Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..


Hosť

#326

2012-12-07 10:20

8 rokov nedostali niektorí za vraždu!!!!!!!!!! úbohé....
janka

#327

2012-12-07 10:21

no ja by som mu nedala ani den vazenia...co je to za spravodlivost, ked niekto kto niekoho ineho zabije dostane menej rokov basy ako niekto, kto len nieco ukradne.....dusan stojime za tebou, drz sa....

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-12-07 10:22



Hosť

#329 Re:

2012-12-07 10:23

#12: mala nocna burka -  

 debilko sprostý, teba by mali zavriet uz len za urazanie..a na dozivotie, takyto chujkovia by mali skoncit v koncentraku!


Hosť

#330

2012-12-07 10:28

Namiesto neprimeraneho trestu pre Dušana Cinkotu by ste mali primerane trestať vrahov, vrahov za volantom, ktorý si za ľudský život odpykajú len 2 roky a okrádačov tohto štátu!!
východniar

#331 cinky

2012-12-07 10:30

Nikdy som neokúsil drogu (mimo alkoholu a kávy - niekto aj toto pokladá za drogu), ale aj napriek tomu pokladám dĺžku procesu ako aj výsledok - trest za úplne scestný. Mám osobné negatívne skúsenosti s justíciou, ja som bom podvedený a mňa predsedkyňa senátu vypočúvala 3 hodiny a snažila sa mi dokázať že nakoniec ja si za to môžem, resp. že som sa dobrovoľne okradol sám. Mnohokrát len krútim hlavou nad výrokmi súdov, dokonca v jednom prípade aj nad výrokom ústavného súdu, chýba mi v tých výrokoch "zdravý gazdovský rozum" a pravdepodobne ani zákony podľa ktorých rozhodujú nebudú najlepšie. A pokiaľ si niekto myslí že môj názor je zlý a málo odborný, nech si pozrie štatistiku dôveryhodnosti justície, potom je nás viacej takých ktorí niektorým (väčšine) súdnych rozhodnutí nerozumejú alebo ich nechápu. Ale tie zákony sú predsa pre ľudí tohto štátu a ak sa ľuďom tohto štátu nepáčia, tak ich treba zmeniť!

Hosť

#332 reakcia

2012-12-07 10:32

Myslím že Dušan Cinkota si už dostatočne uvedomil že urobil veľmi zlý krok keď pokúšal s drogami. Či to kupoval pre seba alebo ako agent pre políciu, myslím že potrestaný už bol a podmienka by stačila aj vzhľadom k tomu ako žil a pracoval od posledného prešľapu. Tiež mi nepripadá normálne aby ten kto kúpi drogu dostal viac ako výrobca.

Hosť

#333 Re:

2012-12-07 10:32

#326: -  

vidis - a to dostal trest pod dolnou hranicou...

zamyslal sa niekto nad tym PRECO ho oslovila policia na spolupracu? ak bol cisty a ´´slusny´´ ako tvrdi  - dali by mu pokoj. policia spravidla oslovuje takych, ktori sa v niecom vezu, a donasanim mozu ziskat - napriklad miernejsi trest.

inak prejavil sa ako charakter - ak uz mam za usami, tak som chlap, a prijmem trest. nie, tento tu radsej vplakava ako male decko - on do basy nepojde, on si radsej nieco urobi..... 

mino6

#334 Názor

2012-12-07 10:34

Osobne si myslím že v tomto prípade súdruh sudca prestrelil, je to trocha moc. Debilný moderátor Markízy ide po dedinskej ceste 150-tkou, zabije dieťa a dostane 2,5 roka? Je to trápne, kedy konečne západný svet skončí to trápne divadlo s povoleným a tolerovaným alkohol a hroznými a zákernými drogami. Všetko je to jedno svinstvo, len na alkohole sa štát výdatne priživuje, tak jeho následky akože nevidí, pritom alkohol zabije ročne na svete sto krát viiac ľudí ako driogy.
Peiper

#335 Re: Názor

2012-12-07 10:43

no sudca to vobec neprestrelil co tu melete vsetci ?? vsak dostal trest na spodnej hranici......    nechapem ake mate pokrivene vnimanie sveta preco by mal niekto kto omylom zabije cloveka z nedbalosti ako spominany Zitny ( aj ked je to obrovska tragedia pre rodinu to chapem)  .. nebol ani opity nezvladol riadenie porusil predpis za to chcete davat vyssie tresty ako za opakovanu zavaznu kriminalnu cinnost ???  (2,5 roka je ok len by to nemalo byt vezenie ale pracovny tabor nech si to zapamata poriadne... )  uz vam  vsetkym hrabe ?  90% tu stale nieco mele o tom ze za vrazdu je menej NIE NIE JE ukazte mi taky pripad ocividne nemate ani zakladny prehlad a neviete rozlisit vrazdu a zabitie...   dalej tie hystericke vykriky fetacikov co chcu vsetko legalizovat  ze alkohol je rovnake svinstvo no ja neviem  ked si da niekto 2 deci vina vecer  alebo si fukne do rypaku to je poriadny rozdiel....

joel

#336 Re: Re:

