Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS.

Milan Horelican
Autor petície

#126 Re: Re: Re: Typická odpoveď

2014-01-09 17:39

#122: - Re: Re: Typická odpoveď

Zaplatim Vam letenku aj s mesacnym pobytom v Londyne.

Ste ochotny si vyskusat to, comu VY rozumiete a ste v realite ?

 

Milan Horelican
Autor petície

#127

2014-01-09 21:07

#120: - Re: Re: Typická odpoveď

Chcem sa ospravedlnit, ale mam pocitac, kde sa neda naistalovat sloveska klavesnica tak musim pisat bez interpunkcnych znamienok.

yslim ze je to vzdy viac citatelnejsie, akoby som to pisal napr. v arabstine alebo japonstine

Biologický rodič Lucky spomína ako ostal bez pomoci

#128 Re: Re: Štvavá a dezinformačná kampaň.

2014-01-09 21:37

#116: - Re: Štvavá a dezinformačná kampaň.

Hľadal som ich po Bratislave a našiel ju aj s malou v Devínskej Novej Vsi v záhradkárskej oblasti, v chatrči, v ktorej nebola voda, plyn, no nič. Vtedy som Jura poriadne zbil, nebolo to prvýkrát, a malú som si zobral so sebou preč. Saša však zavolala policajtov, tí ma chytili hneď na zastávke a malú mi zobrali. Skoro zo mňa spravila únoscu... Hovoril som im, nech sa tam idú pozrieť, ako žije to decko, no podľa mňa ich to ani nezaujímalo. Hľadal som ich aj neskôr, dokonca som bol na ,Februárke‘ policajtom dať ich opis, nech ich nájdu, no nič sa nedialo. Vraj ak ich stretnem, nech im to oznámim http://zivot.azet.sk/clanok/12198/otec-utyranej-lucky-dcerku-mu-umucil-byvaly-kamarat.html

Tesne pred smrťou dievčatka, sociálni pracovníci klopali na dvere Hrotákovcov. Otvorila im vtedy samotná Lucka, ktorá bola doma sama a s cudzími ľuďmi sa bála rozprávať. Sociálni pracovníci vtedy za dievčatkom zavreli dvere a odišli. Lucka krátko po tom, zomrela. http://www.topky.sk/cl/100370/1326673/Socialni-pracovnici-mohli-smrti-Lucky-zabranit--Bojim-sa--ze-ma-rodicia-zbiju--povedala-im-

Anton Selecky

#129 Re: Re: Re: Re: Ale sa vám to vymyká z rúk

2014-01-09 21:39

#125: Milan Horelican - Re: Re: Re: Ale sa vám to vymyká z rúk

Prosím vás, ja som OSOBNE sedel pri panovi KOvacovi, ked ste spolu volali!  Co tu mystifikujete? Ja nemam dovod vymyslat!  Tvrdili ste, ze ma poznate z Ruzomberka!   Prosim vas, hovorte si co chcete, aj to ze ste Martan. A vy nam  nemate co radit co mame tocit a comu sa mame venovat. Ani nam tu nemate co vytykat. A o tom rozhodujem ja a nie pan Kovac, ktory vam to jasne povedal! To je nasa slobodna a dobra vola.  Obratte sa na JUDr. Cisarovu, s tou budete zrejme teraz v intenzivnejsom kontakte.

Anton Selecký

#130 Re: Re: Re: Re: Ale sa vám to vymyká z rúk

2014-01-09 21:49

#125: Milan Horelican - Re: Re: Re: Ale sa vám to vymyká z rúk

Pan Horeličan, nerozumiem vášmu myšlienkovému pochodu, niekedy mám dojem že si tu robíte zo mňa blázna. Prekrúcate informácie, a zakaždým napíšete niečo absolútne iné. A na takéto hry ja nemám čas.  Píšte si čo chcete, ja mám inú prácu...


