Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.

ja

#651 Re:

2013-11-11 14:16

#635: Šidlo -

ten blog je jeden velky trapas - mesik sa zhovaduje az do spiku kosti.

neda si namahu zistit ani minimum informacii, ale perli odusu.

skoda sa takym hlupostami zaoberat...

RVM

#652 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-11 15:15

#650: ja - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

na pripomenutie: http://tinypic.com/view.php?pic=67v3ph&s=5#.UnePqcV8Oma

Ak to "vysvetlil" tak, ako to tu jeden diskuter uz spominal, a teda ze tie Pietruchovej nadavky a urazky boli vraj nie v emailovej korespondencii ale v diskusiach na SME, tak to rozhodne nie je ziadne vysvetlenie, ale len dalsia zufala snaha klamstvom prekryt klamstvo. Preco by sa dotycny vyhrazal, ze zverejni nieco, co uz davno verejne je ? A odkedy sa diskusia na SME nazyva korespondenciou ?

Ak slo o nieco ine, tak sem s tym. Sam som zvedavy ci sa dotycny z toho nejako dokazal vykrutit.


 


Hosť

#653

2013-11-11 17:50

nesprávni ľudia na dôležitých postoch...hanba..odvolať ju neúprosne.
RVM

#654 Re:

2013-11-13 15:32

#653: -

 

Pietruchova bola na svoj post dosadena riadne zvolenou vladou. Jej posobenie na tomto poste je teda vyjadrenim vole velkej casti obcanov. Pocas poslednych parlamentnych volieb, bolo na Slovensku 4 392 451 opravnenych volicov. Tuto peticiu ale podpisalo iba 7709 ludi, co je len 0.175 percenta opravnenych volicov. Mozme ju teda prirovnat k podpisu jedneho cloveka v obci s 570 obyvatelmi. Trend pre vas tiez nevyzera najlepsie, od 18.10. do 31.10. (14 dni), podpisalo peticiu 7100 ludi. od 1.11. do 13.11. (13 dni) uz len 600 ludi. A ty tu chces niekoho neuprosne odvolavat ?

Jaro

#655 Re: LUW

2013-11-14 09:18

#2: LUW - LUW

Niet čo dodať absolútna pravda. Bol som sa pre zaujímavosť pozrieť na pochode za život a tý tzv. svätuškári tam robili skoro taký bordel ako nacisti čo boli o 10 metrov ďalej.


Hosť

#656 Re: Re:

2013-11-14 13:42

#654: RVM - Re:

Tak toto je perla tejto diskusie. Podla logiky RVM je aj konkretna upratovacka, vratnik, ... na ministerstve nieco ako "vyjadrenim vole velkej casti obcanov". Uzasna logika. Naozaj sa mam este co ucit.

RVM

#657 Re: Re: Re:

2013-11-14 18:46

#656: - Re: Re:

S logikou mas problem skor ty, lebo porovnavas neporovnatelne. Upratovacka ani vratnik nie su od toho aby presadzovali vladnu agendu. Zabezpecuju chod ministerstva po technickej stranke. Volic nevoli stranu preto, aby mali na nejakom ministerstve lepsie upratane, ale preto aby presadzovali istu vladnu agendu. To, ze sa tieto veci deju na podnet tejto riadne zvolenej vlady potvrdzuju aj vyroky v programovom vyhlaseni vlady na roky 2012-2016.

Z priorit vlady:

"väčší dôraz kladený na ohrozené skupiny, rodovú rovnosť a na sociálnu súdržnosť,"

Z opatreni, ktore ma vlada prijat:

"vo všetkých legislatívnych návrhoch bude cieľavedomejšie presadzovať princípy rodovej rovnosti, posilní jej inštitucionalizáciu a bude systematicky monitorovať jej vývoj"

Andrea

#658 Re: LUW

2013-11-16 03:09

#2: LUW - LUW

Tu sa nejedná iba o to, ako vidia kresťania ten svoj svet, ale napr. aj o to, ako brutálne necitlivo až neľudsky a nekompetentne O. Pietruchová spolu s niektorými kolegyňami účinkujú na odbore pre rodovú rovnosť.

