si mu nedal nič. Nasral sa na teba a dal ti 8 rokov. Povodne si mal dostat trest smrti. Keby si to tam cele vystrieľal (aj vratane policajtov), dostal by si 4 roky, alebo by na teba vobec neprišli...

Hosť

#366

2012-12-07 11:38

Podpisom pod tuto peticiu davam jasne na vedomie, ze podporujem a som za, aby tato akcia mala zmysel, aby pomohla Cinkotovi k spravodlivosti. Ja mu verim a nie je nepochopitelne v tomto nasom "pravnom" state, ze pravda je taka, aku on prezentuje. Tu na nasom Slovensku je mozne vsetko. Aj to, ze bol v tomto pripade zneuzity ! Taketo svinstva su bezne, ved sme preds na Slovensku ! Novotvar byvalej STB. Za zabitie 3 roky, za manipulaciu s drogami 8 rokov. Toto je nase spravodlive pravo. Ved je to absurdita !

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-12-07 11:39



Hosť

#368 ....

2012-12-07 11:44

ale veď je to cinky....

Hosť

#369

2012-12-07 11:50

je to hlupost trestat niekoho za to ze spolupracuje proti zlu
Makovanka

#370 Možno sa to zdá nespravodlivé,

2012-12-07 11:52

ale v tom prípade, ak je pravda, že u neho našli väčšie množstvo drog, akoby mal pre vlastnú spotrebu, súhlasím s trestom! Súhlasím preto, lebo ak by ich predal, ničil by zdravie a rodiny iných. Všetci vieme,aké je droga svinstvo!
A tresty za vraždy, iné veľké podvody by sa mali riadne zvýšiť!!!
Dúfam, že prezident riadne zváži, či mu milosť dá...
feťák

#371 Re: Re: Názor

2012-12-07 12:02

#335: Peiper - Re: Názor

Sisi niekedy fukol, ze vies aky je rozdiel?


Hosť

#372

2012-12-07 12:03

Ludia ale on 8 rokov dostal za prechovavanie drog! citali ste si vobec niekto ten verdikt sudu?? nebolo tam spominane nic o vyrobe a distribucii cinkotu odsudili jedine za prechovavanie a to je chore!!!
Sud sa v tomto pripade asi snazil dokazat ze aj ked je herec nic to nezanemna no a na nom sa teda vyzurili riadne! hnusaci od policie az po vladu!
Tina

#373

2012-12-07 12:07

Skvely napad. Plne podporujem. Dokonaly herec. Ma ho rad cely narod. Nic take strasne nevykonal. Som ochotna ist aj manifestovat.
Svyatoslav

#374

2012-12-07 12:12

Ľudí čo podporujú predaj drog, alebo akúkoľvek ich distribúciu, či konzumáciu nemám rád a myslím si, že by mali mať tresty. Ale primerané. Trest voči D. Cinkotovi je neprimeraný. Jednoznačne. Treba sa pozrieť aj do minulosti. Celebrity ako Dara Rollins, či Rastislav Žitný zabíjali. A dostali menšie tresty. Prečo by mal Cinkota dostať osem, len pretože bol konzument ? Ubližoval len sebe, nezabíjal ani neohrozil nikoho iného.
Lucia

#375 Re: Re: Re: cinky

2012-12-07 12:14

#17: nech tam skape - Re: Re: cinky

Ak chce človek fetovať tak fetuje, a je úplne jedno či si to zoženie od Cinkotu alebo nejakého iného dílera.. Každý by mal vedieť čo robí a robiť chce, ak už to aj predával tak isto nehladal on kupujúcich.. také tliachaniny.. neobhajujem dílerov ani narkomanov ale je to každého vlastný bordel!! 8 rokov basy za drogy,3 roky za vraždu.. vitaj Slovensko!!