PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE.


Hosť

#326

2016-05-23 14:53

Na rozdiel od zmyslania nami volenych poslancov ma zmysel.

Hosť

#327

2016-05-23 17:54

pretoze navrh mesta nic neriesi, iba chcu "vyzdimat" ludi do poslednej kvapky (eura)
288

#328

2016-05-23 20:11

 Toto je pre mňa nový fenomén mať dve autá a neplatiť parkovné ako povedal pán Rybníček !!!!!!! legalizovať úžeru v meste....... ťahať peniaze z ľudí ktorí už aj tak len prežívajú...... je rozdiel mať dve 120 škodovky a niektorý štyri bavoráky....... Tí nech platia koľko len chcú ale obyčajných ľudí nechajte na pokoji......


Hosť

#329

2016-05-26 05:24

Nesúhlasím s poplatkami na parkovanie!!!!

Hosť

#330

2016-05-27 06:21

Mesto Trenčín trestá trenčanov za to, že bývajú v Trenčíne? Ľudia si platia za vyhradené miesta na parkovanie , keď majú potrebu v prehustených lokalitách - čo je v poriadku- / panelákové sídliská/ , no prečo by mali platiť za parkovanie tam , kde sú voľné ulice pred rodinnými domami ?

Hosť

#331

2016-05-27 09:20

Jednoznačne nesúhlasím, dochádzam každý deň do práce v TN zo Starej Turej, už teraz mám vysoké náklady na dopravu.
Brenduska

#332

2016-05-27 14:27

Nepáči sa mi, že najprv vyberú nemalé peniaze a potom budú riešiť parkovacie miesta na sídliskách - čiže zvyšovať ich počet úpravou voľných plôch, ktoré napr.: na Soblahovskéj, hneď za reštauráciou PERLA je už využívane na parkovanie, ale je v takom stave, že ani na MESIACI nie je toľko kráterou ako tam. A to má byť v podstate platené parkovanie, ktoré mi aj tak nezabezpečí to, že tam bude voľné miesto. A nakoniec budem krúžiť po okolí a hľadať volné miesto. A v samej podstate veci, kto sa bude starať - napr. v zime o údržbu týchto parkovacích miest. Doteraz to bolo tak, že medzi jednotlivými blokmi sa na to kašľalo. Niekomu sa hovorí, že 30,-€ a za druhé auto už 60,-€ nie je mnoho za rok, ale čo taký živnostník, ktorí ich potrebuje aj viac. A koľko je takých. Je to len ťahanie peňazí. Súhlasím s tým, ale za iné peniaze ako je to teraz nastavené.

Zdeno Smutny

#333

2016-05-28 19:48

Dobry den,

mam zaujem podpisat peticiu.

Kde sa to da uskutocnit ?

Dakujem

 


Hosť

#334

2016-05-28 21:24

Lebo nesúhlasím s poplatnením parkovacích miest na sídliskách. V centre v poriadku, ale platiť za miesto, ktoré neexistuje to je priveľa. Keď prídem domov po šiestej, tak musím mať šťastie, aby som našla voľné miesto. A navyše je to vydieranie.Parkovacia spoločnosť existuje už niekoľko rokov a doteraz nič neurobila, a odrazu si pýta -za nič-peniaze od občanov, ktorý nebudú mať na výber, len to zaplatiť, v prípade, že to mesto schváli. Pevne dúfam, že tento návrh neprejde. Pavlovičová

Hosť

#335

2016-06-13 15:54

Pretože plán mesta považujem iba za spôsob vytiahnutia čo najväčšieho množstva peňazí od občanov za žiadnu protihodnotu.

Hosť

#336

2016-06-13 15:56

Nevidím žiaden dôvod, prečo mám platiť za parkovanie v mestských častiach ako sú napríklad Sihoť alebo Juh. Reforma parkovacej politiky áno, ale iba v centre.
wtf

#337

2016-06-14 11:10

Vidim, ze az tak moc sa v zasadnych otazkach nezmenilo v novom navrhu !

Teda okrem vypustenia parkovacej spolocnosti. A na zalepenie ust vsetkym zlava 5E :)))


Hosť

#338

2016-06-15 20:04

Lebo je to hlupost,aby sa takto "zdierali" nielen obyvatelia mesta, pribudlo by este viac dopravnych znaciek,...
rado

#339 peticia

2016-06-30 09:17

dobrý deň preco mesto košice ide vyberat peniaze za parkovanie od ľudí ked platia dane za bývanie nemajú pravo parkovať pred svojim domom zdarma kde idu tie peniaze z dani ktoré vybera mesto a este chcete aby platili za parkovanie zda sa že mestu ide iba o to ako vytiahuť z ľudi peniaze a vyhovaraju sa ze ludia budu môcť lepsie parkovat ale na to je lednoduchy sposob ako to spravit staci tiez dat ludom rezidencnu kartu z trvalím pobytom ale bez poplatku a kazdy kto ju bude mat moze parkovat pred svojim domom a kto ju nebude mat si myslim ze majitelia zavolaju policiu a dotycny zaplati pokutu tym padom budu parkovat v meste na platenych parkoviskach a mesto bude mat vyber mita za parkovanie nie este ty co byvaju maju platit mne sa zda ze tie parkoviska maju zaplatit sukromnej firme ludia ktore budu stavat nie pre osoch ludi je to je to jednoduche a majitelia co byvaju by nic neplatili len tu je ina vec ktora v tomto biznise je ako ludi obrat legalne o peniaze je to nezmysel by sa mesto malo spamatat


Hosť

#340 Re:

2016-09-19 09:02

#1: -  

 Arogancia mestských ignorantov je neobmedzená na rozdiel od ich myslenia, ktoré je naopak silne obmedzené!

mi.

#341

2016-10-14 08:59

Som prievidžan, a viem, že Trenčín nebude prvé mesto s poplatnenými zônami na Slovensku. V PD to funguje už cca 2 roky. Pred spustením boli tiež plné stránky odsudzovania a nedôvery, ale to je to čo Slovač vždy robí , lebo ustráchane nevie do čoho ide ,ale len kritizuje, na tom sme najlepší asi na celom svete. Rozdiel je v tom že spoločnosťou na výber poplatkou je spoločnosť mestská a teda vybraté peniaze idú na budovanie nových parkovacích miest a opravy. Po zavedení zrazu ostalo na sídliskách viac voľných parkovacích miest, lebo zmizli vraky , dlhodobo nevyužívané autá a hlavne desiatky firemných áut. A aj rodiny si rozmyslia či budú mať v domácnosti 3-4 autá / ano aj také tu boli/, alebo im stačí jedno. Jazdím do Trenčína už dlhodobo a preto aj ja môžem posúdiť že aj TN sú sidliska prepchaté vrakmi , alebo autami, ktoré už neštartovali pár rokov a nehovorím o služobných autách, včetne dodávok!!! Takže treba sa pozrieť najprv okolo seba, na seba a potom kritizovať. Aj tu najviac vykrikovali ľudia čo vlastnili viac áut a ešte parkovali aj služobnými.