PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE.


Hosť

#201

2016-05-10 06:30

Nechapem preco do toho nehorazneho cenika nie su zohladneni majitelia garazi.

Hosť

#202 Re:

2016-05-10 06:41

#201: -  

 Asi to bude tým, že sú to MAJITELIA garáží. :-)

zz

#203 Re:

2016-05-10 08:40

#18: XY -  

 Úple súhlasím a podľa mňa tie nehorázne poplatky za karty a  kto ich vlastne vymyslel???????? nie sú poplatkami, ale pokutou za to, že žijeme v meste, v ktorom sme sa narodili a ktoré mame radi.

zz

#204

2016-05-10 08:50

 Petíciu som samozrejme podporila, lebo nemôžem prejsť mlčaním, čo  pre nás občanov nachystali. Úplne mi to vyrazilo dych. Bývame, samozrejme s finančných dôvodov, šiesti v dvojizbovom byte. Bývajú s nami už dospelé deti, ktoré boli nútené dochádzať za prácou mimo Trenčín, takže auto je pre nich nutnosťou. Ak by bola zavedená  plánovaná parkovacia politika tak by sme potrebovali tri karty a spolu by sme zaplatili 270 eur prípadne za karty Rezident mesta 630 eur a to ešte nemáme zaručené, že budeme mať miesto. To ako keby sme nakúpili za 630 € a košík je prázdny. No prepáčte, ale toto nie sú poplatky, toto je pokuta. Pokuta zato, že bývam v meste v ktorom som sa narodila a ktoré mám rada.  Ja neviem, či tí ktorí  tieto sumy navrhovali žijú z normálnych platov. Určite nie, lebo pre normálnych ľudí je to likvidačné!!!   Je nehorázne aj to, že poplatky by nešli do mestskej pokladnice, ale akejsi spoločnosti. Keď mesto nemá peniaze na úpravu ciest a chodníkov a to evidentne nemá ( bývam na Sihoti I a to je katastrofa ako tu vyzerajú chodníky a cesty), nech vyberá poplatky za parkovanie na uliciach. Ale aby to bol poplatok, ktorý vládzeme platiť. Trebárs 5 € za každú kartu, ale priamo mestu. Mesto je za posledné roky tak zanedbané, špinavé až hrúza. Stačí prejsť popod podchody. Sme ochotní zaplatiť, ale primeranú sumu. Poplatky, ktoré ste sú navrhnuté sú nehoráznosťou. Nevážia si nás občanov, ktorí im platíme dane a ešte nás chcú pokutovať, lebo ešte raz sa opakujem poplatok, ktorý pre nás pripravili je pokuta.   Dúfam, že zvážia pripomienky občanov a že sa budeme tešiť že tu žijeme, lebo my, čo sme tu prežili cca 60 rokov sa už nechceme sťahovať inde.


Hosť

#205 Re: Hmmmmm.....

2016-05-10 10:04


Hosť

#206

2016-05-10 10:13

Lebo si myslím že je to nezmyselne sa obohacovanie za niečo čo nemôžu splniť bude sa platiť za parkovanie ktoré nikto nezaručí že to miesto ten občan nájde a je to dosť vysoká suma
Peter

#207 Demonstracia

2016-05-10 12:44

Vazeni obcania, musime sa spojit ako celok, a tak aj predstupit pred mestsky urad a potom aj priamo pred dom p. Rybnicka, kde mu jasne a hlasno dame najavo, ze si z nas nemoze robit obete vypalnictva v podobe parkovacich kariet.
Dufam, ze organizator tejto peticie zvola masove zhromazdenie, kde dame jasne a (rucne)strucne najavo, co si o tomto vypalnictve myslime!! Jedine takto nieco zmozeme, ked budeme vystupovat ako celok a branit si nase prava!


Hosť

#208

2016-05-10 13:17

som proti aby sa v TN vyberalo parkovne !!

Hosť

#209

2016-05-10 16:13

Vobec nic sa nezmeni, akurat chcu vytahat z ludi peniaze za nic. Ked mam platit za parkovanie, chcem mat svoje miesto.

Hosť

#210

2016-05-10 17:44

Nesúhlasím zo zavedením parkovacích zón. Pokiaľ nemá mesto peniaze, tak nemalo dať akcie vodárenskej spoločnosti súkromným osobám. Vtedy sa na to občanov mesta nepýtali a teraz mohli byť z toho peniaze. No a nebolo by lepšie spraviť referendum na vypísanie nových volieb a poslať v nich pána Rybníčka a spol. medzi ryby?


