Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca ..

alena

#476

2012-12-07 20:51

Je to velka hanba,ako slovenske sudy sudia,podvodnikov a kriminalnikov nechavaju na slobode a co teraz urobili,ved je to jeden s najlepsich slovenskych hercov.Milujem vsetky jeho serialy a filmy
Dávid

#478 hmm

2012-12-07 20:58

Petíciu som síce podpísal, ale úprimne si myslím, že by som ešte radšej podpísal petíciu za spravodlivejší trest - 8 rokov je veľa - no rovnako ako aj milosť. teda aspoň za predpokladu, že tu stále hovoríme o spravodlivosti.
zuzlinka

#479 cinky

2012-12-07 21:05

Poviem to po svojom nesuhlasim s takym vysokym trestom pre Dusana Cinkotu. Na svete su ovela horsie pripady tohoto zanru no toto ma doslovne sokovalo, kde to pre boha zijeme ked vrah dostane tri roky a bezny smrtelnik, ktory to ma pre svoju potrebu 8 rokov a este k tomu spolupracuje s policiou a ta sa tvari ako mi nic mi muzikanti a nic sa nedeje. Nas system je cely postaveny na jednom velkom KO.
Olina

#480 Reakcia

2012-12-07 21:05

Tiež si myslím, že trest je neprimerane vysoký. Zaujímavé, ako súdy dokážu v niektorých prípadoch dodržiavať literu zákona! Ako sa im to hodí! Na Cinkotu majú - neušiel na Belize, pochybil, ale mal by byť práve príkladom toho, že sa dá z drog vymaniť a žiť normálny život! A nie toho, kto pochybil, ale poučil sa - strčme do basy! Jeej, aký sme my právny štát! A koľko zlodejov, lumpov, hajzlov rôzneho rangu spojených neviditeľnými nitkami s tými najvyššími miestami, mafiánov a veľkých drogových dílerov si behá ďalej po svete - na tých nemajú. Tak sa musia ukázať aspoň na malých rybách! Ale neverím, že Gašparovič mu udelí milosť. Ten pán už nemá vlastný názor a reálny pohľad na svte a ľudí žijúcich v "jeho" štáte.
M

#481 cinky

2012-12-07 21:09

nesuhlasim s tak tvrdým trestom,nevravím,že by nemal dostat trest,ale takýto?JE TO NESPRAVODLIVOST.

Hosť

#482

2012-12-07 21:11

Ako môžu byť trestaní, tí ktorí nikomu neškodili ani neublížili?

Hosť

#483

2012-12-07 21:13

dakujeme Andymu Hrycovi

Hosť

#484

2012-12-07 21:15

je umelec a o mňa kto by sa zaujímal??? Sme si všetci rovni???
vvv

#485

2012-12-07 21:17

Verim,že tato petícia prinesie ovocie pre cinkiho,ktorého mam rada ako umelca a zároven ako človeka,ktorý mi je naozaj sympatický a ten trest čo mu naparili je velmi vysoký,nezasluži si ho!nesuhlasim s nim a som rada,že som ho mohla podporit.
pavita

#486

2012-12-07 21:38

Kazdy najmenej raz v zivote spravi chybu.....Dusan Cinkota sa priznal k drzaniu zakazanych latok pre vlastnu potrebu, ale nie aj na distribciu. Kazdy najmenej raz v zivote spravi chybu..... Verim, ze Dusan tuto chybu hlboko olutoval aj ked robil zle len sam sebe! Kazdy najmenej raz v zivote spravi chybu..... Pan Dusan Cinkota je herec s velkym H, ktory nieco v nasej spolocnosti znamena a preto si zasluzi, aby mu bolo odpustene!!!
1junky

#487 cinky

2012-12-07 21:43

Ja nerozumiem začo ide sedieť. Ak teda unho našli veľa pervitínu tak to nevykrije že to nepredával. Tak o čo ide? Dobre. vrah zabol človeka dostal 2 roky. Ale dealer tým že predáva zabíja viac ľudí. A každý rok. Ak nie mesiac. Hadám bezdôvodne sedieť nejde. Isto mu nedali 8 rokov že mal jedno vrecúško pervitínu v bunde. Podpísala som petíciu, ale ak bol naozaj dealer tak by som svoj podpis asi najradsej zrušila.

