Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..

dusan,,odsedis si to pekne

#51 Re: Cinkota

2012-12-06 16:53

Primerany trest pre recidivistu....a ake kupenie davky pre vladtnu spotrebi tu spominate...on ma na krku vyrobu.distribuciu a predajomamnych a psychotropnych latok...druhy krat za sebou...aj iny ludia tolko dostali...on neni jediny....treti krat a dozivotie.vsak to ma moaku postupnost...cinkota.keby si nebol medialne znami,ako zitny,nestekne po tebe ani pes a pekme si to odsedis ako iny ludia s takymoto paragrafmi.pan hryc.nemate. Ani potuchy xa akeho smrada spisujete peticiu..kolko zloby a nestadtia sposobil tym pervotinom co vyrabal
lubo

#52 8 vs 3

2012-12-06 16:54

niekto dostane 8 rokov za uzivanie drog a niekto iny zasa 3 roky za vrazdu. Pytam sa, kam speje tato krajina ? kam speje spravodlivost na SVK ?
ja

#53 Re: cinky

2012-12-06 16:57

#2: vyberam si prezYvku - cinky

tu nejde o to,ze nema byt potrestany vobec,ale ze je to neprimerane vela vzhladom na ostatne tresty. ked ma vrah 2 roky? tak potom nech ma cinkota 8 a vrah 20. ale nie takto.


Hosť

#54

2012-12-06 16:58

Slovensko.....
Kmoty

#55 Zavrieť !

2012-12-06 17:03

Do basy s feťákom.
tak mu treba

#56 Re: Cinkota

2012-12-06 17:09

Presne tak. Aj deti o ktorych sa rodicia staraju a vychovavaju to beru.
boraborka

#57

2012-12-06 17:10

Ubližuje len sebe a dostal trest, akoby ubližoval iným..
ramos

#58

2012-12-06 17:10

-kedze ublizil iba sam sebe, nikoho ineho neposkodil, som nakloneny tejto peticii, pretoze prinos dusana cinkotu v nasej kulture je jednoznacny; uvaznit ho by nebolo prinosom pre nikoho - svoju chybu si urcite uvedomuje, moralne za nu uz pykal dost, vazenie by ho polozilo uplne a prisli by sme o vyrazneho umelca, ktorych potrebujeme ako sol!!! Uvaznit za toto dusana cinkotu by bolo ako vytat strom za to, ze rastol nie vzdy idealne, rovno a uhladne, a tym ho trestat, lebo niektore konare ma dost dochramane, a preto nesplna idealy krasy!!!
Kizzi

#59 Spravodlivost

2012-12-06 17:10

Chora slovenska justicia... spravodlivost neexistuje pre vrahov, ludi ktori maju peniaze a moc, ktori okradaju poctivych ludi a podnikatelov... je cas na zmenu a na spravodlovost.
Ako je mozne ze clovek ktory umyselne zabije druheho, dostane 3 roky a clovek ktory experimentuje s drogami a nikomu neublizuje dostane 8 rokov?
Arcibald

#60

2012-12-06 17:13

Pokiaľ Cinkota klame, že spolupracoval s políciou, tak trest si zaslúži, ale pochybujem, aby sa len tak bez dôvodu obhajoval práve políciou. Štát by mal naozaj podrobne preskúmať okolnosti, v opačnom prípade sa deje veľká krivda.
zaza

#61

2012-12-06 17:14


dakujeme za tuto iniciativu... Dusan si uz svoje zaplatil pri prvom treste... teraz ide pykat za duhych... za policiu, ktora ho nechutne zneuzila a teraz sa tvaria, ze maju narkobarona... je to hanba!
Pripajam sa.

niektore prispevky mi pripadaju ako tych, ktori ho chcu dostat do basy. mozno priamo od ...

Hosť

#62

2012-12-06 17:18

neadekvatne.. čendler patri na slobodu (:
cinky,zabiju ta ty,ktorych si udal

#63 Re: Cinkota

2012-12-06 17:20

On ma predaj a disribuciu...ako ze inym neiblizoval..vyrabal a predaval..a za toto su take tresty ze 8 rokov normalne...precitajte so noviny kolko dostavaju dileri a varici..F

Hosť

#64

2012-12-06 17:25

Je to neprimerané odsúdenie oproti ostatným závažným trestom, nejde tu len o to, že Cinki je dobrý herec a jeden z mojich obľúbených dablérov, ale aj o to že je to neférové.
expert451

