Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.

RVM

#476 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 18:58

#473: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

Nie som ateista ale agnostik. Detom netvrdim bohorovne (ako vy), ze Boh neexistuje. Hovorim im, ze existencia Boha nie je potvrdena ani vyvratena, a ze by v Boha nemali slepo verit len preto, ze ich o tom presvedcilo okolie, ale ze by mali kriticky a zodpovedne zhodnotit akekolvek nabozenstvo, predtym ako ho zacnu nasledovat. Hovorim im, ze o existencii (v krestanskom ponimani) alebo neexistencii Boha sa nakoniec aj tak sami presvedcia po smrti :)


Hosť

#477

2013-10-29 18:59

Dúfam, že ju odvolajú...

Hosť

#478 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 18:59

#476: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

no tak svoje deti vychovávaj ako chceš a o druhých sa nestaraj. alebo máš patent na pravdu? neodpovedal si.....si platený že si tu? neodpovedal si....atd...


Hosť

#479 Re: pre MT

2013-10-29 19:02

#456: odvoveď pre 454 -

a stále rovnaká KLASIKA

žiadna odpoved, žiaden fakt, žiadna logika

len slepé memorovanie naučeného .... smutné smutné smutné ...

(inak presne tieto TVOJE slová ... som počul od všetkých vyššie spominaných)

RVM

#480 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:03

#478: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

Plateny nie som, pracujem v sukromnom sektore. Patent na pravdu nemam, rovnako ako ho nemate ani vy, a prave preto netvrdim detom nic take, co nedokazem zodpovedne a kriticky zhodnotit. Ak si neviem vysvetlit niektore filozoficke otazky, trebars co je po smrti, nebudem si vymyslat pribehy a sirit ich ako pravdu svojim detom.


Hosť

#481 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:06

#480: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

zopakujem ti, pretože na prvý krát nerozumieš - vychovávaj svoje deti ako chceš a láskavo sa nemiešaj do toho ako ja vychovám svoje deti. už pochopil? alebo to zopakujem este raz? ak nemáš patent na pravdu to čo tvrdíš je tiez iba tvoja viera, že tak je to správne. ja mám inú vieru a tu s hrdosťou a radosťou mojim detom odovzdám. Máš s tým nejaký problém? Ver, že je to tvoj problém nie môj.


Hosť

#482 Re: Re: milá MT

2013-10-29 19:10

#457: Ewco - Re: milá MT

"ktora asi svoj vlastny rozum niekde stratila"

konečne si napísal pravdu .... a ani si si to neuvedomil, dostala ju tam jej bigotná výchova ....

a ja som uviedol len 2 prípady ...z mnohých

a kedže si sa k druhej téme ZASA ako je to zvykom nevyjadril ... potrebuje to další argument .... toleruješ TO a vlastne tým aj schvaľuješ ..

a argument typu sme len ľudia a robíme chyby ...  neberiem ... lebo potom by sa malo takto a tymto ospravedlňovať všetko zlo tohoto sveta ... alebo to plati ibe pre kresťanov ...iba oni maju právo na pochybenie ??

RVM

#483 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:15

#481: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

Vidim, ze od argumentacie sa pomaly posuvas do roviny "nemiesaj sa, je to moja vec". Nejako podobne by urcite reagoval aj rodic, ktoremu by som vytkol ze tyra deti.

Ja narozdiel od teba nic netvrdim. Netvrdim ze existuje boh A, netvrdim ze existuje boh B, netvrdim dokonca ani ze boh neexistuje. To je ten rozdiel. Ak mi niekto povie, ze v dome v ktorom byva, strasi, nebudem o tom presvedcovat vsetkych okolo, ako by som to vedel so 100% istotou.


Hosť

#484 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:19

#483: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

netvrdíš vlastne nič ani ani ani. ani nemystný ani neslaný - kludne touto cestou ved svoje deti ale nezabudni im dodať, že ty veríš že takto je to správne, nie že ty vieš...lebo, ako si sám povedal, patent na pravdu nemáš. a je potrebné ti aj 4 krát zopakovať - nemiešaj sa do výchovy iných a prirovnať to s týraním dieťaťa....to chce dávku drzosti, ktoru si tým pádom na moju adresu ukázal. tvoje nutkanie, miesať sa iným do výchovy si ustráž a povazuj to iba za tvoju sukromnu zálezitosť. resp. píš o nej pod petíciou na podporu pietruchovej - vidíš aká je tam uzasna diskusia? :-).