Keď so svojou mentálnou výbavou nie sú napr. schopné pochopiť, že aj otcovia majú rovnaké právo stretávať sa po rozvode so svojimi deťmi, nielen ich matky a babky. A to najmä v prípadoch, keď im na to dáva právo rozsudok súdu a nejde o žiadneho násilníka, alkoholika a pod., a patria medzi tých nemnohých otcov, ktorí ešte nestratili zmysel pre zodpovednosť a záujem o svoje deti ani po obštrukciách a intrigách druhej strany...

Takéto mentálne nespôsobilé osoby nemajú čo robiť na takýchto veľmi dôležitých postoch, kde vedia narobiť obrovské škody na psychike a na zničených ľudských životoch...

Pietruchová

#659 má nahý muž právo vstupu do ženskej šatne

2013-11-17 11:11

RVM

#660 Re: Re: LUW

2013-11-17 22:34

#658: Andrea - Re: LUW


Zaujal ma ten druhy odsek. Vies uviest aj zdroj, kde konkretne sa Pietruchova alebo jej kolegyne vyjadrili, ze otec nema pravo sa po rozvode stretavat so svojimi detmi (dokonca aj v pripade suhlasu sudu) ?

RVM

#661 Re: má nahý muž právo vstupu do ženskej šatne

2013-11-17 22:36

#659: Pietruchová - má nahý muž právo vstupu do ženskej šatne

No minimalne v opacnom garde sa to uz bezne deje. Naposledy co som bol v saune, sa tam premavali upratovacka a biletarka uz 20 minut pred zaverecnou.

Miki

#662 Re: Ľúbim Oľgu

2013-11-18 20:34

#21: ph - Ľúbim Oľgu

Neviem aky maš rod ale len si ju ľub taku drzu ženu som ešte nestretol.A to je platena z naších dani.Je to smutne ale myslim že Božie mlyny melu pomaly ale isto.

Miki

#663

2013-11-18 20:42

#655: Jaro - Re: LUW

Neviem kde si to bol na tom pochode ale ja som tam žiadny bordel nevidel.Žiadne media nepriniesli taku spravu ako si videl ty.Snaď maš z toho bessenne noci no netrap sa ubožiačik ale nabuduce sa choď pozrieť na ten pochod tych buzikov tam uvidiš bordel ale snaď sa upokojiš už pohľadom na tych chudakov a možno k nim patriš...


Hosť

#664 Re:

2013-11-20 08:57

#663: Miki -

Mikičko náš NAJmudrejší ...

som velmi rád, že nie som ako TY, zaslepený "pravoverný" kresťan, ktorý nenávidí všetko okolo seba, čo nie je podľa jeho  predstáv, ešte nám porozprávaj niečo o pravde, láske, odpúštaní, milovaní blížneho svojho ...

alebo nejaké iné podobné "keci" a na záver zasa zaklincuj niečo ozaj pravé, kresťanske ako bolo toto:

"ale snaď sa upokojiš už pohľadom na tych chudakov a možno k nim patriš..." skús porozmýšlať kam PATRÍŠ TY, asi len medzi odpad, ktorí sa tvári (a pretvaruje) ako kresťan, ale v skutočnosti je to len chudák s nenávisťou a zlobou v duši, voči všetkému a každému, kto nie je podľa tvojích "pridegenerovaných" predstáv


Hosť

#665

2013-11-21 01:43

olga,spamätaj sa a vypadni zo Slovenska,niet tu pre teba miesta...
Pietruchová

#666 ak rodový rozdiel v školách nebude riešený, budúcnosť mužov vo vzdelanost ekonomike je ohrozená

2013-11-25 20:29

Priepasť medzi chlapcami a dievčatami sa v školskom systéme práve nástupom do škôlky začína zväčšovať. Cieľ, ku ktorému majú všetky deti dôjsť je však rovnaký. V skutočnosti sú ale podmienky, ktoré sme týmto deťom vytvorili absolútne odlišné a možno povedať, že voči chlapcom až diskriminujúce. Nulová tolerancia základných chlapčenských čŕt vo vzdelávacom procese vytvára doslova prostredie nepriateľské voči chlapcom. http://www.eduworld.sk/sk/preco-skoly-nie-su-pre-chlapcov!aid=282
Nechcem Uviesť

