Rodičia za Barborku - CVČ Klokan

 

Mgr. art. Bc. Barbora Peterková pôsobiaca toho času v CVČ Klokan v Bratislave nebude môcť od kona mája 2024 pokračovať vo svojej činnosti. Pani riaditeľka rozhodla nepredĺžiť pani Peterkovej zmluvu, a preto bude musieť z CVČ odísť.

Pýtame sa, aký je dôvod na nepredĺženie zmluvy zamestnancovi, ktorý vykonává svoju prácu s nadšením a láskou a má veľkú popularitu u rodičov aj detí?

sa, aký je dôvod prepustenia zamestnanca, ktorý svoju prácu robí s nadšením a láskou a má veľkú popularitu u rodičov aj detí?

V CVČ pani Peterková vedie krúžky keramiky pre deti, dospievajúcich aj dospelých, výtvarné krúžky Drak ateliér, krúžok varenia aj pečenia, vedie letné tábory.

Učivo dokáže hravo sprostredkovať deťom aj dospelým, hodiny prebiehajú v priateľskej atmosfére, vždy vie odborne poradiť a posunúť nás vpred. Každému venuje individuálnu pozornosť. 

Rodičia aj deti sa tešia na jej krúžky, pod jej profesionálnym vedením dokázali vytvoriť veľa krásy a radosti zo spoločne stráveného času.   Preto my, dolu podpísaní, žiadame o predĺženie zmluvy pre Mgr. Mgr. art. Bc. Barboru Peterkovú. Petícia bude odoslaná pani riaditeľke CVČ, Mgr. Anne Krupicovej a


Mgr. Zuzana Líšková    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Mgr. Zuzana Líšková bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...