Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.


Hosť

#576 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 16:34

#573: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: piet

takže reagujes na obmedzené názory? to je tá tolerancia ktorú casto spomínate aj s pietruchovou.? :-)) blahoželám ti k neobmedzeným názorom :-)


Hosť

#577 PRE RVM

2013-10-31 16:46

Kto si, že tu takto vystupuješ a každý iný názor pre teba nie je názorom?! Kto ti dal právo urážať kresťanov a považovať ich za menej hodnotných ľudí?! Nie som kresťan ani ním nebudem, ale nehanbím sa tu za kresťanov, ale za teba. Som pobúrený tým, ako tu vystupuješ s podtónom irónie a povýšenectva. Ako ateista absolútne odmietam úsilie pani Pietruchovej a jej skupiny. Súhlasím s touto petíciou a veľmi rád ju podpisujem aj s mojou rodinou.

homofób, xenofób, nativista, intolerantný a všetko, čo len chcete sekulárni humanisti... :-)

#578 Re: PRE RVM

2013-10-31 17:03

#577: - PRE RVM

Kto je RVM? Panáčik...Internetová postavička.. :-) Možno talentovaný komik, ktorý sa minul v povolaní...Sebestredný/á, presvedčený/á o tom, že je najmúdrejší/šia. Či už je to muž, alebo žena, klobúk dolu pred vytrvalosťou.

Napadá ma azda to, že moc pracovných povinností asi nemá.Možno študent/študentka, ťažko povedať....Ale od toho je predsa diskusia.Bolo by smutné, ak by to tu admin začal manuálne vymazávať, ako admini na niektorých iných diskusiách pod petíciami...Možno práve aj "dúšky múdrosti", ktorými tu RVM osviežuje, pomohli  nerozhodným k podpísaniu a takej peknej účasti na petícii.

Vlastne mu možno právom patrí jedno veľké ĎAKUJEME !!!   :-)

bojovnicka1488

#579 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 17:05


Hosť

#580 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: piet

2013-10-31 19:48

#575: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruch

"a na krčmové frázy nereagujem"

ale reaguješ často a rád, ... (ale len ako si to ty nazval:tvojou odpovedou je krčmová fráza)

by som povedal, že pravidelne, iný názor rešpektujem, ak ho niekto dokáže aj podložiť niečim, napr, faktom ... ak ti človek položil akukoľvek otazku alebo priniesol fakt, prudko si odbočil od tématu poloprimitívnou poznámkou

nejaká vlastná myšlienka alebo fakt, to sa žial ešte TEBE nepodarilo NIKDY, vlastne si nič poriadne a rozumne ani nenapisal ...

len dookolo to isté a vyššie som to aj pomenoval, žial v tvojom prípade to platí 101 %

nedokzal si reagovať na NIČ ...úplne na NIČ čo som ti napisal...

tak nehnevaj sa, čo si potom,,, človek bez vlastného nazoru, človek bez vlastnej hlavy ???

naprogramovaná tlčhuba ? alebo len obohratá pesnička bez konca ... = existuje len jedna pravda, jedno poznanie TO Tvoje však ...


Hosť

#581

2013-10-31 19:58

Som zásadne proti tomu, aby nám niekto isiel siahať na naše deti - NIKDY TO NEDOVOLIME!!!! Rodiny celého Slovenska sú proti tomu, tak sa spamätajte a choďte preč s týmito bludami!
RVM

#582 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 20:57

#576: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ak si myslim o kohokolvek nazoroch, ze su obmedzene, este to neznamena, ze som netolerantny. Urob si poriadok v pojmoch.


Hosť

#583 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 20:58

#582: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

máš pravdu, som uplne tolerantný a tvoje názory povazujem za obmedzené


Hosť

#584 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 21:01

#580: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: piet

ako hľadam tak hladam normálnu vetu od teba nenachádzam, nehovoriac o nejakých argumentoch. ak sa ti zdá, že tu budem hrať tvoju hru, zabudni nato. termínyako tlčhuby, ludia bez názoru, ovce so sklonenou hlavou a podobne nepovazujem za argumenty ale prázdne slová prázdnej hlavy. Pekný večer ti prajem :-))))

RVM

#585 Re: PRE RVM

2013-10-31 21:16

#577: - PRE RVM

Neviem ako si prisiel na to, ze urazam krestanov a povazujem ich za menej hodnotnych ludi. Ak som tu vymenoval zoznam ich nenavistnych a vulgarnych privlastkov, ktorymi pocastovali p. Pietruchovu, este to neznamena ze ich urazam. Iba im nastavujem zrkadlo.

