PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE.


Hosť

#151

2016-05-05 15:49

Lebo je to totalny nezmyzel!!!zaco mame platit?zato ze ked clovek pride vecer unaveny z roboty tak nema kde zaparkovat!a este si ma aj zato plat!?uz aj tak si myslim ze je dost predrazene parkovne v trencine.je to nehorazdna suma pre rodiny.ludia budu len nespokojny a protestovat je to svinstvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hosť

#152

2016-05-05 15:55

Pretože , nevidím prospech pre občana.Stanoviská kompetentných majú v každom prípade svoju výpovednú hodnotu a sú poučením pre mňa ako voliča.

Hosť

#153

2016-05-05 16:35

Lebo si myslím, že tento návrh ani tak nerieši problematické parkovanie, ako vyťahuje peniaze od ľudí a strká ich do vrecka nejakým vyvoleným.

Hosť

#154

2016-05-05 17:35

Je to obycajne chrapunstvo

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-05-05 20:30



Hosť

#156

2016-05-05 20:34

Parkujem pred domom a z nízkeho dôchodku platiť takéto sumy sa mi vôbec nepáči



Hosť

#157

2016-05-05 20:53

Nesuhlasime aby sa za parkovanie platilo!!!! Ubohe platy, materska na zaplakanie, dochodok mizerny a co chcete este od nas???

Hosť

#158

2016-05-05 22:03

dnes som bol na Včm Sever a o problematike parkovania sme sa rozprávali s tamojšíi poslancami po tejto debate som skalopevne presvedčený že je nutné spraviť stretnutie občanov s vedením mesta a dať im jasne najavo že tako to nepôjde! čítam tu vaše reakcie a v 99% sú rovnaké to znamená že nik z nás nie je ochotný platiť výpalné za totálny nezmysel  nie je problém platiť za parkovné v samotnom centre ale sídliská a priľahlé ulice ?to je silná káva dúfam že toto už Trenčanov postaví na nohy a ak nepomôže petícia tak verím že sa zaplní námestie pred mestským úradom.Tono Beták


Hosť

#159

2016-05-06 04:23

Pretože nesúhlasím s poplatkom za parkovanie, ktoré mi nikto negarantuje....!

Hosť

#160

2016-05-06 05:06

Bývam na sídlisku JUH, ul. Halalovka 42. Aktuálny stav s parkovaním je katastrofálny. Ak prídem domov po 18.00 hod. ťažko si nájdem miesto na zaparkovanie. Jediná šanca je zaparkovať dole na ul. Východná smerom ku kotolni. Nech mesto zabezpečí nové parkovacie miesta napr. medzi ul. Východná a Halalovka sú voľné priestory bez využitia na parkovanie.

Hosť

#161

2016-05-06 05:32

Platit ano rezidencne parkovanie, ale ked platit tak garantovat parkovne miesto.
Parkovne platit v celom meste.
A ked platit tak jedine mestu a nie sukromnikom, ktory zhrabnu zisk a na nakladoch sa nepodielaju na insfrastrukturu a obnovu mesta neprispeivaju.
A ked platit mestu tak transparente kazdy tyzden zverejnovat kolko bolo vybrane na parkovnom.

Hosť

#162

2016-05-06 07:04

Dnes sú to platené parkovacie zóny a zajtra Vás napadne čo duchaplné? Platené parkovacie zóny, nedostatok parkovacích miest v meste Trenčín nevyriešia. Ak chcete všetkých znechutiť len v tom pokračujte. Ďalší výplod fantázie demokratickej spoločnosti.

Hosť

#163

2016-05-06 07:09

Nesúhlasím s poplatnením pretože mi nezaručuje parkovanie pred mojím domom.Mesto priestory pred naším domom neupratuje ani neodhrňa sneh tak za čo chce poplatky.Pod sokolice 36.

Hosť

#164

2016-05-06 07:12

Trenčín zomiera...


Hosť

#165

2016-05-06 07:14

Pretože mi nezaručuje parkovanie pred mojim domom a mesto sa nestará o upratovanie a odhrnanie snehu pred našu cestou.Myslím si že je to zas výmysel niektorých ľudí aby sa obohacovali z týchto daní.

