Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS.

Hartlová Jana

#51

2014-01-07 18:19

kritici pani Cisárovej!!!!! prosím Vás nemažte príspevky v prospech pani riaditeľky, lebo mi moji známy volali, že posielajú príspevky, ktoré sú na jej podporu, ale hneď sú aj vymazané...páni toto je na trestné oznámenie!!!
Ľubomír z Kremnice

#52

2014-01-07 18:21

http://sk.netlog.com/milanhorelican
toto je pán ktorý bojuje za odvolanie pani Cisárovej :-)
Pavol

#53

2014-01-07 18:28

pani Cisárová, držte sa, ste statočná žena. nenechajte sa odradiť !
Mária

#54

2014-01-07 18:31

prosim vas , nemazte prispevky na podporu andrei cisarovej, poslala som prispevok a nemôžem ho tam nájsť!!!!!!!!!!!!
Jozef H. z Trenčína

#55

2014-01-07 18:33

pán Horeličan,

predstavte sa nám kto vlastne ste, vyštudovaný právnik, lekár, filozof alebo niekto kompetentný, že rozumiete slovenskej jurisdikcii?
Marika

#56

2014-01-07 18:36

dobrý deň,

poznám pani Judr. Cisárovú len z televízie, keď sa rozprávalo koľko deti už zachránila...táto petícia nemá žiadny význam...ide len o nejakú pomstu...
Hosť

#57

2014-01-07 19:05

Ja som jednoznačne proti odvolaniu p.Cisárovej , nikto kto doteraz bol na jej mieste neurobil pre deti toľko ako ona . Rovnako čo sa týke centra, predtým ako tam bolo ona bola odvonku guľa a nedalo sa tam vôbec dozvoniť , nikto vám nepomohol. Ona bola vždy ochotná bojovať a pomôcť a hlavne nevzdávala sa dopredu. Som určite proti odvolaniu.
Emil

#58

2014-01-07 19:08

Písať tu že p.Cisárová je za juvenilnú justíciu je úplný blud , práve že sa našiel konečne normálny človek ktorý bojuje proti týmto chorým praktikám .

Hosť

#59 Re:

2014-01-07 19:12

#51: Hartlová Jana -

Asi málokto vidí, čo Císarová dokázala za ten cas, čo je riaditelkou, koľko detských životov zachránila, koľkým deťom pomohla, nestačí sa pozerať iba na obal, skúste sa pozrieť co je skutocne pod ním, kto si dokáze pospájať súvislosti, pochopí, o čom to tu vsetko je, Císarová si dobre robí svoju prácu, tá vie, kde je sever!!!

Hartl Ivan

#60

2014-01-07 19:36

P.Cisárová nebola len tak nadarmo nominovaná a vyhlásená za Slovenku roka , myslím si , že tam nenominujú len tak hocikoho . Okrem toho jej môžem iba ďakovať zato , že mám doma svoju dcérku aj vnučku , lebo nikto iný okrem nej nebol taký ochotný aby nám pomohol. A viem , že takisto sú jej vďačné aj iné ženy ktorým pomohla vybojovať svoje deti. Určite som proti jej odvolaniu.

Hosť

#61 Re: deti pani Bórovej

2014-01-07 19:57

#46: Daniela Horvátová - deti pani Bórovej

Daniela Horvatova, spytajte sa pani Studencovej, ze ako im Cisarova pomohla. Asi velmi nie, ked sudca na Kralovskom sude s nou odmietol rozpravat, ze zabudla dolezite dokumenty, ktore mala sudcovi predlozit, na hoteli. Ze prichadzala na sudne pojednavania nepripravena a skrz nu sa museli opakovat, cim trpela matka deti, ktora skoro skolabovala a pani Cisarova ju potlapkala po pleci, ze nevadi, budeme pokracovat o dva tyzdne. Ta bojovala o Boorove deti? Ona bojovala proti nim. Nebyt p. Telenskeho a jeho pravnikov, tak nikdy by deti neboli doma.

Daniela Horvatova

#62

2014-01-07 20:12

Dobry den,viem dopodrobna o pribehu pani Borovej a aj to kolko krat pani Cisarova letela do Uk aby tam o deti bojovala...a nie len tam,ale nedavno predsa bolo centrum pre medz.ochranu deti pri Gibralari a zachranili dieta.keby niet pomoci centra kde by bolo dieta teraz?uz by bolo medzinarodne patranie...a mnoho dalsich pripadov kedy centrum pomohlo a to vdaka pani Cisarovej!
Julia ,Ruzomberok

#63

2014-01-07 20:16

Pani Cisarovu poznam osobne,je to clovek ktory sa pozera v prvom rade na druhych ako na seba...bojuje za deti ...malokto z nas by bol schopny dokazat to co ona a robit pre druhych to co robi ona...
Ondrej Pohanka

