Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS.

Milan Horelican
Autor petície

#26 Re: co to je za nezmysel?

2014-01-07 00:01

#20: crude oil - co to je za nezmysel?

Vazeny Crude oil,

staci si precitat http://udalosti.noviny.sk/pochybne-adopcie-deti.html, tam je tolko pripadov, ze po ich precitani nebudete kludne spavat

alebo si vypocut nasledovne relacie Slobodneho vysielaca :

(dodam v priebehu dna, lebo vypadol link)

Nikdy, pokial nebol dovod, som si nedovolil kydat na niekoho. Ked statny uradnik so svojim teamom nerobi to, co ma v naplni prace - zvlast, ked sa jedna o luidske zivoty n- zivoty deti, ich rodicov, ktori sa nevedia branit, tak na mieste, ktore zastava nema co ROBIT !

Pokial si myslite, ze je vsetko v poriadku, je to Vas nazor, ktory Vam neberiem. Potom jedina vec, ktora zostava, stretnite sa s ludmi, ktorym lezernost prace CIPS odobrala deti a pozrite sa im priamo do oci a povedte im, ze odobratie - ukradnutie, unos ich dietata bol v poriadku

PS: Neviem, preco neuvediete meno a prizvisko, ale sa skryvate za anonimitu niekoho, kto neexistuje

 

Milan Horelican
Autor petície

#27 Re: Re: Re: Re:

2014-01-07 00:24

#11: Anton Selecký - Re: Re: Re:

Pan Selecky,

nie som zamestnancom ziadneho Ministerstva a duplom nie Ministerstav prace, socialnych veci a rodiny, ktoremu sefuje Richter, pretoze nemam ziadnu informaciu, ze by malo toto Ministerstvo detasovane pracovisko v zahranici.

Pokusim sa odpovedat na Vase otazky :

1. V akom pripade nekona ?

Minimalne v 30 pripadochod januara 2013 o ktorych hovoril Minister Richter v lete 2013. V pripadoch babka Kandracova, Mariana Hanustiakova, Katka Kosturova konala tak, ze deti svojich rodicov, starych rodicov uvidia mozno az po dovrseni 18 rokov

2. Kde zlyhala ?

- Minimalne na sudnych pojednavaniach v pripade Eleonora Studencova versus Social Service na najvyssom kralovskom sude v Londyne od oktobta 2012 - december 2012. Nebyt zaangazovanosti pana Telenskeho, tak deti Martinko a Samko Boorovi su dnes uz adoptovany anglickou rodinou

- V pripade Elliot Maher, ked odmieta komunikovat s jeho matkou a s Prezidentom anglickych sudcov, ktory ju poziadal o zaslanie poziadavky, aby bol Elliot Maher poslany na uzemie Slovenska. Nekona od septembra 2013 a ziadost neposlala aj napriek urgenciam z decembra 2013

3. Z akych dovodov priradujem HUDr. Cisarovu k Juvenilnej justicii ?

Vsetky pripady unosu, kradeze a odobratia dietata socialnou sluzbou priradujem k Juvenilnej justicii. Pretoze JUDr. Cisarova sa priamo ako statna uradnicka so svojim teamom priamo podielaju na odoberani deti, tak ju priradujem pod tento nazov.

Vazeny pan Selecky, nesmierne si vazim Vasej prece, ktoru robite, aby sa co najviac ludi dozvedelo o ,,zverstvach'', ktore su pachane prostrednictvom Juvenilnej justicie. To ale neznamena, ze statny uradnici, ktori maju tuto agendu na starosti a na vonok zastupuju Slovensko v konani v zahranici, ze pracuju v prospech slovenskych obcanov. Som dennodenne v kontakte s tymito rodicmy, a nielen z Velkej Britanie. Keby som o totalnom fiasku v zastupovani nevedel, tak by som sa asi venoval inej cinnosti

 

Milan Horelican
Autor petície

#28 Re:

2014-01-07 00:43

#18: Anonymous -

Vazeny Anonimous,

v slusnej spolocnosti ludia vystupuju a kladu otazky pod svojim menom a identitou a za nikoho sa neskryvaju ako VY !

Napriek tomu odpoviem - na sudnych pojednavaniach mne a dalsim, ktori sme sedeli v sudnej rokovacej sale Najvyssieho kralovseho sudu, prekladal pan Dolak.