RVM

#485 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:30

#484: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

Takze okrem karty "nemiesaj sa do vychovy mojich deti", si v argumentacnom zufalstve vytiahol uz aj kartu "vymazana diskusia v peticii na podporu Pietruchovej" :) Nepotesim ta - uz som sa k tomu vyjadril v prispevku #402

Mimochodom, ak len kvoli tomu aby som bol mastny alebo slany mam slepo verit v nieco, co nedokazem zodpovedne a kriticky posudit, tak to radsej budem nemastny a neslany :)


Hosť

#486 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:33

#485: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

bud aký len chceš, vychovávaj deti ako len chceš. vieš mi povedať, prečo akým právom sa miešaš do mojej výchovy?

a diskusia u pietruchovej? presný obraz ktorý aj ty dotváras - mate v päte názory iných...bravooooooo


Hosť

#487 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:45

#484: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

" miesať sa iným do výchovy si ustráž a povazuj to iba za tvoju sukromnu zálezitosť "

 

hlavne tohoto sa SÁM drž .... a všetko bude OK ... priateľu .... a ešte by som odporučil menej krvou podliate očičká


Hosť

#488 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:48

#487: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

ja sa toho držím priateľu 5 krát som mu napísal nech si vychováva deti ako sám chce. máš problém porozumieť písanému textu?


Hosť

#489 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:50

#488: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

ja teda určite nie ....

ty tu laviruješ z prava do ľava a nevieš kam "z konopí ..."

a ešte ti skopirujem čo som už napisal vyššie pre MT:

a stále rovnaká KLASIKA

žiadna odpoved, žiaden fakt, žiadna logika

len slepé memorovanie naučeného .... smutné smutné smutné ...


Hosť

#490 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:52

#489: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

:-)))))))))))) mohol si priamo napísať že nerozumieš. tak ti rád zopakujem - napísal som mu 5 krát nech si vychováva deti ako len chce - a ty po porozumení písaného textu mi napíšeš - nech sa sám toho držím a nechám iným moznosť vychovávať deti ako chcu...........no nie si uzasný :-))))))


Hosť

#491 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 19:55

#490: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

škoda s tebou drať klavesnicu ...

klapky na očiach a jednofarebné videnie .... smutné smnutné smutné ..


Hosť

#492 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE:

2013-10-29 19:56

#491: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

nebudem písať veľa kvôli tvojmu nechápaniu písaneho textu a preto iba :-))))))))))


Hosť

#493 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-29 20:10

#492: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE:

ÁNO, aj žiaden argument je ... pre niekoho argument ...

gratulujem ... tam kde dochadzajú fakty, konči zdravý rozum a začína urážanie


Hosť

#494 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-29 20:14

#493: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

nehnavaj sa ale na tvoje argumenty typu - daj aj iným tu moznosť - potom co som 5 krát napísal nech si vychováva deti ako chce - tie tvoje argumenty su neprekonatelne


Hosť

#495 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-29 20:22

#494: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

trpíš paranojou, že niekto chce prevychovat tvoje deti , asi pre TO , lebo svoje "vychovné" metody nedokážeš obhájit ???

tu ide o to, že kôli "pár ortodoxným kresťanom" budeme všetkým deťom klamat napr o bocianoch ??

mimochodom prečital som si ešte raz list pani P pani G

čo konkretne sa ti na nom nepačilo, že pomenovala veci pravým menom a že poukázala na jej zavadzanie verejnosti,

ale kedže je kresťanka, hned jej bolo odpustene ... a ten kto si to dovolil musi byt obratom ukrižovaný ...

a ešte KDE som ja tvrdil TOTO: nehnavaj sa ale na tvoje argumenty typu - daj aj iným tu moznosť

klameš z princípu aby si neprehral ?? alebo len z nevedomosti ?

RVM

#496 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 20:24

#486: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

Ja sa do tvojej vychovy nijako nemiesam. Cely cas som sa len snazil poukazat na nekonzistentnost v krestanskom pohlade na vychovu deti. Na jednej strane ste proti vyucovaniu sexualnej vychovy na skolach, pretoze deti su vraj na takuto temu nezrele, ale na strane druhej vam vobec nevadi, ze im od malicka tlacite do hlavy vieru, ktora vyzaduje na zodpovedne a kriticke pochopenie este ovela vacsiu zrelost.


Hosť

#497 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-29 20:52


Hosť

#498 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 20:54

#496: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

a ja ti zopakujem staraj sa o seba a svoju výchovu. máš plne usta čo by sme mali my....do toho teba nic nie je. 6 krát ti to píšem.


Hosť

#499 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 21:05

#498: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

trpíš paranojou, že niekto chce prevychovat tvoje deti , asi pre TO , lebo svoje "vychovné" metody nedokážeš obhájit ???

2. x ... ale asi nepomôže ani 100 x

a RVM napisal: Ja sa do tvojej vychovy nijako nemiesam

a potom použi svoje:

nauč sa porozumieť písanemu textu

RVM

#500 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

2013-10-29 21:08

#498: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE: RVM

Na jednej strane kritizujes, ze pod listom na podporu Pietruchovej su mazane prispevky, na strane druhej, ty sam chces branit slobode prejavu, a to dokonca selektivne - podla kluca, kto ma mne blizky nazor, nech si rozprava, ostatni nech drzia hubu.