Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Quoted post

miso

#23 Re: cinky

2012-12-06 15:12

#2: vyberam si prezYvku - cinky

vase dieta ma na vyber ci chce brat drogy, alebo nie, je to predovsetkym zalezitost vychovy....   VSETKY drogy maju byt legalizovane a pod kontrolou statu....  tieto stredoveke zakony su proti ludskym pravam!!!!   Je proti zdravej logike, aby dostal niekto, kto si da drogu (ktoru niekto oznacil za nezakonnu) vyssi trest ako za vrazdu.....

Replies

vyberam si prezYvku

#26 Re: Re: cinky

2012-12-06 15:37:40

dieta sa same rozhodovat nemoze - nie je na to zrele, nie je zodpovedne za dosledky rozhodnutia. dieta potrebuje ochranu. naopak cinky je dospely, svojpravny a zodpovedny. nekonal skratovo, nahoudou, nechtiac, omylom, ale dlhodobo a premyslene.
opravim tvoju vetu - je proti zdravej logike, aby boli tresty za vrazdu take nizke.
miri1111

#37 Re: Re: cinky

2012-12-06 16:17:11

#23: miso - Re: cinky 

 Presne tak, súhlasím s názorom. A lieky nie sú drogy??? o čom sa bavíme, o tom, že trestný zákon je nahlavu postavený alebo o tom, že kto z koho. V prvom rade je rodič, ktorý si má svoje dieťa ustrážiť a primerane ho potrestať za chyby ktoré robí a ukázať mu správny smer. To, že si Cinkota dával drogy je jeho vlastné rozhodnutie. Na to nemá nikto právo,aby ho súdil, či to mohol alebo nemohol. A keď rodič "serie" na decko, tak samozrejme, že má šancu začať drogovať. Takže rodičia, pozrime sa na seba a potom sa bavme o tom, kto ovplyvňuje správanie Vášho dieťaťa. A keby sa Vám stalo, že Vaše dieťa, ktoré droguje a chytia ho a dajú mu 8 rokov, tak budete tiež útočiť voči nemu???? alebo sa budete pýtať, kde je spravodlivosť. Milujem tieto pretpotopné názory. A tiež si myslím, že každý má PRÁVO na SLOBODNÉ  rozhodnutie, či chce mať niečo s drogami alebo nie.


Hosť

#49 Re: Re: cinky

2012-12-06 16:50:42

#23: miso - Re: cinky

vase dieta ma na vyber ci chce brat drogy, alebo nie, je to predovsetkym zalezitost vychovy....

 

 

tak ty si mi dobrý kokot si prečítaj čo si napísal vieš koľko je problémovych deti ktoré nežijú v kompletnej rodine .. náhodou sa nejak v 13 - 15 rokoch dostanú k díleroví alebo týpkovi ktorý drogy prechováva a ponukne im zachutí im to a už lietajú v tom zo začiatku je to pre nich pekný ulet z reality a potom dopadnu ako smažk ... sa spametaj čo píšeš veľa krát 13 ročné dieta ani nevie o čo ide mám v triede 3 spolužiakoch ktorý berú pervitín a 5 ktorý fajčia marihuanu a 1 z nich je už natom dosť zle a marihuanu fajčil prvý krát v 11 rokoch a pervitín v 13 bere ho už 4 roky a je to už nanom pomaly pekne vidieť že bere nejaké sračky keď si ho všimnem ... sa aspoň spametaj čo píšeš keby že máš takých ľudí okolo seba pochopil by si to


Hosť

#225 Re: Re: cinky

2012-12-06 22:44:51

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-12-07 10:22:35


ti jebe ?

#690 Re: Re: cinky

2013-03-28 12:47:23

#23: miso - Re: cinky

si normálny ? Dieťa nevie či je niečo dobré alebo zlé ak mu nejaký dobrý ujo ponúkne cukrík z drogou. Ani jedna droga by nemala byť legalizovaná a som toho názoru, že ani cigarety a alkohol. A to aj napriek tomu, že fajčím a pijem.

Evidentne nemáš deti a ak raz budeš mať, tak som zvedavý čo by si robil, ak by si z okna videl, nejakého dobrého uja, ktorý rozdáva tvojim deťom cukríky a robí z nich budúcich feťákov. Asi by si sa tešil.