Hosť

#488 Cinkota

2012-12-07 21:46

Skúška
Michal Burik

#489

2012-12-07 22:03

8rokov ste sa zblaznili.Okamzite tie blbe zakony dajte na demokratycku uroven prikladom vam moze byt napr.Ceska republika teda aspon co sa tyka legalizacie.
Marek p

#490 Re:

2012-12-07 23:05

He zarazajuce ze v to to state za aku taku spavodlivost sa musia spisovat peticie

HORE BEZ !

#491 Re:

2012-12-07 23:17

#485: vvv -

Aj ja som ho podporila a "chcem" veriť, že by mu to pomohlo ....

Tých osem rokov, čo mu naparili ... ???????????????????????????

Zo Slovenska sa stal SLOVAKISTAN, štát plný podvodníkov, mafiánov, politikov-okrádačov-klamárov !

bez mena

#492

2012-12-07 23:23

zdá sa mi, že je to veľký trest, keďže za zabitie človeka dostane niekto 3 roky a za drogy dostane 8rokov!
Jerzy

#493

2012-12-07 23:23

za jeho dabing Toma Hanksa vo filme Dom za million by som mu dala milost a vobec je to aj jeden z mála hercov čo ma zaujal ak nie jediný...

Hosť

#494

2012-12-07 23:25

Chcem si PRD-NUT -- nejde to !
S Božou pomocou slovenských sudcov, politikov a policajtov SR sa PRD - NUTIE stane REALITOU !
S PRD - AMI je veľký problém, keď sa zastavia...............
Tak, ako sa na Slovensku zastavilo súdnictvo, polícia, spravodlivosť, zdravotníctvo, školstvo ...

Slovensko je v SRA-ČKÁCH a to je na PR - D !

MÝLIM SA ?

Hosť

#495

2012-12-07 23:33

HANBIM SA, KDE SOM SA NARODIL !

HANBIM SA, KDE SOM ŽIL !
Stopársky pes

#496 Cinkota

2012-12-07 23:41

Myslím si, že celý tento náš právny systém čo sa týka drog nieje spravodlivý, myslím si , že človek ktorý chybil potrestaný má byť, ale nemusí mu systém zničiť celý život. Najskôr ho obvinia potom pustia, človek sa zatriedi do spoločnosti žije príkladným životom, snaží sa, pracuje dostane takýto vysoký trest. Sme štát ktorý umelo aj v iných veciach vyrába zločincov, zamestnáva súdy, vyrába veľa súdnej a policajnej agendy a myslím si, že keby zamestnal zopár kurátorov, ktorí by pomohli uviesť trestancov ( ľudia ktorí vyšli z väzenia )do života, našli im prácu, miesto toho vyhodia ich a čakajú na to kedy urobia chybu aby znova mohli zamestnať súdy a policajtov. Veď čo by robili potom policajti a súdy ?

Hosť

#497 zuzika

2012-12-07 23:44

uvedomenia kazdemu prajem a kiez su vsetci ludia na tejto zemi stastní a ziju v laske harmonii a porozumeni a objavia liecivu silu prírody a nepotrebuju vyrabat predavat ci konzumovat chemicke preparaty, kto je bez viny nech hodi kamenom... prajem ti Dusan vela stastia a slobody
orim1311

#498

2012-12-07 23:45

Justiciu uplne rozpustiť a začať odznova.

Hosť

#499 chore Slovensko

2012-12-08 00:01

je to velmi smutne ze na Slovensku nie je spravodlivost, policajti a politici si robia co chcu. Hanba !

Hosť

#500

2012-12-08 00:51

Ľudia, ktorý nekradnú a neožobračujú národ si takýto tresť nezaslúžia. A dušan už vôbec nie !