Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.


Hosť

#601 Re:

2013-11-01 10:31

#599: milan -

tvoj príspevok bol ozaj celkom dobrý ....

po výmene pár slov a pár mien sa úplne hodí na katolícku cirkev ...

Pietruchová

#602 z perspektívy obyvateľa západnej Európy

2013-11-01 11:32

Úžasné!
Žil som tri roky na Slovensku a ten národ má zmysel pre rodinu a rodinnú solidaritu, ktorou by sme sa mali inšpirovať.
A Boh Vie že si prežili obdobia kríz a diktatúry!
Východ je budúcnosť pre pravé európske hodnoty
ruka v ruke so Slovákmi
Nech žijú Slováci!

Hosť

#603

2013-11-01 13:47

Je neuveriteľné ako môže Slovenskú republiku, ktorú od prvého okamihu nechcela reperezentovať žena, ktorá si namýšľa, že svojím menšinovým názorom môže vydierať väčšinu. Pani Pietruchová: demokracia je vláda väčšiny. Skúste si na túto zákonitosť zvyknúť, bude sa Vám s ňou ľahie žiť a neobracajte život naruby. Priateľsky Drahoslav machala
ja

#604 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-01 16:39

#539: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

prispevok na ktory si dal link poznam - nevidim na nom nic sproste.

pokial ide o vyrazy ktore tu boli voci nej pouzite - pripustam, ze niektore su mozno ´´prisilne´´ - na druhej strane, ako rodic chapem rozhorcenie rodicov, ktori maju strach o svoje deti.

nazvat niekoho amoralnym v pripade pietruchovej nie je ani klamstvo, ani urazka, ale FAKT.

daj si tu namahu, a prejdi si jej blogy, jej stranku, a jej diskusne prispevky - uistujem ta, ze budes musiet skonstatovat, ze kazde jedno tvrdenie voci jej osobe, ktore tu uvadzas je pravdive.

 


Hosť

#605

2013-11-01 21:28

Myslím, že má svoje opodstatnenie.
Pani Oľga P. "špiní" do vlastného hniezda, je platená z našich peňazí a háji záujmy ani nie tak antidiskriminačné, ako skôr tie lobistické.
Môže, ale nie z peňazí daňových poplatníkov a v rámci pracovného času !

Hosť

#606

2013-11-02 07:14

V prípade . Pietruchovej platí: "Spravili capa záhradníkom". Podpísať, odvolať !!!
Pietruchová

#609 jediná forma moci, ktorou ženy disponujú

2013-11-02 17:58

Áno, automatické prisudzovanie detí po rozvode matke znamená formu diskriminácie voči mužom a tým rodovú nerovnosť. Ale… http://www.olga.sk/

Hosť

#610

2013-11-02 19:03

Pani Pietruchová je úplne zaujatá voči NORMÁLNYM RODINÁM !!!

Hosť

#611

2013-11-03 14:58

List na odvolanie Oĺgy Pietruchovej

Hosť

#612 Re:

2013-11-03 22:10

#608: -

to teda je!!! A hlavne tá debata z facebooku...slušní, tolerantní a láskaví homo-aktivisti...!!!! nemám slov...

RVM

#613 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 12:32

#604: ja - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?


http://tinypic.com/view.php?pic=67v3ph&s=5#.UnePqcV8Oma

Dufal som, ze ked v spominanom prispevku zvyraznim dva vyroky, ktore si navzajom odporuju, ze to aj ti najjednoduchsi pochopia. Zial, mylil som sa. Takze skusim este raz: ake hrube urazky z korespondencie mozes mat od osoby, ktora ti neodpovedala ani na jeden mail ? Asi ziadne, co ? Tento prispevok je preto dobrym prikladom toho, ako sa odporcovia Pietruchovej, aj napriek ich krestanskej moralke, nestitia pouzivat loz ako pracovny nastroj.

Oznacit Pietruchovu za amoralnu a este tvrdit ze je to fakt, si vyzaduje riadnu davku bohorovnosti. Amoralna je mozno z vasho pohladu, ale nie z pohladu objektivneho.

Jej blogy som cital a nie jeden. A s velkou vacsinou jej tvrdeni sa stotoznujem. Nazyvat niekoho hlupym, primitivnym, moralne narusenym, vrcholne amoralnym, cudom, zakomplexovanym, nezrelym, neznasanlivym, arogantnym, netolerantnym, zlym, zakernym, kreaturou, katastrofou, chudakom a prznicom deti len preto, ze ma ine nazory ako su tie nase (a navyse ma tu drzost si ich este aj obhajovat), je teda fakt "moralne".


Hosť

#614 Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 14:11

#613: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

RVM - nie si náhodou pani Pietruchová? Alebo niekto z jej blízkeho okolia? Ináč si tu vytrvalosť neviem ani predstaviť.