Hosť

#166

2016-05-06 07:39

Narodila som sa v Trenčíne, kde som prežila detstvo a mladosť.
Teraz žijem v Trnave, tu je úplne inak riešené parkovanie- statická doprava rezidentov na sídliskách je bezplatná. Poplatky za parkovanie v CMZ vyberá mesto a za utŕžené financie rozširuje a buduje parkoviská. Držím palce TRENČANOM nedajte sa okrádať!


Hosť

#167

2016-05-06 08:58

Je najvyšší čas riešiť parkovanie v meste Trenčín, ale rozhodne nie spôsobom ktorý naznačuje mafiánske praktiky.

Hosť

#168

2016-05-06 10:31

Pán Rybníček aj s poslancami prosím Vás začnite už konečne pracovať a riešiť dôležité problémy mesta ktoré je v katastrofálnom stave a nie riešiť spoplatňovanie parkovného. Tak špinavé, neupratané a zanedbané krajské mesto, výtlky na cestách (to skôr mesto by malo platiť vodičom za ničenie ich majetku na tých výtlkoch) dopraskané chodníky, nekosenie verejných plôch, neexistencia cyklotrás nevyriešené minulé zlodejské kauzy - nepotrestanie vinníkov(zadľženie mesta) dávanie pozemkov vyvoleným za 1 euro, bazén bez vody... A Vy máte ešte tú drzosť - chcieť zaťažiť občanov ďalším poplatkom za ktorý občan nedostane nič? (Ak platím chcem mať pred domom vyhradené miesto na parkovanie.) Volil som Vás a niektorých z poslancov posledný krát. Ak tento poplatok prejde sťahujeme sa preč.       


Hosť

#169

2016-05-06 11:39

...je mi na vracanie zo súčasných mestských poslancov mesta Trenčín na čele s primátorom p. Rybníčkom...okamžite odvolať!!! ...Trenčín už od dôb p. Cellera nie je "prelou Považia" !!! ...ale zato budeme mať cez stred mesta vedený "čínsky múr" ...jedno veľké BRAWO páni poslanci, súčastní aj minulí BRAWO!!!

Hosť

#170

2016-05-06 11:46

Ako vidím podľa komentárov, obyvateľom Trenčína sa konečne začínajú otvárať oči a vidia, aký je Rybníček chrapúň. Výsledkom jeho bačovania je špinavé, zdevastované a rozkradnuté mesto. A to si všetci uvedomte, že o absolútnej väčšine jeho kšeftov nemáte ani potuchy. Len dúfam, že po najbližších voľbách ho ľudia budú hnať klackami.


Hosť

#171

2016-05-06 11:57

týka sa ma
host123

#172 Re:

2016-05-06 13:40

#57: -  

 Super nápad :)

Možno potom zredukujeme dýchanie na každý druhý nádych.


Hosť

#173

2016-05-06 14:27

Nesuhlasim s vymyslami uja elektrona nech sa radsej postara aby boli pokosene travniky a nie pol metrova trava. Uz stacil jeden preslap voci obcanom Tn a sice Hosove ihrisko bez pristupu prechadzky popri vahu.
Nespokojný obcan

#174

2016-05-06 19:16

 Pán Rybníček, ktorého som nikdy nevolila jednoznačne nezvláda svoju funkciu.Nezaujima ho  mesto, nemá  úctu k obcanom.Pod jeho taktovkou máme jedny  z najdrahších daní I poplatkov za odpad. Zrušil smiešnu zľavu za odpad  občanom zo Ztp s odôvodnením že teraz je priznané Ztp každému i so psoriázou.To je argument intelektuála? Nie, to je prejav arogancie a bezohladnosti. Človek s mesacnym platom

4225 Eur/Nový čas 6.5.16/ nemá predstavu o zivote z bežného platu a nemá hanbu vyberať platbu za služby ktoré ničím negarantuje lebo nemá dostatok parkovacích miest.Je to presne to isté ako zaplatiť za tovar ktorý  nedostanem  lebo sklad je už prázdny.Kde berie  dotyčný pán istotu že sa dostane do vysokej politiky?Za aké peniaze si založil stranu?Kto mu zaplatí volebnú kampaň? Žeby Trencania  na parkovnom? 


Hosť

#175

2016-05-06 19:39

za Kascaka...za Trencin...rozdiel , ze tuto peticiu neinicuje mesto, dufam, že dopadne tak isto úspešne...nenechajme sa zdierat!!