Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..

pre debilných ludí

#526 Cinky

2012-12-08 10:57

To sa nedá neposmiať sa na vás aké debiliny sem píšete keby ste poznali osobne tak vravíte úúúplne niečo iné ....

Hosť

#527

2012-12-08 10:57

ak by to aj predával, tak je 8 rokov moc. za kopec vrážd atď dostali ľudia 3-4 roky...preto to podpíšem. ďalším faktorom je, že Cinkota je proste konzument a Lipšicova novela pred 6 rokmi postavila konzumentov na úroveň dílerov. díler nerovná sa konzument.
a nie je to len o Cinkotovi. dajte sem petíciu iného človeka, čo bol za konzumáciu odsúdený a podpíšem to i jemu.
zasluzi si to

#528 re ciknky

2012-12-08 11:34

Spravodlivost tu nie je...ale 8 rokov je primerany trest....teraz si jeho trest ale to ze v basach su tisice ludi odsudenych za taky isty trestny cin to nevidite?a tiez 8 rokov....a to nespachali recidivu ako on.. Alebo cinky,sam si sem pises a obhajujes sa a odvolavas na za vrazdy 2 roky?si konfident diler a varic....znicil si vel ludskych zivotov ktore osobne poznam..a ten pervitin co si vyrabal koloval v dubravke,v karlovke,lamaci,devinskej a meste dlho...my. Bratislavcania vieme co je cinkota za hada...boji sa ist do basylebo aby zachranil svoju rit poudaval kopu ludi ktory ho tam teraz cakaju....zasluzi si to
Renáta

#529

2012-12-08 11:40

Cinkotu ludia poznajú pretože je herec, preto ho niektorý odsudzujú,no určite existujú väčšie skupiny, ktorý predávajú drogy,ako sa už popísalo veľa o našom súdnictve ,vraždách aj tak si stále myslím, že je to vela,keby v našom štáte ludia dostávali za vraždy 20rokov a viac nepodporila by som Cinkotu no kedže je to takto tak ho podporím lebo je to nespravodlivé!!!A myslím si že nieje zlý človek aj ked ho osobne nepoznám,,,herci s ktorými pracoval ho poznaju preto si myslim že keby bol zlý človek nikto by sa ho nezastal!

chudacik cinky

#530 Re: Cinky

2012-12-08 12:00

Chudacik cinkota....ved za neumyselnu vrazdu davaju 2 roky.pan prezident oslobodte ho...on je v tom nevoinne...iba chcel zarobit na drogach to je vsetko....on to tak nemyslel..prosim dajte mu len podmienku...vdak on je kokot nenasitny,on to urobi zase a potom mu dajte dozivotie..troi krat a dost...on je medialne znama osobnost tak mu dajte amnestiu...nech si dalej vyraba
fetak ba

#531 Re: Cinky

2012-12-08 12:05

Dusko,to si sembpises sam tie obhajoby?osobne som mal tie tvoje zlte ktystaliky v nose ktore si vyrobil...mnam mnam....smakina....drzim palce nech sa z toho dostanes..bez teba je tu v ba velmi nekvalitny matros
tomas

#532 Re: Cinky

2012-12-08 12:15

Cinkota,ty niesi chlap ale slaboch...zavinil si si to sam...co sa teraz hras na chudacika...ked nieco urobim,a viem ze nepacham dobro,musim ratat z masledkqmi...a tie aj prisli....este aj tvoja matka sa teba prosika ty decko....terax da dchovavas a cakas kto ti pomoze....si ubochy chudak.postav sa k tomu ako chlap.dohebal si to ty sam...
Chrumkica

#533

2012-12-08 12:38

Velmi TVRDY TREST....Bodaj by seba tak tvrdo trestali nasi poslanci...-(((
ujvari2

#534 naše sudnictvo je parodia

2012-12-08 12:44

...Ako inak si vysvetliť skutočnosť že vrahovia behaju po slobode....a za maličkosti su tak tvrdé tvrdé tresty až žasnem!!!Dušan Cinkota spravil možno chybu...ale 8 rokov???To je naozaj neprimerane tvrdý trest!!!
Nedávno som zaregistroval správu že akýsi mladík kopol policajtku a mladíkovi hrozí 10-11 rokov????
To už naozaj strácame zmysel pre realitu???
Už len čakám kedy ma niekto zavrie na 5 rokov za to že som si prdol na zastávke autobusu!!!
Jurij

#535 Re: Re: Re: Cinkota

2012-12-08 12:46

Alkoholici a feťáci (česť niekoľko málo výnimkám) iniciujú petíciu za svojho dílera. To, že na Vás musíme hľadieť v televízii ešte neznamená, že máte pravdu.

