Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.


Hosť

#1

2013-10-18 12:45

Keby mala tato osoba stipku sebareflexie a svedomia, odisla by sama. Ale nie, zubami nechtami sa tam drzi a uraza nadalej.
LUW

#2 LUW

2013-10-18 13:59

Myslim, ze nenavist tu siri niekto iny... Netvrdim, ze vyjadrenia Pietruchovej su urcite korektne, avsak problem je asi inde - v tom, ze tato peticia evidentne bola vytvorena iba z jedneho dôvodu a to neschopnosti prijat kritiku kvôli vasej zaslepenosti. Vas, ktori sa nazyvate krestanmi uz davno nezaujima ziadna pravda, zaujima vas len to, aby ste si udrziavali svoj pohlad na svet - a kto je tomu prekazkou, ma byt odstraneny, vsak?
Veronika

#3 Re: LUW

2013-10-18 14:22

#2: LUW - LUW

Je rozdiel medzi nesúhlasom s názormi iných a osočovaním. Pani Pietruchová nielenže nesúhlasí (na čo má právo), ale aj osočuje a tu už nastáva problém. :-)

 


Hosť

#4

2013-10-18 14:51

trochu divná mi to príde petícia, kedže som nezadával svoju adresu, len mesto..a vôbec, prečo tam bola kolonka, kde som si mohol vybrať krajinu, ked petičné právo je len pre občanov tejto krajiny?

Hosť

#5 Re:

2013-10-18 18:56

#4: -

Ja som to nepochopila ako peticiu, ale ako otvoreny list. Ta kolonka s krajinou je tam asi preto, ze obcania SR mozu zit aj v zahranici, tym este nestracaju obcianstvo a ani peticne pravo, ved mozu aj volit.


Hosť

#6

2013-10-18 19:37

poslat ju do Tramtarie za velvyslankynu..........
Mirko

#7 Nie vymenit - ZRUŠIŤ !!!

2013-10-18 20:03

Nie že vymeniť Pietruchovú, ale celkom zrušiť ten jej "odbor" - celu tu jej pomýlenú sebranku. Ja by som len chcel vedieť aký plat berie táto osoba a všetky tie emancipované (funda)feministky, ktoré sa vezú popri nej.
ZRUŠIŤ !!!
obcan

#8

2013-10-18 21:59

podpisujem aj pre toto
http://www.youtube.com/watch?v=H7xVlvlNp2w&feature=youtu.be

Clovek na tomto poste ma vystupovat kultivovane, vecne a v prospech ludi SR

Hosť

#10

2013-10-18 22:40

Pani Pietruchovej hrozia ďalšie súdne konania za zneužívanie postavenia a neprimerané zasahovanie do súkromia či osočovania a ohováranie resp. kyberšikanu. Považujem ju za lídra roznecovania rodovej animozity a za spoločensky nebezpečného človeka, šíracieho zlobu, intoleranciu, nenávisť a dehonestovanie inštitútu rodiny.
yoolo

#11 Katoliban vystrkuje rozky

2013-10-19 03:14

Zaspate Slovensko za prebudza do stredoveku, kto siel trosku s dobou, je uz davno vonku. Neuveritelne! Zacinam mat dojem, ze je za tym katoliban, v Slobodnom vysielaci su moderatori z Lumenu, zakladatel radia Noro nedavno prehlasil, ze LIPSIC JE JEHO KAMARAT. A katoliban zacal preberat taktiku sirenia nenavisti rovnako, ako kedysi SNS. Ja nie som ovca, tulajuca sa z kosiara do kosiara. Vojna je vojna, aj ked informacna,, vojny sposobuju iba smrt a skody a ja ich nenavidim.

Pampalini

#12 Re: Katoliban vystrkuje rozky

2013-10-19 09:37

#11: yoolo - Katoliban vystrkuje rozky

Lipsicov kamarat je zly, aj kamarati katolikov su zli. Dobri su len kamarati STBakov a komunistov. Paci sa mi tato liberalnost. Boj za slobodu, pokial je po mojom, ak nie, prec s tym. Ako sa teda lisim od tych, co kritizujem? Nijak. Som taky isty.