Hosť

#211

2016-05-10 18:04

Túto petíciu som podpísala preto, lebo sa mi nepáči úmyselné zavádzanie vlastných občanov predstaviteľmi mesta. Hlavne sa mi nepáči, že majú byť zriadené parkovacie miesta z tzv. "mestských peňazí" (cháp z našich daní, ktoré boli vybraté z našich peňaženiek) ale poplatky za parkovné bude vyberať súkromná spoločnosť. Toto trošku prepískli predstavitelia mesta. Mám takú predtuchu, že si podpílili konár, na ktorom sedeli. Už im nikto nedá dôveru.
Ja

#212 Re: Demonstracia

2016-05-10 18:18

#207: Peter - Demonstracia 

 Je pravda, že keď sa ľudia nespoja, tak potom jeden hlas nezmôže nič. Je asi naozaj správny čas ukázať primátorovi mesta a poslancom mestského zastupiteľstva, ktorým sme dali dôveru a verili im, že to s mestom myslia dobre, aby sa buď spamätali alebo pratali preč. Nie sú tam na to aby mesto zapredávali a rozpredávali NÁŠ majetok, ale aby ho zveľaďovali a chránili. A toto ani zveľaďovanie a sni ochrana nie je. Keď sa povie mestské, to neznamená, že to patrí úradu, ale že to patrí obyvateľom mesta. Úrad tento majetok má spravovaťtak, aby slúžil všetkým obyvateľom mesta a nie súkromnej spoločnosti pre  vytváranie zisku za jeho spoplatnenie (poplatok za parkovanie bez možnosti prenájmu parkovacieho miesta) v prípade, že ho chce občan mesta slobodne užívať.


Hosť

#213

2016-05-11 07:13

Nesúhlasím so zdieraním!!!

Hosť

#214

2016-05-11 07:32

 Asi treba fakt dvihnuť prdele a isť na námestie pod mestský úrad a na Farskú!!!


Hosť

#215

2016-05-11 08:00

Veľa mladých ľudí-rodičov býva napr.na Juhu,majú 1 auto a ledva prežívajú.Auto je dnes nutnosťou a zaplatená parkovacia karta má byť len príspevkom do nejakého vrecka,i keď mestského... Pokiaľ nerieši zabezpečené parkovanie,tak je nanič.A naopak,ak mám na to, zaplatím si a mám vyhradené parkovacie miesto a to je celý deň prázdne,....O čom to je ????

Hosť

#216

2016-05-11 08:19

Petíciu som podpísal preto, že si nemyslím, že je to riešenie parkovania v meste Trenčín.
V prvom rade by som nepovolil výstavbu, alebo rekonštrukciu nejakých nehnuteľností pre firmy a aj obytné domy bez vybudovania podzemných parkovísk. Bez výnimky! Uvažovať nad budovaním parkovacích domov, ktoré uprednostniť v lokalitách s problémami parkovania. Nie nerobiť nič a vyberať peniaze.

Hosť

#217

2016-05-11 08:37

Niekto uz uplne stratil rozum. Bude tych idiotov este niekto volit??
Peter

#218 Re:

2016-05-11 09:52

#214: -  

 Presne tak, musime im jasne ukazat, ze taketo okradanie nemienime trpiet!!


Hosť

#219

2016-05-11 10:13

Predstavitelia mesta Trenčín by mali chrániť predovšetkým záujmy jeho občanov. Potrebné je najprv vybudovať viac parkovacích miest po celom meste a až následne riešiť "nové pravidlá". A aj tie by nemali určovať neprimerané ceny pre občanov mesta ktorí žijú a zdá sa že budú dlhodobo žiť na jednom veľkom stavenisku, ktoré poškodzuje ich zdravie a životné prostredie vo všetkých jeho častiach.
hugo

#220

2016-05-11 12:41

Odporucam ozvat sa aj mestskym poslancom, ti budu hlasovat o navrhu. Treba ich bombardovat aby hlasovali proti.

Raz za mesiac byva rokovanie v kazdej mestskej casti, ak budu pocut vela odmietavych slov, mali by pocuta hlas ich volicov.


Hosť

#221

2016-05-11 15:18

Nie je to dost rentabilne na urcitych miestach v nasom meste. Hlavne plne vytazene sidliska ktore su precpane autami a vo vecernych hodinach nepomoze ani to keby sme mali oznacene parkoviska pre jednotlive auta. Nevidim v tom ziadnu vyhodu pre nikoho...mozno len pre mesto ze tym ziska dost velku sumu penazi z ktorych aj tak my ostatni nic nikdy neuvidime napr.na opravenych komunikaciach,aby nevyzerali ako polne cesty.

Hosť

#222

2016-05-11 16:57

Rybníčkovi šibe. Treba ho vyhnať zo Slovenska. Zahnať aj s tou čvargou, ktorá toto schváli.

Hosť

#223

2016-05-11 17:10

Hoci nebývam v Trenčíne, týka sa to aj mňa..Dnes je to Trenčín, zajtra iné mestá. V tomto štáte žijú darmožráči a nevedia, ako majú zdierať ludí. Treba ich zahnať lopatami Štátni zamestnanci robia s ludí debilov. Bývalí súdruhovia sa prejavujú.

Hosť

#224

2016-05-11 18:01

v Utorok 17.5. o 18.00 kino Hviezda stretnutie občanov k návrhu parkovacej politiky organizujú to občania a pozývajú vedenie mesta poslancov a aj zástupcov TPS  tak ak máme s tým návrhom niečo spraviť tak Vás všetkých očakávam tam budete môcť nahlas povedať svoj názor  nik Vám nezoberie slovo tak neseďte doma ale poďte už konečne niečo spraviť s absolútne nezmyselným návrhom ktorým chcú opäť a zas vytiahnuť za nič peniaze z našich vreciek

prezívka

#225 v Trencíne?

2016-05-11 20:58

...v TrenCíne? a pod týmto, že vyberte si prezÍvku