Najpopulárnejšie petície v roku 2013 - Slovenská republika

Celkovo | 24 hodín | 7 dní | 30 dní | Minulý mesiac | 12 mesiacov | Tento rok (2022) | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011

Za zrušenie parkovania na chodníkoch

Divoko parkujúce autá na chodníkoch tvoria závažnú bariéru chodcom. Niektorým často úplne znemožňujú pohyb: ide o mamičky s kočíkmi, starších ľudí alebo osoby so zníženou pohyblivosťou, vozíčkárov, nevidiacich a slabozrakých. I pri dodržaní 1,5 m odstupu sa stáva. že chodník je autami úplne obsadený, nedá sa po ňom bezpečne pohybovať alebo naň dostať, docháza na ňom k obmedzovaniu a najmä ohrozovaniu chodcov jazdiacimi vozidlami.  Rodičia  s vozíkom či vozíčkári tak musia chodiť po ceste, deti

Vytvorené: 2013-09-15 Štatistiky

Peticia_za_nerozsirenie_CUNOVA

Petícia, za nerozšírovanie územia na výstavbu v k.ú. Čunovo nad rámec schváleného ÚP hl. mesta SR Bratislavy r. 2007,, v znení zmien a doplnkov. V nasom okoli Cunova sa chystaju postavit novych cca 1300 bytovych jednotiek...To nemozeme dopustit. Petičnú akciu podpisuje : slovenský štátny občan, starší ako 18 rokov.Dúfam, že sa nám podarí vypisat co najviac.

Vytvorené: 2013-05-30 Štatistiky

Petícia za ľudové hlasovanie o odvolaní prezidenta SR

My, dolupodpísaní občania, na základe čl. 27 Ústavy SR a zákona č. 85/1990 Zb. o petičnom práve žiadame o referendum o ľudovom hlasovaní o odvolaní prezidenta SR. Našu žiadosť odôvodňujeme nasledovne: Prezident SR Ivan Gašparovič dňa 2.1.2013 odoprel riadne zvolenému kandidátovi na post GP Ivanovi Čentéšovi jeho ústavné právo ujať sa funkcie. Týmto poprel princípy ústavy SR a my občania, žiadame o ustanovenie referenda, ktoré by rozhodlo o ľudovom hlasovaní o odvolaní prezidenta SR.

Vytvorené: 2013-01-03 Štatistiky

STOP ropovodu v Petržalke

Podporte aj Vy petíciu proti trasovaniu ropovodu cez tzv. mestský koridor, ktorý by prechádzal cez katastrálne územie nášho mesta. V obývanej oblasti s vysokou hladinou spodnej vody by ropovod nepochybne predstavoval závažné ekologické riziko. Viac info TU.Počas celého leta môžete stretnúť v uliciach Petržalky žlté vozidlo s našimi aktivistami a podpísať petičný hárok. Dovtedy nás môžete podporiť aspoň na FB svojim LIKE alebo práve podpisom tejto elektronickej petície.

Vytvorené: 2013-07-20 Štatistiky

Petícia za vyhlásenie územia Martinský les za chránený areál

Ing. Peter Žiga, PhD. Minister životného prostredia     SR Nám. Ľ. Štúra 1 812 35 Bratislava   V Senci, 24.10.2013   Vec:                                                                           P E T Í C I A ZA  BEZODKLADNÉ  VYHLÁSENIE  ÚZEMIA  EURÓPSKEHO  VÝZNAMU MARTINSKÝ  LES ZA   CHRÁNENÝ   AREÁL My, nižšie podpísaní obyvatelia mesta Senec, priľahlých obcí a občania Slovenskej republiky sa na základe čl.27 Ústavy SR a zákona č.85/1990 Zb. o petičnom práve v znení neskorších predpisov ob

Vytvorené: 2013-11-17 Štatistiky

Petícia proti zrušeniu odbočky z Račianskej.

My vodiči, ktorí sme túto odbočku používali a považovali za relatívne bezpečnú protestujeme proti jej zrušeniu, nakoľko ďalšia možná odbočka pri Figare je omnoho nebezpečnejšia a neprehľadnejšia a toto riešenie nám komplikuje život, prispieva k zaťažovaniu životného prostredia a zbytočne vytvára dopravný kolaps a žiadame o obnovenie pôvodného stavu.

Vytvorené: 2013-11-28 Štatistiky

Petícia proti petícii : Iron Maiden, nie ste tu vítaní!

  Táto petícia je spísaná proti ľudom petície : Iron Maiden, nie ste tu vítaní! Je to všetko blbosť a ak im to vadí nech zalezú a nevychádzajú z bytu ináč ich diabol nenechá napokoji.... Iron Maiden je symbol nás starých aj mladých... Dajte to na Fb,pokec,skype kdekoľvek aj ked hentý nevyhrajú toto stojí za to :)

Vytvorené: 2013-06-05 Štatistiky

Petícia za odvolanie Richtera, Čaploviča, Kaliňáka a Počiatka

Som za odvolanie ministra Richtera, za to, že chce znížiť minimálnu mzdu na 0€.Som za odvolanie ministra Čaploviča, za to, že chce zrušiť urobenie si náhradu za maturitu.Som za odvolanie ministra Kaliňáka, za zásahy polície na demonštrantov a jeho výmysel s ohlásením svojej polohy.Som za odvolanie ministra Počiatka, že napriek tomu, že sa na stavbe diaľnice stali už dve vážne nehody, kde zomreli ludia, jeho to netrápi a nerobí opatrenia.

Vytvorené: 2013-08-13 Štatistiky

Petícia na povolenia zriadenia priechodov cez zeleznicnú trat

PETÍCIA občanov vo veci povolenia zriadenia priechodov cez železničnú traťmedzi Kukučínovou ulicou a Račianskou ulicou v Bratislave My, občania Slovenskej republiky, podľa zákona č. 85/1990 Zb. o petičnom práve, v znení neskorších predpisov, žiadame Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky o povolenie zriadenia priechodov cez železničnú trať medzi Kukučínovou ulicou a Račianskou ulicou v Bratislave (obvod ŽST Bratislava - Filiálka), najmä na týchto miestach: 1.

Vytvorené: 2013-02-07 Štatistiky

Petícia Trenčanov proti výťahu na hradné nádvorie cez studňu

Petícia Trenčanov proti výťahu na hradné nádvorie cez studńu lásky. Podporovaná skupinou Trenčania na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/trencania/

Vytvorené: 2013-12-25 Štatistiky