Nepametam si, ze by ste ma skusali z UK jazyka a ani ze by ste ma ucili, tak potom neviem, ako mozete posudit moju uroven anglictiny. O tom, ako zastupovala JUDr.Cisarova, sa presvedcili vsetci ucastnici pojednavania a dokonca na dalsom pojednavani v juni 2013 sa sudca Najvyssieho kralovskeho sudu vyjadril, ze je lepsie, ze tam JUDr Cisarova nie je, lebo by jej neudelil slovo na zaklade referencii, ktore su o nej - JUDr. Cisarovej, na Najvyssom kralovskom sude

JUDr. Cisarova nekonala v termine oktober 2012 - december 2012, kedy Najvyssiemu kralovskemu sudu nepredlozila dokumenty, ktore ziadala anglicka strana, aby mohli deti Ivany Boorovej opustit uzemie Velkej Britanie. Zaujimave na tom je to, ze tieto dokumenty do dnesneho dna Centrum pre medzinarodnopravnu ochranu deti a mladeze anglickej strane NEPREDLOZILO vsetky !


Hosť

#29 Re: Re: Re:

2014-01-07 08:34

Vazeny pan Horelican, mozete mi napisat ako viete posudit nepripravenost pani JUDr. Cisarovej na odvolaciom Najvyssom kralovskom sude v Londyne, ked NEVIETE ANI SLOVO PO ANGLICKY!!!!!!????

#9: Milan Horelican - Re: Re:

 

Prezívka

#30 Re:

2014-01-07 10:14

#10: -

Predstavte si, že aj také ženy, ktoré nemajú deti vedia, čo je puto medzi matkou a vlastným dieťaťom. Ibaže tejto osobe sa v mozgu závit zodpovedný za takéto vnímanie nevyvinul.

anonymous

#31 Re:

2014-01-07 10:27

#1: -

pán Horeličan a kde sú dôkazy na Vaše obvinenia proti pani JUDr. Cisárovej ?? Dávate sem zavádzajúce informácie aj s pani Silviou Maher ! Silvia klamala o svojom prípade, krorý je určite ťažký, ale veľmi dobre vie kde má syna! Prečo závádzate verejnosť s nepodloženými dôkazmi ?! A neodpovedali ste kto Vám prekladá na súdnych pojednávaniach lebo je známe, že neviete po anglicky nie raz ste to verejne písali na stránke I.B. Tak nemôžete vedieť čo a ako sa tam odohrávalo ! Dajte nám dôkaz o tom , že to má na svedomí iba pani Cisárová čo nekoná!

Milan Horelican
Autor petície

#32 Re: Re:

2014-01-07 11:29

#31: Anonymous - Re:

Vazeny Anonymous,

posledny krat odpovedam na otazku, ktoru polozi niekto, kto NEEXISTUJE !

Precitajte si statut CIPS, kde je napisane - za cinnost strediska a zamestnancov je zodpovedny riaditel strediska. Riaditelom strediska je JUDr. Cisarova.

Riaditelovi CIPS boli adresovane aj ziadosti Prezidenta sudcov Velkej Britanie. Ked neodpoveda riaditel, tak asi za jeho neaktivitu nie je zodpovedna Teta Berta, ale JUDr. Cisarova


Hosť

#33

2014-01-07 12:15

Pan Selecky mohli by ste nam dat vediet preco pani Cisarova neurobila vobec nic na pomoc Eliotovi ktory ma sancu ist k matke a sudca a mi vsetci a najviac Eliotova matka caka aby pani Cisarova napisala jednu vetu. A na zaklade coho ste ju spravili zenou roka ked vsade v anglickych clankoch o pripade Borovych sa opisuje nezaujem Slovenskej strany riesit pripad a neposkytovanie dokumentov na poziadanie sudcom. Skor to vyvolava pocit ze sa mozme hanbit za nezodpovednych uradnikov. Ak bola zenou roka na zaklade velkej medializacii pripadu tak to je zatie slavy na nestasti druheho.. aj ked s uspesnym koncom, ona si len robila svoje zakladne povinnosti

Hosť

#34 Re:

2014-01-07 12:30

#18: Anonymous -

pridte sa pozriet do anglicka ako pan Horelican komunikuje v anglicku uz dlhe roky svojho posobenia

hosť

#35 Re: Re: Re:

2014-01-07 12:37

#9: Milan Horelican - Re: Re:

 

Pán Horeličan, obdivujem, ako sa hlava nehlava bez akejkoľvek znalosti práva vrháte do prípadov a dokonca si trúfate vyjadrovať sa k tomu, čo ste v sudnickej branži videl alebo nevidel. Vy ste toho totiž z praxe súdov ešte veľa nevidel a vaše vyjadrenia k otázkam práva sú , jemne povedané, nekompetentné.