Hosť

#13

2013-10-19 10:08

Súhlasím so znením petície.

Hosť

#14

2013-10-19 11:58

Pietruchova je uz v koncoch:)
Vyberte si prezívku

#15 Predmet

2013-10-19 12:07

Nedávno som čítala , po dosť veľa rokoch, knihu od Fraňa Kráľa Čenkovej deti. Je neuveriteľné , ako sa história opakuje. Aj s tým odoberaním detí. Gabika
Karol

#16 Re: LUW

2013-10-19 13:46

Nejde o pohľad, ale o nabúravanie základných ľudských a rodičovských práv a to sa ma týka príliš osobne na to, aby som sa k tomu nevyjadril.

 

prokurator

#17 trestno-pravne stihanie o.p.

2013-10-19 15:06

schyluje sa ku trestnopravnemu stihaniu o.p.
amanda

#18 beštia v ľudskej koži

2013-10-19 15:40

Kto poznáte jej pôsobenie a jej zlobu, nenávisť a roznecovanie rodovej animozity pridajte sa prosím svojim podpisom k petícii.

Ja osobne som to podpísala s veľkou úľavou. Petícia je len verejným prejavom odporu proti zlovôli tejto ženy a proti zneužívaniu jej postavenia.

Podpis je vaša slobodná vôľa a vychádzajte z vlastného poznania a názoru, považujem ale za korektné a potrebné, aby som vás upozornila na túto skutočne užitočnú iniciatívu a vašu možnosť angažovať sa o.i. aj v prospech samotnej p. Pietruchovej.




Hosť

#19

2013-10-19 19:25

Súhlasím s návrhom. Pani Pietruchová nie je vhodná na túto pozíciu, a ani na žiadnu inú vo výkone verejnej správy.

Hosť

#20

2013-10-19 21:25

ciny olgy pietruchovej hovoria za vsetko, ona nemze reprezentovat mensiny pretoze z nej srsi nenavist k inym...
ph

#21 Ľúbim Oľgu

2013-10-19 21:49

Ona je madona, ona je madona, ona je madona, má to v tvári,
ona je madona, ona je madona, ona je madona, stále žiari.

Ma-ma-ma-dona,
Pie-pie-pie-truchová.
Je nepoškvrnená,
treťosektorová.

Ona je madonaaaa, ona je madonaaaa... hej!
mamairin

#22 uchylacka v statnych sluzbach!

2013-10-19 22:52

je drzost, ze taka osoba je platena z nasich dani! nech nevnucuje svoje chore myslenie vacsine naroda, EU nech si ho praktizuje v nemecku! to, ze sa skryva akoze za blaho deti, aj s Lajcakom ma nezaujima, moje decka nebudu sa ucit o bukviciach bez mojho suhlasu a ani bezrodove clenenie nech netaha do skol! ked ona sa povazuje za nic, lebo nema rod, je jej problem, ale moje deti su s rodom a aj tak vychovavane! nema co robit taka osoba na statnom urade, nech si svoj nazor siri sama ako osoba, ale nie ako statny zamestnanec!

Hosť

#23

2013-10-20 06:57

Nemám čas organizovať takéto petície, ale keď vidím reakcie p. Pietruchovej v televízii, viac krát ma napadlo, že takáto osoba, ktorá verejne šíri neznášanlivosť by určite nemala byť platená zo štátneho rozpočtu a teda aj z daní nás všetkých .
ucitelka

#24 Re: LUW

2013-10-20 11:36

#2: LUW - LUW

Dobrý deň!

Osobne ju nepoznám, ale bez ohľadu na moje vierovyznanie nesúhlasím s tým, aby sa moje deti niekdy v škole vyučovali podľa metodiky, ktorú pani Pietruchová vytvorila a presadzuje:
http://www.rodicovstvo.sk/sexedu_metodiky.htm

Necítim nenávisť voči nikomu, ale stále som presvedčená, že som človek a nie zviera...

To je môj dôvod, prečo súhlasím s Otvoreným listom.

 


Hosť

#25

2013-10-20 11:46

Súhlasím s peticiou, napísala poskytla som i svoj mail, len nie je podpísaný clovek, ktorý túto petíciu napísal.