Hosť

#131 Re: Myslím si,

2014-01-09 22:23

#103: Učiteľ - Myslím si,

No mozem Ta ubezpecit, ze ziadne urazy a invektivy som tam nenapisala, len som poprosila, aby napisala, ze preco nepoziada o repatriaciu maleho Eliota na Slovensko. Este som dopisala jednu vetu, ze ak to neurobi, tak zivot vsetko vracia a najhorsia bolest je bolest matky za svojim synom. Nic viac, nic menej. Takze neviem, ze akych trestnych cinov som sa dopustila. Pan ucitel, nemam vo zvyku ludi urazat a ani jednat nepremyslene a hlupo.

 


Hosť

#132 Re: Re:

2014-01-09 22:30

#109: hosť - Re:

Nech sa paci, tu je kopia mojho mailu: Pani Cisarova, v tomto Novom roku mam na Vas jedinu prosbu a to je, aby ste uz zacali konat v pripade maleho Eliota a poziadali o repatriaciu na uzemie Slovenska k jeho mame. Urobte tak cim skor, lebo zivot cloveku vsetko vracia a mozem Vam povedat tiez ako matka, ze to, co Vam v pripade Vasej necinnosti vrati, bude neskutocna bolest v srdci ...

Bolo to napisane presne po vysielani v Slobodnom vysielaci, kde sa stazovala matka, Deti patria rodicom a viaceri zainteresovani, ze nereaguje na poziadavku sudcu Kralovskeho sudu, aby vyziadala repatriaciu.

No urcite mi napises, ze som nieco vymazala, nie, nevymazala


Hosť

#133 Re: Re:

2014-01-09 22:45

#109: hosť - Re:

Pre uplnost este odpove na moj mail:

Dakujem velmi pekne za Váš mail.

Bol postupený na políciu, nakoľko napĺňa podstatu viacerých trestných činov.

Milan Horelican
Autor petície

#134 Re: Re: Re: Štvavá a dezinformačná kampaň.

2014-01-10 00:42

#128: Biologický rodič Lucky spomína ako ostal bez pomoci - Re: Re: Štvavá a dezinformačná kampaň.

Nesmierne ma mrzi, co sa stalo Lucke. Jej zivot uz nikto nenavrati a najviac zarazajuce je to, ze asi nebude ani nikdy POTRESTANY !

Podobne pripady su aj vo Velkej Britanii, naznamejsi pripad Baby P, kde socialka v priebehu mesiaca spravila 60 navstev a nic nezistili, pokial chlapec nebol mrtvy

Na Slovensku detto - socialka si splnila svoju papierovu povinnost, ale nie ludsku a ani nie profesionalnu! A na zaklade tohto smutneho pribehu chcu zmenit komplet zakony, aby bolo mozne totalne bez problemov odoberat deti len na zaklade nejakeho usudku nejakeho uradnika z kancelarie


Hosť

#135 Re:

2014-01-10 07:25

#127: Milan Horelican -

Radšej ani nereagovať, p. Horeličan. Hmm, myslim, ze písmená v a u sú na rovnakých miestach aj na anglickej ako na slovenskej klávesnici, rovnako tak aj y a i. Jediny rozdiel je y a z, a o tom to nie je. A ani o interpunkcnych znamienkach.

Ale to nie je podstatne, podstatne su prave taketo reakcie autora peticie a bohuzial nicnehovoriaci obsah a jasne osocovanie.

"To je voč tu běží."

Milan Horelican

#136 Re: Re:

2014-01-10 13:07

#135: - Re:

Skuste sa najskor predstavit pod svojim menom a potom sa mozeme bavit.

Prepacte, ked pre Vas nie je dolezity obsah, ale to, ze niekto v rychlosti spravi preklep a nepouziva inertunkcne znamieka, tak naozaj ...

Ano, viem a som si vedomy toho, ze spravim chybu a viem si ju uznat. Snazim sa odpovedat a vybavit aj ine veci a v rychlosti to napsiem aj s chybou, ktoru niekedy prehliadnem

Prajem Vam pekny vikend Anonim

Niekto učí, iný kecá

#137 Re: Re: Re:

2014-01-10 14:28

#136: Milan Horelican - Re: Re:

Milan, vy ste bývalý učiteľ, a preto by ste mali používať slovenčinu v tej najšpičkovejšej podobe. Obsah tiež nič moc, ale taký už ste - ani obsah, ani forma, len veľké rečnícke cvičenie chrobáka Truhlíka za obdivného potlesku spriaznených jednoduchších duší. Uvedomujem si ad hominem, ale nedalo mi. Pekný víkend aj Vám.