2012-12-07 10:47

#333: - Re:  

 aj ty si by si vyplakaval ty retard, ak prijmes trest, tak si to spravil...hujo


Hosť

#337

2012-12-07 10:51

citujem:
Hosť #300 Re: Re: 2012-12-07 08:48
#290: zeitgeist - Re:

Jaaaaaaaaaaaaj aky si ty mudry. Tak aby sme sa pochopili. Cinki bral drogy. Mali ho v evidencii. Potrebovali volavku. Poslali jeho. Myslis ze ako volavka mal prist za dealermi ze cafte chalani ako sa mate co nove doma kukal si Panelak? Musel si kupit drogy , ty mamlas. Myslis ze policajt povie na sude jasne ze sme mu povedali nech urobi VSETKO CO TREBA aby zohnal informacie? To ze u neho nasli 6 davok drogy skor svedci o tom ze ju asi NEPOUZIL ale ze ju len KUPIL. Ako by si postupoval ty, kebyze ti pride polis a povie ti kamo mas zapis a ked nepomozes tak po tebe pojdeme? Ale ak pomozes tak ta ocistime? A toto mu slubili akurat ze oni svoju cast dohody nesplnili lebo keby priznali ze ho navadzali ktymto cinom tak by cela jeho vypoved bola nepouzitelna.

http://www.webnoviny.sk/slovensko/popradsky-sudca-obzalovany-za-drogy/471921-clanok.html?from=section_article

Hosť

#338 Re:

2012-12-07 10:52

#1: seredanka -

zatvorit. hura ,hura ilava vola

smrdigul

#339 Re:

2012-12-07 10:53

#12: mala nocna burka -

Veď aj ty si feťak, tak co vyskakujes?


Hosť

#340 cinki

2012-12-07 10:54

do basy,bal si kufre
levica

#341

2012-12-07 10:54

Naozaj uz v tomto state je vsetko postavene na hlavu...Normalny clovek to nemoze pobrat,nerozumiem uz nicomu.Mame svojich starosti dost ale k tomuto uz nemoze byt clovek lahostajny preto nieco uz robme!
cvirik

#342 preco som podpisal...

2012-12-07 10:54

nepoznam detaily, vychadzam mozno zo skreslenych onformacii medii, lebo tu sa nikto nikdy pravdu nedozvie a media podavaju informacie, ktore su co najviac zatraktivnovane a teda ak naozaj nikomu drogy neposuval dalej, nicil iba seba, beriem to ako keby bol fajciar ci alkoholik a tym pomahame, nezatvarame ich do vazenia. Tak snad som prispel k dobrej veci, v tejto viere peticiu podpisujem.

Hosť

#343

2012-12-07 10:55

dost bolo drogistov
Brnka

#344

2012-12-07 10:56

Neviem či táto petícia niekomu pomôže, ale dúfam že sa aspoň zamyslia kompetentní nad tým, aké nízke sú v porovnaní s týmto trestným činom tresty za vraždy, násilné činy, ozbrojené lúpeže a prepadnutia, brutálne znásilnenia a ubližovanie deťom. Tieto činy sú oveľa viac trestuhodné ako nejaké drogy ktoré užíval iba on sám a nikomu inému neublížil. Násilie na inej osobe a škodenie samému sebe sa predsa nemôže vôbec ani len porovnávať, a nieto ešte trestať takto neprimerane. Je mi z toho smutno,, kde to žijeme,?

Hosť

#345

2012-12-07 10:57

cinki-umelec--ste trapni,nula je to

Hosť

#346

2012-12-07 10:58

NECH VAM NEJEBE!

Hosť

#347 CINK

2012-12-07 10:58

POKIAĽ SA OŽRANI POVAĽUJU OD RANA DO VEČERA S FĽAŠOU V RUKE V CENTRE MESTA NA OČIACH ĽUDÍ TO NIKOMU NEVADÍ A ZRAZU ŠIALENY TREST ZA TO ŽE SI KUPI DROGU,ANI NEBOL PODĽA VŠETKEHO POD JEJ VPLYVOM,TAK TO JE VRCHOL NESPRAVODLIVOSTI.

Hosť

#348

2012-12-07 10:59

...je to smiešne - ako celá naša justícia...
DRr.House

#349 Re: Re: Re: cinky

2012-12-07 11:02

#8: vyberam si prezYvku - Re: Re: cinky

nerozumies uz zakladnemu problemu....NECH si kazdy picha do hlavy co chce,ak tym neskodi inym...!!!!Je to jeho slobodna vola,tak ako viera, laska, volba povolania...:) Ako teba a tvoje deti Cinky poskodil...??? su dokazy ze niekoho poskodil? okrem seba....?


Hosť

#350 zzz

2012-12-07 11:03

Ale 8 rokov ??? Koho zabil ??? Predával drogy deťom ??? Ako bol nebezpečný pre spoločnosť ??? Trest a preliečenie, to áno , ale som za miernejší a zmyselnejší trest. Napríklad povinnosť odpracovať 500 hodín každý rok počas tých 8 rokov na prednáškach v školách a na verejnosti o škodlivosti a následkoch užívania drog. Malo by to väčší význam ako nezmyselné sedenie vo väzení- možno by tým zachránil život niekoľkým ďalším mladým ľuďom. Kde nie je prevencia ,tresty veľa nezmenia a dealeri si vždy prídu na "svoje" .