#667

2013-11-26 14:28

Olga Pietruchova

#668 podporujem prava pedofilov

2013-11-26 18:13

http://blog.sme.sk/diskusie/2204679/23/Odpoved-na-otvoreny-list-Gabriele-Kuby.html#ixzz2llGXZwOs
dieta moje, ked sa chcete vyjadrovat k pravu, poradte sa s pravnikom. nahravanie verejneho cinitela pri vykone funkcie je dovolene, samozrejme, ale toto bolo zasadnutie vyboru, kde 3/4 ludi neboli verejni cinitelia - ludia z MVO, akademickej obce atd. ako sukromne osoby maju pravo na ochranu sukromia a pokial ich chce niekto nahravat, musi mat na to ich suhlas. ja som s tymi demagogmi skoncila. sloboda tak, ako si ju oni predstavuju, je anarchia a sirenie nenavisti, pretoze vecne ani argumentami podlozenu diskusiu viest nedokazu. dakujem, neprosim

Hosť

#669

2013-11-27 21:23

Rodina vzdy bola je a bude matka otec a deti nie rodic jedna dva tri stryri... to je jednoducho nezmysel tak ako dvaja byci nikdy nebudu mat tela tak ani dvaja ludia rovnakeho pohlavia niesu normalnym javom a pokial sme Slovenko krestanska krajina kde sa väcsina ludi hlasi ku krestanstvu tak taka pani nema co zastavat verejnu funkciu a zhadzovat krestanske hodnoty - len nech sa zamysli nad zmyslom zivota a nad svojim zivotom, ci by tu tiez bola keby rodovu rovnost presadzovali uz jej stary rodicia

Hosť

#670

2013-11-27 21:25

RVM

#671 Re:

2013-11-28 13:36

#669: -

Slovensko je sekularna krajina. Tvoja definicia rodiny je tiez mylna. V roznych (existujucich ci zaniknutnych) kulturach je pohlad na strukturu rodinu odlisny, v mnohych krajinach je napriklad normalne mnohozenstvo.

Pietruchová

#672 musí zaplatiť odškodné vo výške takmer 120-tisíc eur

2013-11-28 22:14

Armáda ustúpila trom vojačkám po piatich rokoch súdnych sporov a musí im vyplatiť odškodné za zdravotné komplikácie.
Krok skrátia zo 76 na 69 centimetrov.
Podľa vojačiek museli ženy v spoločných pochodových útvaroch s vyššími mužmi naťahovať krok čo najviac, aby mužom stačili.
Po skrátení predpisového kroku tak budú ženy v armáde určovať pochodové tempo útvarov, v ktorých budú spoločne s mužmi.
http://www.sme.sk/c/7020481/britske-vojacky-dosiahli-skratenie-pochodoveho-kroku.html
RVM

#673 Re: musí zaplatiť odškodné vo výške takmer 120-tisíc eur

2013-12-01 18:34

#672: Pietruchová - musí zaplatiť odškodné vo výške takmer 120-tisíc eur

Toto ale nema nic spolocne s rodovou rovnostou. Toto je jej presnym opakom.

RVM

#674 Výber z Pastierského listu Konferencie biskupov Slovenska na prvú nedeľu adventnú 2013

2013-12-01 18:35

Milí bratia a sestry !

...kultúru smrti, nešťastie, zlyhanie, zlikvidovať, nezničil, dedičný hriech, potopa sveta, zlikvidovať, zmrzačiť, rozvratom, znehodnocuje, ohrozuje, kultúra smrti, kultúry smrti, dehonestujúci, škodia, kultúry smrti, sodomský paškvil odporujúci, Boží trest, rozvrat, bohorúhavá vzbura, kultúry smrti, kultúry smrti, ponižujúco podliezajú, rozpore, zánik, strata, nebezpečenstvá, nebezpečenstvo, kultúru smrti, „sodomskú ideológiu“, zmrzačil, znemožnil, hroznú devastáciu, zneužitý, zneužitý, vnucoval, hrozí, horšie, kultúry smrti, kultúra smrti, ohrozuje, ohrození, umierať, obeta, kultúry smrti, kultúru smrti, znevážili, burcuje, nebezpečnou

... Vám udeľujeme svoje požehnanie.

biskupi Slovenska.

Hosť

#675 Re: Výber z Pastierského listu Konferencie biskupov Slovenska na prvú nedeľu adventnú 2013

2013-12-03 05:02

#674: RVM - Výber z Pastierského listu Konferencie biskupov Slovenska na prvú nedeľu adventnú 2013

"boh" žehnaj, aby takýto "ľudia" plní nenávisti vstupovali do našeho života akýmkoľvek spôsobom

pravá ukážka ozajstnej "kresťanskej" lásky ...   :-(