Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.


Hosť

#551

2013-10-31 12:36

Žiaľ na Slovensku neplatí, že najskôr sa zamyslím a po úvahe konám, tu platí len to, že koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj....či ?
RVM

#552 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 13:24

#550: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

Zacinas sa nejako zamotavat. Bavili sme sa o tom, proti comu alebo za co je tato peticia, nie proti comu si ty. Mimochodom pracujem v sukromnom sektore, tak neviem ako by si ma chcel odvolavat - ale vidim, ze je to vasa nova pracovna metoda, ako sa zbavit nazorov, ktore vam nesedia.


Hosť

#553 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 13:37

#550: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

"Ak som proti obsahu a dotyčnému sa to dá niekoľko krát najavo"

-snád tým nemyslýš túto nezmyselnú  petíciu, lebo v nej neide VOBEC o predmetný material, ale LEN o ukrižovanie človeka, ktorý si dovolil povedat pravdu ...

"pústi sa ešte do tvrdšieho hulvátskeho boja"

teraz hovoríš predpokladám o svojích vulgárných spolubratoch, lebo NIK iný tu vulgarizmy a dehonestáciu a uráženie človeka  nepoužíval ako svoju "argumentačnú" metódu len tzv. "kresťanskí" pisateľia

"tak automatický je potom na rade - odvolať"

- tak, že žiadny napr pokus o oponentúru, korekciu, zmenu predkladaného materiálu, alebo odborná debata o ňom, žiadne argumenty  načo ? prečo ? ... LEN NIE NIE NIE  ...nesúhlasím ... UKRIŽOVAŤ ... pravda je len jedna, tá kresťanská ...  :-(

"nehovoriac o jej hulvátstve"

- hulvatstvo, arogancia a vulgárnosť kresťanov (napr. v tejto diskusii) je OK, samozrejme ..... (lebo sú z vašej "partaje")


Hosť

#554 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 14:10

#553: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

prepáč na táraniny nereagujem dlhšie ako jenou vetou, ktoru som práve dopísal.


Hosť

#555 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 14:12

#552: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

:-))) ja som presne proti tomu, proti čomu je aj táto petícia, takže ked idem na teba príiš rýchlo a sa zamotávas, ja za to nemozem. ak si niekde vyčítal, že idem teba odvolávať - pardon ale :-)))))))))))))))) a áno budeme vzdy bojovať proti názorom ktoré nám nesedia ale tie názory pozorne počúvame nie ako p. pietruchová a spol. - vid diskusia pod neuspešnou petíciou na jej podporu.

RVM

#556 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 14:26

#553: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

Problem je, ze oni nechcu debatu. Oni chcu Pietruchovu odvolat, vybor zrusit a sexualnu vychovu takisto. Bez debaty. Je to podobne, ako pri teme potratov. Darmo im budes navrhovat, ze si za to, aby boli o nieco sprisnene pravidla pre interrupcie, ak na oplatku bude umoznena v istej miere eutanazia. Oni ziadne kompromisy nechcu.


Hosť

#557 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 14:29

#556: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

to je ti poviem kompromis - zabijeme menej deti namiesto toho pár starkých. perfektný kompromis

RVM

#558 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 14:34

#555: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

Vidim, ze mnozstvom smajlikov sa snazis vytvorit dojem nadhladu a zakryt nedostatok argumentov. Sorry, ale tymto uz dnes tazko niekoho presvedcis.

Co sa tyka odvolavania, vydedukoval som to z tohto tvojho tvrdenia:

"Ak som proti obsahu a dotyčnému sa to dá niekoľko krát najavo a on namiesto toho, aby sa vôbec zamyslel pústi sa ešte do tvrdšieho hulvátskeho boja ako pietruchová tak automatický je potom na rade - odvolať."

O tom, ako viete pocuvat nazory, ktore vam nesedia, som si urobil dobry obraz v tejto diskusii, kde mi bolo uz viackrat povedane, aby som sa nestaral do vasich veci, ci nemam nic lepsie na robote a pod. Pani Pietruchova sa k mnohym protinazorom vyjadrila v diskusiach pod jej blogom na SME.