Na mojom prejave ti vadi podton ironie a povysenectva (vitaj vo svete internetu). Ale agresivita, nenavist a vysmech voci p. Pietruchovej ti v prispevkoch tvojich krestanskych kamaratov nevadi. Ak by si si lepsie vsimol moje komentare - proti tym, ktori sa snazili vecne argumentovat (napr. Zuzana) a nie bezhlavo utocit, som agresivne nevystupoval, aj ked som zastaval iny nazor. Ale vies ako sa hovori... kto seje vietor, zne burku.

RVM

#586 Re: Re: PRE RVM

2013-10-31 21:31

#578: homofób, xenofób, nativista, intolerantný a všetko, čo len chcete sekulárni humanisti... :-) - Re: PRE RVM

Pozeram, ze ked sa vam nepodarilo vyhnat ma z diskusie kartou "nestaraj sa do nasich veci", ani kartou "to nemas co ine na robote?", snazis sa ma teraz presvedcit o tom, ze vasej veci svojimi prispevkami vlastne pomaham :D Dobry pokus! Ale prilis priehladny :)

Celkom ma tiez pobavila dalsia snaha o moje zaskatulkovanie :) Tentokrat uz nie som "plateny za prispievanie do diskusie" ale "student ktory nema co robit" :D Ak by ste trochu doslednejsie citali prispevky, proti ktorym sa pokusate argumentovat, uz davno by ste prisli na to, ze som muz a ze pracujem v sukromnom sektore.

No nic. Tesi ma, ze to vnimate tak, ze vam tu osviezujem diskusiu. Zial, najblizsie tri dni budem pristupovat na net len z mobilu, takze vas asi necham na pokoji, nech si tu aj dalej v krestanskej laske spolocne nadavate na Pietruchovu :)


Hosť

#587 Re: Re: Re: PRE RVM

2013-10-31 21:35

#586: RVM - Re: Re: PRE RVM

zatiaľ len som čítal diskusiu, ale na teba zaeagujem. dakujem za pobavenie. To je vsetko, čo na tvoju adresu mám. a ku pietruchovej - odchod a cím skôr.

RVM

#588 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 21:58

bojovnicka1488

#590 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 22:37

#588: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

No to je fajn, este by si sa potom do mna nahodou zamiloval a co potom:D hehe

RVM

#591 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 22:49

#590: bojovnicka1488 - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ja uz by som vedel co :) Len neviem ci je vhodne prerabat tuto diskusiu na sexzoznamku :)

bojovnicka1488

#592 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 22:55

RVM

#593 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 23:01

#592: bojovnicka1488 - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Tu to nehlada asi nikto :) Ale som rad, ze sme nasu komunikaciu aspon na chvilu preniesli do inej roviny :)

bojovnicka1488

#594 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-31 23:23

#593: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Dnes je blba doba, vsetko ide dole vodou, sa mi zda, ze je to coraz horsie a horsie.


Hosť

#595

2013-10-31 23:40

Diktatorov, roznych popletenych ideologov a inych nasilnikov, od marxistov, nacistov a roznych pietruchov atp. Europa uz mala dost. Je na case takychto ludi nevediacich co je demokracia poslat kidat ich hnoj!

