Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..

Ana

#426 Hanbím sa za Vládu Slovenskej Republiky.... Dajte nam viac prace a peniazi ktore nam patria !!!!

2012-12-07 15:52

Vadi mi ze neni praca a to ze pracujete prakticky za Almuznu .... staci ze zapltite plyn elektriku a mezostane vam nic ne ako v okolitych krajinach ako je UK v UK zaplatite najom energiu a plno penazi vam ostava ... a vadi mi to ze vlada nic nerobi pre zlepsenie ani UK nema vela penazi a co ludia pracuju za dobru placu mozno tvrdsie ale ta drina je dostatocne ohodnotena no unas nie ..... na Slovensku mame dobre vzdelanie a system ale co sa tyka zamestnanosti a toho ako sa tu zije na zaklade prace a financii tak vlade jednorazove velke Fuj co robia z nasim statom !!! Preco je malo volneho miesta sade ??? a aj dokonca malo platia a viac hodin odrobia nemaju pravo si vybrat kolko odrobi tolko dostane a kedy moze a kedy nemoze pracovat proste vlada zlyhaly ste ... okradate obcanov o financie nakupujete blbosti a kto zato plati najviac my obcania .. vy sa cudujete ze je korupcia ked nesu peniaze a zamalo penazi nikto poriadne nerobi ??? hanba vlade ....
Juro

#427

2012-12-07 15:53

Mne to príde veľmi neprimeraný trest ak aj spolupracoval a je všetko pravda, čo povedal. Vezmite si toho, čo zabil na aute tie dve dievčatá 12- ročné, dostal trest 4 roky a to si myslím, že zobrať niekomu ľudský život a neprejaviť žiadnu ľutosť je viac ako nejaké drogy. z tohto uhla mi to príde strašne nefér. Len nechápem prečo sa skrýva teraz pán Cinkota, to mu veľmi neprilepší. V každom prípade, stojím na jeho strane.
nobody

#428 Drogového dílera nám neberte!

2012-12-07 16:19

Herec Dušan Cinkota bol krajským súdom odsúný za prechovávanie drôg na 8 rokov vezenia. Je to už jeho druhý trest za podobný trestný čin.

A ajhla, našli sa postihnutí, ktorí trpia tým, koľko rokov dostal ich kolega. Spísali petíciu a chcú s ňou ísť rovno za prezidentom, aby ich Cinkota dostal milosť. Veď je to herec, celebrita, ako my, no néé? Kto si to dovoluje?

A ktože sú to tie osobnosti, ktoré sa boja o drogovú kultúru?

Napríklad herec Pavol Topoľský, spevák a politik Marián Greksa, podpredseda Medzinárodného tlačového inštitútu IPI Pavol Múdry či bývalý novinár Karol Lovaš. A na čele, kto iný, typický predstavitel mafiánov (samozrejme, len vo filme) naša tlstá menšina, Andrej Hryc.

"Poznám ho veľmi dobre, je to veľmi inteligentný, talentovaný herec a slušný človek, ktorý žije usporiadaným životom. Tak Mella pustia a jeho zavrú?" argumentuje ujo Hryc.

Podivuhodné. Starý Hric si vôbec neuvedomuje, že aj v smrti jeho syna pravdepodobne zohrala konzumácia drôg výraznú rolu? Alebo je mu to už jedno? No, ale ak jemu je osud potencionálnych pervitínových obetí lahostajný, tak väčšine slušných ľudí azda ešte nie. Keď už nedokázala táto oslabená spoločnosť zašiť Mella, tak azda na cinkotov a jeho cicinkotov ešte má.
nobody2

#429 Re: Drogového dílera nám neberte!

2012-12-07 16:28

Loky

#430 Re: CINKOTA

2012-12-07 16:44

#408: MTL - CINKOTA

tak taketo vety by som nedokazal poskladať ani s pomocou wikipedie..... aj ked suhlasim s tebou a tvoj nazor sa číta ako rozpravka ,nestotožnujem sa s pojmom "drogovo zavislý a alkoholizmus -sú choroby"... skôr jednoduchý únik pred realitou -čo slbší ľudia (možno aj cinkota) vydel asi ako najjednoduchšiu možnosť ako nemyslieť na svoje problemi... a to že si na "iný stav" jeho myseľ a telo privyklo to treba liečiť... ale nie Väzením!! ale pomocou dotyčnému... hlave po psychckej stranke

žižina

#431 žiži

2012-12-07 16:45

#1: seredanka -

a trestajú aj tých čo petíciu podpísali jednoducho znemožnili

mi prístup na moju mail. schránku zoznam.sk cenzúra funguje na 100%

a cinky je len zásterka na terajšie ekonomické problémi, nech si ministri

zrušia bál a dajú chudobným a deťom, nie stále pýtajú už beztak od chudobných

Marun

#432 Dementi

2012-12-07 16:50

vy fakt neviete ako to bolo ...mam dost ...načo by herec ako Dušan Cinkota riskoval a predaval? On mal penazi ...naozaj maju títo dementi v tych hlavach nasrate alebo ja už neviem potom ...Nech skape ,3 ty ubohy tupy jedinec je mi ta luto len z toho dovodu ze vies hovno a pises tu hluposti a normalnym ludom musis byt na smiech. :)
Ema.SK

#433 naše súdnictvo...!

2012-12-07 17:14

naše súdnictvo - - - ...! (mínus, mínus, mínus...)!

Hosť

#434 Re: milosť

2012-12-07 17:43

#301: ejja - milosť

absolútny súhlas !