#65

2012-12-06 17:30

Súdy sa bláznia. Vrahov prepúšťajú a ľahké prípady exemplárne trestajú
Nika

#66 basa

2012-12-06 17:42

Ako na hlavu...nie aby som ho ospravedlnovala ale niekto kto zabije človeka dostane v tejto republike 3-5 rokov a niekto za drogy 8 rokov?
Sa spamatajte už konečne.....
spravodlivost

#67 Re: Re: cinky

2012-12-06 17:51

#6: Martina C. - Re: cinky

more, to bol dlhy clanok pre obycajneho fetaka, ktoreho policajti zadrzali s bielym nosom. p.s. nedavajte sem take takzke kontrolne otazky, som si musel ist pre kalkulacku

Marun

#68 Dušan Cinkota

2012-12-06 17:54

V posledných rokoch čo som videl, zažil na vlastnej koži, počul a to som mladý človek. Som zhrozený z krajiny, v ktorej sa mam cítiť akože doma. A to nehovorim len o tomto prípade! Takisto mladého človeka vziať do väzby na 12 rokov za kopnutie do kolena verejnej činiteľky? Za vraždu dostane človek minimum! Ak pochopiteľne nezavraždí chráneného medveďa (róma). A zato, že niekto zapáli vlajku EU dostane 4 roky. Je to smiešne. Ta vlajka nehorela pre nič za nič! A dúfam, že sa Slováci raz zobudia!!!

Hosť

#69 Re: neprimerana rychlost ? ano. ale hlavne neoznaceny ostrovcek uprostred cesty.

2012-12-06 17:56

Marun

#70 Re: Zavrieť !

2012-12-06 17:56

#55: Kmoty - Zavrieť !

Kmoty ty si taky primitív akého treba pohľadať! Človek plný závisti a komplexu menej cennosti, ktorý vie HOVNO sprepačenim o tomto prípade. Max. z kadejakých médii. Hambi sa za to aký si!


Hosť

#71

2012-12-06 17:57

Nemam rad narkomanov. Ale jedneho narkomana poslat na liecenie ktore stoji strasne vela penazi zo statnej kase, teda z nasich penazi, druheho pre zmenu strcit do basy na 8 rokov, tu mi akosi unika logika. Ak este zoberiem do uvahy ze sa nejedna o narkomana ktory vykrada domy, auta ci vrazdi ludi aby ziskal peniaze na svoje drogy, ale o cloveka ktory pracuje, plati dane a za svoje peniaze si nici zdravie, tak to uz je uplne scestne, takmer az uchylne rozhodnutie sudu. Navyse ak kazdu chvilu nejakou kluckou pustia na slobodu skutocnych zlocincov (ktori vsak maju peniaze aby si tuto pravnu "klucku" zaplatili) ci uz vrahov a mafianov, alebo uplne omylom nasej policie a prokuratury na sud dodaneho politika rozkradajuce nase peniaze v miliardach, tak mi to pride ako parodia na spravodlivost.

Hosť

#72 Re: cinky

2012-12-06 17:58

#2: vyberam si prezYvku - cinky

za to, ze decko vezme drogy asi tazko moze niekto obvinit dilera pokial mu to sam nepichol do zily a podobne.. vzdy je na cloveku, co sa rozhodne urobit..ked je decko fetak, tak nie preto, ze mu niekto drogu predal alebo ponukol, ale rozhodne sa pre drogu pre uplne ine dovody.. rodicia mozu hladat vinu sami v sebe alebo v decku, v problemoch, ktore ma a podobne. ale je alibizmus hovorit, ze nejaky diler dal decku drogy a preto mam teraz syna alebo dceru fetaka.. keby bolo vsetko v poriadku v rodine, s priatelmi, v skole, v praci a podobne, tak by si tu drogu asi tazko vzal...

andycinkota

#73 Re: Re: Cinkota

2012-12-06 18:00

#51: dusan,,odsedis si to pekne - Re: Cinkota

súhlasím,žiadná petícia, za čo??? za koho??? všetci asi fičia!!! Pán Hric už zabudol??? Bože, co je to za svet na tomto malom Slovensku...nikdy v živote by som sa pod takéto niečo nepodpísal....spýtajte sa zvolenčanov....a Hryc ty tzv umelec rozmyslaj


Hosť

#74

2012-12-06 18:01

je to dospely muz, urcite vie co robi, ak sa nedozije dochodku, jeho problem..

Hosť

#75

2012-12-06 18:01

prezivka je s ypsilonom