Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

homofób, xenofób, nativista, intolerantný a všetko, čo len chcete sekulárni humanisti... :-)

/ #570 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruch

2013-10-31 15:59

#562: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova

Tento pán/pani je teda naozaj vytrvalý/á... :-) Stále píše o pravde, náboženskom fanatizme, mýtoch a zahmlievaní, argumentoch, zlých kresťanoch, vymývaní mozgov a uniká mu/jej podstata...

Ľudia žiadnu rodovú ideológiu, ani sexuálnu výchovu na školách pre svoje deti nechcú... Je to naozaj také ťažké pochopiť?Ja sa tu idem popučiť od smiechu...Toľko energie a času míňať na obhajobu záležitostí, ktoré sú chvala pánu Bohu na Slovensku (aspoň zatiaľ, pokiaľ ľudia nebudú unudení konzumom a zahľadení sami do seba, ako napr. v Nemecku, kde to poza bučky, poza kríčky bez verejnej diskusie bolo odklepnuté) hodnotené ako opovrhnutia hodné a naskrz zlé, som ešte asi ani nevidel... A zatiaľ, čo si tu pekne "hrkútate", narastajú podpisy pod petíciou...:-)

Celé mi to príde komické.