Hosť

#138 Re: Re: Re: Re:

2014-01-10 14:52

#137: Niekto učí, iný kecá - Re: Re: Re:

No to uz je ake odveci, riesit tu slovencinu, k veci!

PhDr. Lucia Blahová

#139 Kam sa obrátiť?

2014-01-10 18:04

#128: Biologický rodič Lucky spomína ako ostal bez pomoci

Jedným zo spoľahlivých miest, kde môžu podať pomocnú ruku vtedy, keď si s dieťaťom neviete rady, je úrad práce, sociálnych vecí a rodiny. PhDr. Lucia Blahová, koordinátorka sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately z Bratislavy II, ktorá sa stretla s mnohými rodičmi, čo mali výchovné problémy, hovorí, aký je postup:

1. Vypočujeme všetky zúčastnené strany aj deti a poskytneme sociálne poradenstvo, ako riešiť situáciu.

2. Ak vidieť u niektorej zo strán neochotu riešiť krízu, navrhneme psychologickú pomoc v akreditovanom zariadení.

3. Ak sa rodina alebo niektorý jej člen na odporúčanom poradenstve nezúčastňuje, je možné prikročiť k uloženiu takzvaného výchovného opatrenia. Uložiť ho môže samotný orgán sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately alebo na jeho návrh alebo podnet môže rozhodnúť súd.

4. Súd môže rozhodnúť aj o uložení výchovného opatrenia na diagnostický pobyt, kde je dieťa šesť mesiacov a výstupom je jeho diagnostika. Komplexná diagnostika detí sa vykonáva v Diagnostickom centre detí do pätnásť rokov veku v Bratislave na Trnávke, kde sú chlapci aj dievčatá, po pätnástom roku veku sa komplexná diagnostika chlapcov vykonáva v Diagnostickom centre v Záhorskej Bystrici a dievčat v Diagnostickom centre v Lietavskej lúčke.

5. O dobrovoľný diagnostický pobyt môžu požiadať aj rodičia detí bez účasti orgánu sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately. Tento pobyt si musia zaplatiť, pretože vo veci nerozhodol súd. Za pobyt v diagnostickom centre sa neplatí, ak vo veci rozhodne súd, hoci aj predbežným opatrením.

6. Diagnostický pobyt dieťaťa sa určí v krajných prípadoch, keď nie je možné zabezpečiť diagnostiku dieťaťa ambulantnou formou.


Hosť

#140 Re: Kam sa obrátiť?

2014-01-12 13:47

#139: PhDr. Lucia Blahová - Kam sa obrátiť?

https://www.youtube.com/watch?v=QQiewZSM5QQ&list=PLBWh3C12eS3rIOdHN_1tBwM-gV4MQ2CpA

Ako "ne-funguje" sociálnoprávna ochrana detí na Slovensku. Hovorí jej bývalá šéfka Ida Želinská. (2012)


"...neexistuje systém metodiky a kontroly výkonu sociálnych pracovníkov...

...Existuje vágna formulka konajte v záujme dieťaťa, nikto dodnes presne nepovedal, čo je to záujem dieťaťa...

...U sociálnych pracovníkov je to ľahostajnosť k osudu detí spojená s nekvalifikovanosťou a žiadnou kontrolou...

...sociálny pracovník by mal mať v ruke 50-bodový dotazník...

...Presadiť čo i len jednoduché zmeny je ťažké, treba lobing, behať po kamarátskych vzťahoch a sedieť s ministerskými úradníkmi...

...ústredie ide robiť plošné kontroly. To je absurdná demonštrácia moci a zastrašovanie radových úradníkov. Skôr sa pýtam, koľko vydali interných noriem a materiálov..."

Vravím to isté: Odvolať vedenie na Ústredí - mohli a mali konať už doteraz, mali dosť podnetov o tom, že systém je zlý.