#64

2014-01-07 20:18

Pani Cisarova,nenechajte sa odradit.je mnoho ludi ktori vam drzia palce a nedaju si vas.!!!!
Patricia

#65

2014-01-07 20:23

V minulosti som nemala dobru skusenost s Centrom pre medzinarodno pravnu ochranu deti a mladeze...pani ktora tam pracovala ma ani nevypocula a nemala snahu mi vobec poradit. Bol to rok 2010...posledny pol rok sa konecne veci pohli,a to vdaka ludom ktori tam pracuju teraz.snazia sa mi pomoct,poradit a nic nezanedbat.odkedy tam je pani Cisarova,odvtedy funguje pravna ochrana deti a mladeze.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-01-07 21:57


Mato PO

#67

2014-01-08 00:24

Ludia podla coho tak to usdzujete podla nejakeho facebooku jeto vsetko vymislene a nesuhlasim stimto odvolanim..........
Milan Horelican
Autor petície

#68 Re:

2014-01-08 00:27

#51: Hartlová Jana -

Ako autor peticie som nezmazal ziaden prispevok, ktory bol uverejneny Jedn svoj, ktory bol ale zverejneny s opravenym textom).

V pripade, ze ma niekto informaciu, ze bol nejaky prispevok zmazany, tak ho poslite na mailovu adresu

peticia.a.c@centrum.sk

a prispevok uverejnim

Tina BJ

#69

2014-01-08 00:29

Ano mas praudu ani ja stym nesuhlasim a som proti...Ludia na slovesku su zavystivy
dezdemona

#70 Re: Re: Re:

2014-01-08 01:17

#19: - Re: Re:

Pan Selecky, keby ste boli na poslednom sude pani Kandracovej, tak by ste videli na vlastne oci ten vysmech anglickeho sudcu ked pocul CIPS SR pri krkolomnom vysloveni C i s a r o v a   ked jej nevedel prist na meno, potom sa opravil: "aha, ta pani zo slovenskej institucie......a nasledoval velky uskrn a grimasa sudcu" Mne samej trvalo asi dobru minutu spracovat, ze co sa vlastne udialo!!

Pani Cisarova si dobre meno v anglicku neurobila a a uz vobec nevyhrala kauzu Boorova!! Dodnes im robi peklo zo zivota!

Dokonca pri podrobnom sledovani komentarov na strankach o odoberani deti by ste mohli zbystriet kde sa ozvali nejake tie matky ktorym "vraj" slovenska ambasada pomohla dostat deti naspet do SR avsak za podmienky ze o tom nikomu nepovedia!!!!

Milan Horelican

#71 Re:

2014-01-08 01:45

#52: Ľubomír z Kremnice -

Lubomir z Kremnice,

ano, na fotografii je kusok mojho JA z roku 2003

Milan Horelican

#72 konkretny kontakt

2014-01-08 01:49

kto ma zaujem, kludne si moze pozriet moje aktivity.
Som antiCIPS, anti Stolen children's, Antirasista, som proti rozkradaniu Slovenska, som antiSMER-SD, ale viem pomoct tomu, kto o pomoc poziada - ci je biely, zlty, cierny, cerveny a nepozeram na to, kolko to stoji casu a penazi
https://www.facebook.com/milan.horelican

Hosť

#73

2014-01-08 02:22

Už nie je ani viacej potrebné hovorit o lajdáckom a nezodpovednom konaní riaditelky Cisárovej...už je konečne potrebné, aby ju jej šéf, minister stade odvolal.Nech si láskavo aj on uvedomí, že nezodpovednu pracovníčku rovnako ako aj jeho platíme my, ľudia zo svojich biednych daní a v mnohých prípadoch si musíme od ust odobrat, aby sme to dokázali! Nepáči sa nám v rodine už dlhodobo počúvat, že za dobrú mzdu si drzo dovolí niekto svoje povinnosti voči ľudom a svojim zamestnancom flákat. Vítam preto tuto petíciu na vyjadrtenie svojho postoja- nesuhlasu s darebáctvom s. Cisárovej.

Hosť

#74

2014-01-08 02:26


Hosť

#75

2014-01-08 02:38

Človek, ktorý ide na sud a zabudne si spis, ktorý je doležitý pre dieta /nie pre neho!!!/ tam už dááávno nemá čo hladat. Ten spis si jednoducho nesmela zabudnút a nemala právo tak zmarit pojednávanie. To sa konalo kvoli dietatu a nie kvoli vrecu zemiakov. Pre toto a aj iné dieta /auj matku/ je každý den mimo matky peklom. Ja na jej mieste, keby som citila mini zodpovednost,tak by som sama po takej zásadnej chybe odstupila. Takže už ani netreba hovorit o pyšnom a arogantnom správaní- reči voči niektorým klientom tejto paničky. Každý je nahraditelný ....!