 


Hosť

#536

2012-12-08 12:55

myslím že by mu dali dať podmienečný trest a nejaké verejne odpracované hodiny v prospech ťažko zdravotne postihnutých, a nie 8 rokov veď za vraždu by dostal menej
tudo

#537 re cinky

2012-12-08 13:01

Mozno chybu????predaj a distribucia????2krat?a ty co sem pises ze mal pri sebe iba 7 m2....to neni 7 ciar ale 7kubikov...to by mal priemerny fetak na 2 mesiace.predajna hodnota 700 eur..to je malo????????dost na to aby mu prisili predqj a distribuciu?70 davok!!!!!!!
janoar

#538 Re: Re: Re: Re: cinky

2012-12-08 13:18

Peticiu podpisem...ale za amnestiu vsetkym dilerom...ved 8 rokov je normlna sadzba pre nich...a to nehovorim ked je recidivista....preco na cinkotu iny meter a mensi trest ako dilerovy z pentagonu...lebo je znamy?vypustite s podmienkov vsetkych dilerov....a je rozdiel niekoho neumiselne zrazit a zabit a vyrabat pervitin za ucelom zbohatnutia a vlasneho fetovania a predavat to...P
choddokokota

#539 Re: Re: Re: Re: cinky

2012-12-08 13:28

Cinkota za mreze....pisete sem hovadiny...ako mozete porovnavat neumyselne zabitie a predaj a vyrobu drog....nech vam deti pokapu na predavkovanie....som xvedavy ci sa tak budete zastavat!!!,ze zabil moje decko ale 8 rokov je vela lebo zitny dostal za neumyselne zabitie 2 roky....takto to tiez budete brat?stale niekto umiera na predavkovanie,skonci na lieceni ,nici rodinu a vzrasta kriminalita....lebo ludia ako dusanko si nedaju pokoj..

Hosť

#540

2012-12-08 13:30

zvrátené zákony a súdnictvo v tomto štáte...je to do plaču
smazkaBA

#541 pustite ho

2012-12-08 13:35

To je prisny trest 8 rokov...radsej podmienku.....cinky ma talent nie len na moderovanie...osobne ho poznam...vie vyrobit aj chutne pikenko...pustite ho....potrebujem si slahnut.....
fidzi

#542

2012-12-08 13:41

Kolko je 4+2?Dusan navar a ozvy sa...nemam co predavat...
anirij

#543 nie vždy je spravodlivosť

2012-12-08 13:52

sama som bola potrestaná za niečo čo som neurobila,takže už neverím súdom
JaJa

#544 Re: cinky

2012-12-08 13:56

#2: vyberam si prezYvku - cinky

To, ci nase deti fetuju, je v prvom rade chyba nasa, a nasej vychovy. Preco ju zvalovat na inych.

dano

#545 cinky

2012-12-08 14:24

Jebnuty ludia..pol bratislavy vie ze cibkotw bol velka figurka v bratislwvskom drogovom pidsveti..ty co mali to docinenia s drogami to vedia....vyrabwl a predaval pervitin.....neviete co pisete....len to co mate z medii...nedia klamu.....zacal spolupracovat s policiou laz potom co ho chytili a poudaval vsetkych okolo seba...zuadny informator nebol...klame...bol to bysoko postaveny vyrobcw drog v bratislave....sa zobudte...tych 8nedostal pre nic. Za nic
cinkyho kamos

#546 re cinky

2012-12-08 14:44

Nech ho pustia...slovenska smotankabnebude mat co fetovat....
žaba

#547

2012-12-08 15:14

nikto nevie presne ako to bolo,ale podla mna je 8 rokov strasne vela... a stavaju sa horsuie veci ako toto a ani sa to neriesi... milion ostatnych ludi robi horsie a horsiue veci,ale kedze nie su znami tak to nikoho nezaujima...nemyslite?? Dusko je super clovek a nikto ma nepresvedci o opaku....

cumil

#548 Re: cinky

2012-12-08 15:16

#2: vyberam si prezYvku - cinky

som za mudre slova !!!!!!

Luighi

#549

2012-12-08 15:37

Zrušit tento hlupy trest pre pana Cinkotu a dat do basy vrahov a pedofilov !!!
ruza

#550 Dusan Cinkota

2012-12-08 15:43

Myslim si ,ze to je prehnane aby dostal clovek 8 rokov za konzumaciu drog, Dusky drzime ti palce cela rodina a dufam ,ze sa coskoro vidime...