Petícia proti výstavbe bytového domu Habern Au na lúke nachádzajúcej sa na ulici A. Gwerkovej v mestskej časti Bratislava – Petržalka v Ovsišti

Petícia proti výstavbe bytového domu Habern Au na lúke nachádzajúcej sa na ulici A. Gwerkovej v mestskej časti Bratislava – Petržalka v Ovsišti / Oznamy / Podpisovanie papierovej petície / Komentáre


Hosť

#1

2020-11-13 09:32

Váž.pani Antošová, mám 72 rokov, som aktívna dôchodkyňa a v Ovsišti na Gwerkovej ul. bývam od októbra 1977. Veľmi mi záleží na životnom prostredí, v ktorom žijem. Snažila som sa aj o aktivitu zo strany mesta čo sa týka revitalizácie lesíka v Ovsišti. Je to na dlhšie rozprávanie. Písala som si s Mgr. Andrejom Kovarikom, splnomocnecom pre živ.prostredie z Magistrátu hl.m. Dostala som síce informáciu, ale nie uspokojivú odpoveď. Želám Vám všetko dobré a verím, že sa podarí zachrániť tento kúsok zelenej lúky v Ovsišti. Nora Štrkulová

Hosť

#2

2020-11-13 09:46

Dobrý deň v poriadku podpíšem. Janicova

Hosť

#3 Re:

2020-11-13 10:01

#1: -  

Zo srdca ďakujem za každú aktivitu. Kľudne sa mi ozvite a budúci týždeň sa môžme niekde von na chvíľu stretnúť. Tel. 0905740705 




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...