Ivana

#435

2012-12-07 17:48

Som rozhorčená pokrytectvom našich sudcov. Kde bola ich spravodlivosť, keď súdili takých ako Rolincová alebo bezpočet opitých policajtov, za ktorými ostal celý rad nevinných obetí. Neprimerane vysoký trest pre D.Cinkotu len ukázal,že v súdnictve SR nie je len niečo, ale už nič v poriadku. Nezažívam to prvý raz, keď si sudcovia krútia paragrafmi ako ventilátormi.Kedy sa začnú za svoje zbabrané rozhodnutia konečne zodpovedať aj oni?

Hosť

#436 Re: Hanbím sa za Vládu Slovenskej Republiky.... Dajte nam viac prace a peniazi ktore nam patria !!!!

2012-12-07 17:48

#426: Ana - Hanbím sa za Vládu Slovenskej Republiky.... Dajte nam viac prace a peniazi ktore nam patria !!!!

Ana, Ana ....

Čo má spoločné s ku re v sk ou slovenskou vládou práve CINKOTA  ?

 

Nejako si sa trafila vedľa !


Hosť

#437 Re: naše súdnictvo...!

2012-12-07 17:50

#433: Ema.SK - naše súdnictvo...!

Slovenské súdnictvo:

 

H N U S

H N U S

H N U S

H N U S

H N U S

H N U S  !!!!!!!!!!!!!!!!!!   H N U S !!!!!!!!!!!!!!!!  H N U S  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

levik

#438

2012-12-07 17:57

dufam ze tato peticia pomoze, aby sa konecne slovensky system spamatal a vymeraval spravodlivejsie tresty

Hosť

#439 Re: CINKOTA

2012-12-07 17:57

#408: MTL - CINKOTA

VÝSTIŽNE  PEKNE  NAPÍSANÉ  !

Adelka

#440 Neprimeraný trest!!!

2012-12-07 18:10

Trest za drogy je neprimeraný, 8 rokov natvrdo? a za vraždu iba 2 roky?
danda42

#441

2012-12-07 18:17

Keď bral drogy - sám sebe škodil.Bolo to jeho vlastné rozhodnutie a za to 8-rokov ? To je smiešne. Keď niekto zavraždi - škodi inému a ho pripravý o život - ten človek chcel ešte žiť a vrah mu nedal na výber a za to len 3-roky ? Nehoráznosť .
miro3311

#443

2012-12-07 18:27

Však to naše sudnictvo je dajak naopak....uživanie drog je za 8-rokov a vražda za 2- roky...to je na výsmech...

juki

#444

2012-12-07 18:27

a koľko dostal Žitný keď zabil s autom malého chlapca ?? 2 roky ??

Hosť

#445

2012-12-07 18:32

je najvyšší čas pozrieť na zákony aj z druhej strany stola tvorcov zákona. Navrhujem aj ďalšiu petíciu.. Za obmedzenie práva exekútorov.. robia z občanov bezdomovcov... Vezmime im právo na to aby Vám vzali strechu nad hlavou, pokiaľ ste vlastníkom jednej jedinej nehnuteľnosti...  Sudcovia a exekútori (nie všetci, ale väčšina) sú oficiálny zlodeji a vypalníci pod rúškom zákona.....

Peter

#446

2012-12-07 18:44

a co Malcharek a Bubenikova ?? aj ti uz sedia ??
Eduard Šúnik

#447

2012-12-07 18:57

Rezolútne odmietam prijať skutočnosť, že Dušan Cinkota aj napriek jeho drogovej minulosti by mal dostať trest 8 rokov. Myslím si, že rozhodnutie súdu o výške jeho trestu bolo urýchlené a povrchné. Avšak netvrdím, že by mal obísť beztrestu. Nepoznám celý spis jeho prípadu, preto sa k adekvátnej výške trestu nemôžem vyjadriť. V princípe však nesúhlasím s tým, aby úživatel drog bol odsúdený na tak dlhú dobu, ktorá mu v jeho prípade (abstinujúceho narkomana) môže uškodiť na toľko, že po odpykaní trestu sa nebude môcť zaradiť do fungujúceho života. Dokonca sa nebojím tvrdiť, že práve odpykanie trestu a vplyvu výpadku človeka ako takého z reálneho života, má často za následok ešte väčší osobnostný úpadok. To znamená, že je veľká pravdepodobnosť toho, že takáto osoba sa vráti k drogám. Prakticky vzané - samotný rozsudok je štartovací mechanizmus k ceste k drogám. Môj komentár je subjektívneho názoru. Netrvrdím však, že sa nenájdu individuality, ktorým samotný výkon trestu pomôže. Avšak zo skúsenosti viem, že je to drvivá menšina.
Ja

#448

2012-12-07 18:57

Nechcem obhajovat, ale ochranovat. Statne pravo je obmedzene, a treba davat pozor, aby sa neobmedzilo este viac, cez "politicky vplyv". Ludia, nenechajte si to dovolovat od statu, ktory ste VY!!!

Hosť

#449

2012-12-07 19:02

za vraždu menej, ako za drogy ?? ! SR
ROFLOL

#450 Re: Re: Re: Re: Re: cinky

2012-12-07 19:12

#288: Cinky je diler - Re: Re: Re: Re: cinky

uz len to ze mi nadavas hned v prvej vete hovori nieco o Tebe..

predavanie akejkolvek drogy detom nie je v poriadku, mas to ako s alkoholom. inak nadavas aj kazdemu barmanovi co naleje 14- ci 15-rocnemu? to, ze decka beru drogy, je chyba vychovy.. 12rocne decko ma mat dost rozumu na to, aby nenastupilo s neznamym ujom do auta alebo si od neznameho na ulici nic nevzalo..