Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Quoted post


Anonymous

#666

2012-12-14 19:42

dakujem vsetkym, ktori podpisali tuto peticiu. dnes som osobne hovorol s panom ministrom Borecom. slubil mi korektny pristup k nasej iniciative. s panom prezidentom budem hovorit tiez. vsetkych platnych 13778 podpisov som odovzdal na podatelni ministerstva spravodlivosti, pretoze tak to vyzaduje zakonny postup.  tym dusevnym chudakom, ktori sa podpisali, ako "cinky", "hitler", baki sadiki, sandokan, robo fico, unia dilerov a podobne odkazujem : "bolo vas len 35" . vymazal som vas smrad velmi jednoducho. andrej hryc

Replies

ema

#677 Re:

2012-12-21 14:17:11

#666: -

vazeny pan hryc, ak chcete hovorit o dusevnych chudakoch, zacnite sebou. cela tato fraska je jeden trapny omyl zabudnuteho herca, ktory zanuchal prilezitost uputat na seba pozornost. je smutne ze vam je akykolvek sposob dobry. je ubohe ze sa prizivujete na cudzom nestasti. je nechutne ze obhajujete a ospravedlnujete opakovane vazne porusenie zakona, a jednoznacne priezracne klamstva podavate ako pravdu.

ak by vam slovko moralka a respekt pred zakonom (ten ste nikdy nemal, vzdy ste vyzadoval extra pristup od kazdeho s kym ste sa stretol) nieco hovorili, visela by tu peticia za dosledne vysetrenie, ferovy sud a spravodlivy trest ( skoda ze ste vo svojej jasnozrivosti - ci obmedzenosti - zabudol spomenut, ze cinkota dostal trest POD dolnou hranicou).

dufam ze rovnako budete bojovat za kazdeho  recidivistu, ktory bude za drogovu trestnu cinnost odsudeny kedkolvek v buducnosti.

do zvracania priatelu.....