PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

mi.

/ #341

2016-10-14 08:59

Som prievidžan, a viem, že Trenčín nebude prvé mesto s poplatnenými zônami na Slovensku. V PD to funguje už cca 2 roky. Pred spustením boli tiež plné stránky odsudzovania a nedôvery, ale to je to čo Slovač vždy robí , lebo ustráchane nevie do čoho ide ,ale len kritizuje, na tom sme najlepší asi na celom svete. Rozdiel je v tom že spoločnosťou na výber poplatkou je spoločnosť mestská a teda vybraté peniaze idú na budovanie nových parkovacích miest a opravy. Po zavedení zrazu ostalo na sídliskách viac voľných parkovacích miest, lebo zmizli vraky , dlhodobo nevyužívané autá a hlavne desiatky firemných áut. A aj rodiny si rozmyslia či budú mať v domácnosti 3-4 autá / ano aj také tu boli/, alebo im stačí jedno. Jazdím do Trenčína už dlhodobo a preto aj ja môžem posúdiť že aj TN sú sidliska prepchaté vrakmi , alebo autami, ktoré už neštartovali pár rokov a nehovorím o služobných autách, včetne dodávok!!! Takže treba sa pozrieť najprv okolo seba, na seba a potom kritizovať. Aj tu najviac vykrikovali ľudia čo vlastnili viac áut a ešte parkovali aj služobnými.