Hosť

#615 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 14:32

#613: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

autor toho príspevku to aj vysvetlil - jej invektívy hulvátstvo v príspevkoch mal na mysli, nie sukromnu korešpondenciu

RVM

#616 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 14:56

#615: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

No pockat... dotycny predsa napisal:

"a budte rada, ze nezverejnim vase hrube urazky z korespondencie..." .

Naco by teda zverejnoval nieco co uz verejne je ?

RVM

#617 Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 14:59

#614: - Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

Nie som Pietruchova, ani nikto z jej okolia, dokonca ju ani osobne nepoznam. Teraz pre zmenu mam otazku ja na teba. Vadi ti tato moja vytrvalost ? A ak ano, preco ?


Hosť

#618 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 15:02

#617: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

táto vytrvalosť je pre mna smiesna. nože sa skus realizovať na petícii za jej podporu :-))))


Hosť

#619 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 15:22

#618: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

no mne sa skôr zdá, že máš (máte) s toho iný problém .....

zatial ste nedokázali dať žiadnu (normálnu) odpoveď na akúkoľvek info, alebo fakt ....

a 333 x už nemôžete opakovať to svoje ... naučené ... alebo neNÁPADNE stále odbočiť ... od témy ...

a ste vlastne svojím spôsobom v koncoch ... :-) lebo sa vám zasa nepodaril pokus  prevalcovať dalšieho človeka ...

smiešne sú skôr vaše snahy ... o niečo .... lebo vám neide o podstatu problému .... tzn. zmenit niečo čo sa vám nepáči ....

na to nemáte reálne argumenty ...ale ide vám i jediné ... a hystericky kričíte UKRIŽOVAŤ,

ked strčíte hlavu do piesku (pokúsite sa odvolat človeka) problém nezanikne, len preto, lebo vy ho nevidíte, nechcete vidiet, lebo máte hlavu v piesku

RVM

#620 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 15:24

#618: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

Mne je smiesna zas vasa snaha poslat ma niekam prec :)


Hosť

#621 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 15:37

#620: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

nie, my ta nechceme poslať preč, len aby si si vyskusal aká je tolerancia u pietruchovej k diskusii :-)))))


Hosť

#622 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 15:38

#619: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

odporúčam nazrieť do diskusie u pietruchovej :-)


Hosť

#623 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 15:44

#622: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

stále tá istá pesnička .... dookola ako pokazená platňa:

a "neNÁPADNE stále odbočiť ... od témy ..."

ja

#624 Re: Re: Re: LUW

2013-11-04 16:19

#47: fw - Re: Re: LUW

"najma preto, ze o sexualite sa hovori v rodinach malo a deti dostavaju informacie najma na ulici a od kamaratov, co nie je najdoverihodnejsi zdroj."

Bingo...trafil si klinec po hlavičke! Tieto témy patria do rodiny a viem, o čom hovorím. So mnou sa mamina rozprávala od mala a nepotrebovala som žiadnu sexuálnu výchovu a to sme veriaca rodina. To, že rodičia nemajú na deti čas a nevypestujú si s nimi taký vzťah, aby dieťaťu nebolo trápne sa na takéto veci pýtať, je len a len chyba rodičov. Nikoho iného.

Aj preto som zo zásady preto, aby v škole vysvetľovali mojím deťom veci, ktoré by som im mile rada vysvetlila sama a bez demagógie alebo ideológie.

Navyše, všetky deti majú biológiu (čo sa týka reprodukčných ogánov, sexuálnych chorôb a prevencie a myslím, že tam je aj plánovanie rodičovstva), náuku o spoločnosti alebo občiansku výchovu, kde by mali mať vysvetlené ľudské práva a podobne...V tomto svetle považujem celú sexuálnu výchovu za úplne zbytočnú.

Navyše, keď si prečítate navrhované osnovy sexuálnej výchovy, nájdete prekvapivo málo vedeckých faktov...

RVM

#625 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 16:28

#621: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

Ja uz som sa k diskusii "u Pietruchovej" davnejsie vyjadril. Povedal som, ze bolo chybou vymazat diskusiu. Vy krestania, ale nedokazete povedat, ze nebolo spravne a moralne, nazyvat Pietruchovu v diskusii kreaturou, cudom a pod. Radsej napisete, ze chapete rozhorcenie rodicov a vsetko co napisali je aj tak pravda.

To je ten rozdiel medzi mnou, obycajnym sekularnym humanistom - agnostikom, a vami krestanmi, ktori sa tu staviate do pozicie nejakych strazcov moralky. Ja dokazem priznat chyby, vy nie. Vlastne je to pre vas typicke. To iste od vas pocuvam, aj ked pride rec na inkviziciu, prenasledovanie arianov, katarov, valdenskych, protestantov, pohanov, palenie mayskych kodexov, prvy slovensky stat a Tisa, ci na magdalenine pracovne v Irsku. Neustale zlahcovanie vlastnych chyb ci snaha o ich prisudenie inym.