Hosť

#596

2013-11-01 07:46

Čudujem sa pani Pietruchovej že zastrešuje americkými kapitalistami umelo vytvorenú homo-lobo a správa sa, ako by ich bola väčšina. Za dobrú vec sa musí bojovať dobrými prostriedkami, pani Pietruchová nimi nebojuje a nebojujú nimi ani iní, ktorí právne postavenie homosexuálov povýšili na primárny boj proti kresťanom a tým ubližujú aj homosexuálom. Správa sa totalitne a z homo-loby vytvára proti kresťanskú ideológiu čo samotné je absurdnosťou v 80% zastúpení kreasťanov v populácií Slovenska.Jedným slovom uráža nás a naše presvedčenie a to si nesmie dovoliť. Kresťania sa vždy správali úctivo a tolerantne aj k občanom inak orientovaným, samozrejme, že podporia všetky rozumné návrhy smerujúce k zlepšeniu kvality ich života v spoločnosti. Návrhy pre zlepšenie ich spoločenského statusu, ktoré pochádzajú nie od nich samotných, ale od dobre zaplatených agentov proti kresťanskej svetovej koalície sa nezhodujú ani s kresťanskou ani s ateistickou tradíciou a preto ich nemožno podporiť( rovnosť manželstva, adopcia detí). Homosexuáli sú vlastne obeťou ďalšej špinavej proti kresťanskej a proti katolíckej ideológie vytvorenej svetovými spravodajskými službami z úmyslom likvidácie kresťanstva- to je ich hlavný zámer a cieľ.Keď ho dosiahnu zlikvidujú aj homosexuálov presne tak, ako v Sovietskom zväze zlikvidovali revolučných komunistov keď ich revolučná úloha skončila a cieľ bol dosiahnutý- toť ich perspektíva.Pani Pietruchová je len jeden peší hráč na šachovnici tejto špinavej hry ktorej koniec je len otázkou času...

Hosť

#597

2013-11-01 09:13

Výbor pre rodovú rovnosť a rovnosť príležitostí na Rade vlády treba zrušiť. Zbytočný orgán

Hosť

#598

2013-11-01 10:20

proti zlu treba bojovať
milan

#599

2013-11-01 10:25

Pani Pietruchová je prototyp štátneho úradníka a jeho odborného a morálneho profilu v realite dnešného Slovenska. Práve ľudia bez chrbtovej kosti, plní intríg, ziskuchtivosti, úplatnosti a profesionálni klamári, zasadli do štátnych úradov a týrajú obyvateľstvo. S úsmevom na tvári Vám povedia na čo nemáte nárok a s eštebáckou mlčanlivosťou, Vám zataja, na čo si nárok môžete uplatniť.Dokážu hovoriť v kuse aj dve hodiny a nič podstatné nepovedia, na Vaše otázky poskytnú okamžite odpovede, ale tak jalové a mätúce, že s nich nebudete rozumieť už absolutne ničomu.
V presadzovaní a ospravedlňovaní t.z.modernosti typu legalizácie perverznosti a chorobných neviazansti sú jedničky a majú po ruke štátnu moc a štátne prostriedky fungujúce z našich daní. Pľujú nám do očí, uberajú z práv a to všetko pod rúškom ľudských práv a za naše peniaze. A mi? (myslím tým väčšinu), mi sme sa pokakali aspoň väčšina z nás. Bojíme sa o svoje veľa krát 500 eurové miesto, o to, že by sme vyzerali nemoderne o vlastnú popularitu a akúsi spoločenskú prestíž, cez ktorú sa dá vybudovať vysoký spoločenský status. Veľa týchto úradníckych pirátov pochádza z minulosti, kde sa oni alebo ich predkovia preslávili ako budovatelia lepších zajtrajškov, cez systematické porušovanie ľudských práv, na ktoré sa v súčastnosti tak radi odvolávajú. Nevylučujem, že povstali medzi nimi aj noví bojovníci opojení vysokými honorármi politických strán a svetových zoskupení, za podmienok presadzovania novej sexuálnej ideológie rozvratu a anarchie na báze ľudských pudov. Pani Pietruchovej a iným podobným, iba toľko, že určite skončia na smetisku dejín- v ich análnom otvore z ktorého si spravili svoje náboženstvo, v zápachu medzi choroboplodnými baktériami obyvateľmi každej stoky...

Hosť

#600 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-11-01 10:29

#584: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

to ani nebol argument ...

to bol len vecný popis toho, ako sa správaš (správate) ...

a tvoja odpoved bola zasa presne v duchu popisu 580