Hosť

#559 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do b

2013-10-31 14:40

#558: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

je iba tvoj problém, čo nazývas argumentom. bolo ti ponuknute x argumentov, ktoré ty vo svojej pýche za argumenty nepovazuješ. už len veta ktoru si citoval je argumentom. O tom ako je schopná pocuvať názory iných svedčí aj diskusia pod petíciou na jej podporu :-))) a smajlíky? tie vyjadrujú môj vnutorný stav ked cítam tvoje príspevky. a vyhýbas sa otázke či si platený zato, že tu striehneš na každý nový príspevok? :-)))


Hosť

#560 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 14:51

#554: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

nie nie ...

nie si schopný, vyprodukovať a použiť ani jeden reálny a pravdivý argument, hlavne preto, že žiaden nemáš a aj pre to,  že žiaden ani NIE JE  ..tak len trepeš otrepané trápnosti ..


Hosť

#561 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do b

2013-10-31 14:52

RVM

#562 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova

2013-10-31 15:00

#559: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do b

Nejako zabudas na to, ze peticiu na jej podporu vytvorila ina osoba a tato osoba ma na svedomi aj mazanie prispevkov v nej. Pietruchova nielenze pocuva nazory svojich oponentov, ale na nich aj reaguje (na SME) - narozdiel od velkej vacsiny uradnikov a politikov v tomto state.

K poslednej otazke som sa uz minimalne raz vyjadril, ale zopakujem to znovu. Nie som plateny za to, ze na tejto diskusii prispievam, nie som nijako priamo zainteresovany v zavedeni sexualnej vychovy, LGBTI ci gender agende. Nedostavam ani korunu od statu, nie som angazovany v tretom sektore. Do diskusie prispievam, pretoze nechcem aby nabozenski fanatici prekricali pravdu a pretoze ma bavi uvadzat na pravu mieru myty, ktore siria

 


Hosť

#563 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 15:00

#555: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

konečne si sa vyfarbil .... a povedal aj konečne pravdu:

"a áno budeme vzdy bojovať proti názorom ktoré nám nesedia"

do toho kresťania, bojujte, tak aby nezostal ani kameň nakameni ...  lebo pravda je LEN jedna tá vaša ...však ...

svatá prostota ... kam spejem ...do stredoveku, alebo komunizmu ???, kto nie je s nami je PROTI nám !!!

a na hranicu s ním ...

UPÁLIŤ ... (odvolať, zastrašiť, zničiť) to vám vždy išlo dobre, dejiny sú toho plné ...


Hosť

#564 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova

2013-10-31 15:01

#561: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do b

ano, ...  nemáš za čo ...stále len dookola svoje prázdne tupé NIČ


Hosť

#565 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do b

2013-10-31 15:03

#563: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

a ty čo robíš priateľu? ty nebojuješ za svoje názory? či túto tvoju aktivitu ako nazývas? alebo ta máme slepo posluchať? Prepáč, ale máme svoj rozum a podla neho konáme.


Hosť

#566 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruch

2013-10-31 15:03


Hosť

#567 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova

2013-10-31 15:07

#565: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do b

nie nebojujem ...ja na rozdiel od teba sa snažim argumentovať, čo ty nevieš a ani nemôžeš ...lebo sa to nedá

a tak len tupo tvrdošíjne memoruješ naučene (nakázane), ja na rozdiel od vas vôbec nemám záujem, aby ste ma slepo poslúchali alebo počúvali, to je predsa vaša cirkevná agenda a spôsob komunikacie ... pekne ovečky hlavu dole a neprotestovat, nepýtat sa, nerozmýšlať .. a na konci ešte nezabudnúť hodiť do kasičky ...

ty sa ani nedokážeš dokonca vyjadriť sám za seba:

"Prepáč, ale máme svoj rozum a podla neho konáme"

lebo dokážete ozaj konať len podla predom pripraveného a HLAVNE schváleného scenáru


Hosť

#568

2013-10-31 15:15

Ukoncite uradnicky terrorizmus a odvolajte
vsetkych ludi v statnej sprave ktory presadzuju nemoralne zakony proti majorite obcanov slovenskej republiky..Zvlast pana lajcaka a pani pietruchovu..
Rodic