Hosť

#36 Re: Re: Re: Re:

2014-01-07 13:59

#35: hosť - Re: Re: Re:

Je jedno kto sa vyjadruje, pani Cisárová je platená z našich daní a nerieši príapdy krtoré má - odmieta odpovedať na maily, na listy, neberie telefón - tak ako jej záleží na ľuĎoch ? Za čo dostala tú Slovenku roka ?

Vojtech

#37 Vojtech

2014-01-07 14:05

Pan Selecky, nerad sa pridavam k tejto diskusii, ale naozaj vsetko nasvedcuje tomu, ze urad pod vedenim sl. Cisarovej sa po pociatocnom angazovanom pristupe nieze utiahol do ulity, ale i podporuje ciele anglickej socialky a pokracuje v 'prenasledovani' podla jej vzoru. Niet nad prirodzene pravo, vychovavat dieta vlastnymi rodicmi, O tomto prave sa nikdy a nikde nediskutovalo a dnes sa odoberanie deti stava beznou praxou, Zial sl. Cisarova tejto tendencii prestala odporovat, a viacero svedectiev hovori o jej necinnosti. Mozno, ze jej nasledovnici budu este horsi, ale ona, tak sa zda, prestala byt prospesnou pre slovenske deti a ich rodicov.
občan

#38

2014-01-07 14:13

Treba odvolať pani Cisarovú za to že má medzinarodny kredyt, ktorý nám závidia v celom svete, že sa zaslúžila o to že centrum začalo fungovať, že vyriešila kopu závažných kauz ktoré mala ma svedomý jej predchodkyňa a to všetko musela riešiť na naras? Ak ju za to treba odvolať a prejde to. Sťahujem sa preč pretože táto krajina pácha samovraždu.

Hosť

#39

2014-01-07 14:18

V anglicku prenasleduje socialka vsetký rodičov a ak tam niekto ide žiť musí s tým rátať. Je to dobrovoĺné.
Pejo

#40 Pejo

2014-01-07 14:25

Pekne to bolo vo vcerajsom filme anglicanka vravi,: city prejavujeme len psom a konom.

Hosť

#41 Re: Re: Re:

2014-01-07 14:57

#9: Milan Horelican - Re: Re:

Ešte ste v súdnickej praxi nevidel ani nepočul? LOL

Daniela

#42 Re: Re: Re:

2014-01-07 16:18

#9: Milan Horelican - Re: Re:

toľká neznalosť vecí pána Horeličana je až donebavolajúca.....právo nie je trhací kalendár pane... a váš pravopis  - odraz ducha...

pEJO

#43 Re: Re: Re: Re:

2014-01-07 16:55

#42: Daniela - Re: Re: Re:

A tie argumenty daniela, tie argumenty

 

Jana Hartlová

#44

2014-01-07 17:40

vážení kritici pani Cisárovej,

táto ŽENA pomohla zachrániť moju vnučku, napriek tomu že naše slovenské súdy ju chceli odobrať mame a poslať do zahraničia...ona bojuje za slovenské deti a je to úboha závisť, že odkedy ona nastúpila na tento post sa veci zmenili k lepšiemu a to niekto nemôže predýchať..je to úbohosť..poznám mnoho detí, ktoré práve pani Cisárová zachránila.
Lucia Najšlová

#45 podpora pani Cisárovej

2014-01-07 17:43

dobrý večer,

držím palce pani Cisárovej aby sa nevzdávala a nenechala sa znechutiť závistlivými ľuďmi...
Daniela Horvátová

#46 deti pani Bórovej

2014-01-07 17:47

čo ja viem, tak deti pani Bórovej vybojovala práve pani riaditeľka CIPS ,a tento prípad som sledovala...čo sú to za nezmysly, že sa pani riaditeľka spojila s Britskou sociálkou. veď keby niet jej, tak by tu deti ešte vôbec neboli
Ivan

#47

2014-01-07 17:49

mne centrum pre medzinárodno právnu ochranu detí pomohlo veľmi práve za pôsobenia pani Cisárovej...v minulosti som nemal dobrú skúsenosť s centrom ale za posledné obdobie za tam zmenilo mnoho vecí k lepšiemu...
Michal D.

#48

2014-01-07 17:51

dobrá práca pani Cisárová, len tak ďalej....chcú Vás odvolať, to znamená že Vaša práca prináša ovocie...

Hosť

#49

2014-01-07 17:53

Podpora aj za pripad Elliott Maher
Petra

#50

2014-01-07 18:15

ja s pani Cisárovou nemám skúsenosť, ale ľudia ktorí pracujú v centre mi vždy s ochotou pomohli a vďaka ich radám som vybojovala mnoho.vďaka pani Cisárovej to tam funguje ako má!