Hosť

#141

2014-01-12 20:53

#90: Ivan zo Šamorína -

Ivan , najma ak ste zo Samorina, tak asi viete viac ako ja a  mohli by ste mi konecne povedat o com hovorite, kde je ta pravda a  najma co take sposobila alebo preco dopadla tak ako dopadla Ivana? Alebo preco sa mam ja za nu modlit? Najdite odvahu a konecne povedzte uz niekto, co a kto spravil, nech neumrem sprosta.  Taketo kecy k nicomu nevedu a ti ktori rozsirujete nejake vymysly, klamstva a zavadzate, by ste si mali spytovat svedomie, nemyslite? Preco take lzi pustate alebo rozsirujete, ked verite  a sirite "zarucene dobre spravy" ,ktore vam niekto "nakuka" len aby svoje svedomie ocistil,  nikto nedokazal za 3,5 roka  povedat pravdu do oci? Musi niekto velmi taze sny, ked dokaze zivit taraniny okolo Boorovej taku dlhu dobu. Tak uz konecne zacnite niekto! Ja mam vsetko v dokumentoch a vy?

cisár

#142 Slovenka roka 2013 v kategórii biznis – manažment – JUDr. Andrea Cisárovná

2014-02-06 13:46

Statny uradnik vyhrá súťaž Slovenka roka 2013 v kategorii biznis. Už to je zvrhlosť.To že nevie anglický, to každý vie len nie ona. Pravda o prípade(deti Boorove) je niekde inde. Ako sa hovorí ryba smrdí od hlavy. To len na okraj.Taký bordel ako je v centre tak taký si určite tento štát nepamätá.Psychický teror na zamestnancov je pravidlom. Právnickú prácu robia ľudia bez právnického vzdelania. Skartácia dokumentov je bežný systém práce. Každodenné návštevy cisárovnej u štátneho tajomníka je tiež bežná náplň práce cisárovnej. Skoda len, že sa teraz nerobí poslanecký prieskum.Tak to by ju museli hneď zatknúť. Ja to vidím len na pár mesiacov pôsobenie cisarovnej v Centre. Ten medzinárodný pruser ,ktorý visí vo vzduch nerozchodí ani MZV. Je toho na 10 strán A4. Možno na besceler okolo činností cisarovnej v centre.


Hosť

#143

2014-02-08 07:38

Otakar Zatřepálek neoprávněné přemístění dítěte na území SR. 17.5. 2011 Bratislavský soud rozhodl o návratu syna zpět do ČR, rozsudek potvrdil odvolací soud a posléze i prokurátor SR, do dnešního dne je dítě stále na Slovensku a matka se jen směje. Slovenské soudy nechtějí nařídit výkon, prý až skončí soud o svěření do péče který probíhá stále na území ČR. http://otakarzatrepalek.sweb.cz/
Otakar ZAtřepálek

Hosť

#144 Re:

2014-03-04 08:33

#141: -

noze nam prezradte ako to bolo s tou Ivanou, ked uz ste taky velice informovany

 

ci vari nie ste?

Matka

#145 Ako ľahko niekto hneď uverí tomu, čo niekto povie :-((((

2014-04-05 18:06

#6: - Re: Re:

Práve to je ten problém.Prečo sa niekto nespýta aj p. Cisárovej.


Hosť

#146 Re: Kam sa obrátiť?

2015-03-15 11:01

#139: PhDr. Lucia Blahová - Kam sa obrátiť? 

 Zdravim vas pani lucia kde vas mozem kontaktovat? Uz nerobite na urade a potrebujem lefnut ohladne deti mojej sestry ktore boli umiestnene. Prosim 0905455015 alebo facebook Veronika ruzickova


Hosť

#147 Re: p. Ivan, chcela by som sa skontaktovať s p. Študencovou. Býva ešte stále v Šamoríne?

2015-05-26 11:03


Hosť

#148

2015-06-25 22:04

Riaditeľka CIPS už minimálne 10 rokov robí opak toho, čo by robiť mala! Jej sú deti ukradnuté...

Hosť

#149

2015-06-25 22:12

Nie odvolať,ale zavrieť-tvrdo potrestať!Ničia životy a berú za to veľké peniaze.

Hosť

#150

2015-06-25 22:50

Pretože taky bezcharakterny človek ako je JUDr. Cisárova, nemá čo robiť v organizácii , ked sa pracuje s deťmi