#569

2013-10-31 15:26

Európska únia zastavila radikálny dokument z dielne európskej rodovej homo-loby. Slovenský predstavitelia tých istých kruhov sa pritom snažia presvedčiť verejnosť, že na svoje požiadavky majú “právo”. Že Slovensko k ích prijatiu zaväzujú medzinárodné zmluvy, alebo, že západný svet ich postoje schvaľuje a preto ich musíme prijať aj my. (Viď vyhlásenie Výboru pre rodovú rovnosť, ktorému zasadá pani Pietruchová.) Posledné hlasovanie v EP však ukázalo, že tieto tvrdenia sú lož.

Európsky parlament zamietol dokument, ktorý by sa dal nazvať obdobou Slovenskej stratégie ľudských práv. Dokument v podstate požadoval to isté, čo Slovenská stratégia. Čo to znamená? Len toľko, že netreba veriť všetkému, čo tvrdia homo-lobisti. Otázky štátnej legalizácie sodomie, adopcie detí homosexuálnym párom a sexualizácia detí v školách nie je zďaleka uzavretá téma ani len v EÚ. Ide o kontroverzné politické ciele, ktoré vôbec nie sú ľudské práva. Kto tvrdí opak, jednoducho klame. Poslanci v EP si to tiež myslia. Uvidíme, či pán Lajčak bude naďalej trvať na presadzovaní týchto politických cieľov alebo si vezme poučenie z EÚ.
homofób, xenofób, nativista, intolerantný a všetko, čo len chcete sekulárni humanisti... :-)

#570 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruch

2013-10-31 15:59

#562: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova

Tento pán/pani je teda naozaj vytrvalý/á... :-) Stále píše o pravde, náboženskom fanatizme, mýtoch a zahmlievaní, argumentoch, zlých kresťanoch, vymývaní mozgov a uniká mu/jej podstata...

Ľudia žiadnu rodovú ideológiu, ani sexuálnu výchovu na školách pre svoje deti nechcú... Je to naozaj také ťažké pochopiť?Ja sa tu idem popučiť od smiechu...Toľko energie a času míňať na obhajobu záležitostí, ktoré sú chvala pánu Bohu na Slovensku (aspoň zatiaľ, pokiaľ ľudia nebudú unudení konzumom a zahľadení sami do seba, ako napr. v Nemecku, kde to poza bučky, poza kríčky bez verejnej diskusie bolo odklepnuté) hodnotené ako opovrhnutia hodné a naskrz zlé, som ešte asi ani nevidel... A zatiaľ, čo si tu pekne "hrkútate", narastajú podpisy pod petíciou...:-)

Celé mi to príde komické.

bojovnicka1488

#571 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruch

2013-10-31 16:03

#562: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova

RVM, i ja som nabozensky fanatik? :D S nazormi Pietruchovej sa nestotoznuju i ateisti, nie vzdy ide len o vieru. Si uz ako Pietruchova, ta kazdeho, kto sa nestotoznuje s jej nazorom, oznaci za bigotneho, nabozenskeho fanatika, skus lepsi argument prosim.

bojovnicka1488
Hosť

#572 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruch

2013-10-31 16:16

#567: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova

Ja som krestanka a mam svoju hlavu, rozum i ho pouzivam, a ked sa mi nieco nepaci, tak sa ozvem, nie som ako pstros, tak sa ozyvam, nehadz vsetkych krestanov do jedneho vreca prosim, ok, dik. Fakt ma dost rozculuju predsudky o krestanoch, staci, ze to siri Pietruchova.

RVM

#573 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: piet

2013-10-31 16:21

RVM

#574 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: piet

2013-10-31 16:25


Hosť

#575 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruch

2013-10-31 16:33

#567: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova

:-))))) si uplne mimo. ak niekto má iný názor ako ty, to znamená že má naučený, nakázaný? zbytočne sa k tebe vyjadrovať. a na krčmové frázy nereagujem :-)))))