PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE.


Hosť

#126 Re:

2016-05-04 14:19

#23: -  

 Čo chceš zobrať,väčšina úradníkov zarába 500 eur brutto,spamataj sa a hľadaj rozumnejšie riesenia


Hosť

#127

2016-05-04 15:51

Platíme dosť vysoké dane, aby kompetentní našli riešenie bez ďalšieho zaťažovania svojich občanov. Veď rozdávajú mestské pozemky "prenajímajú" bohatým doživotne na cca 90 rokov a pre nás už nezvýšilo? To sme si zvolili...


Hosť

#128

2016-05-04 17:00

petícia rieši problem parkovania ludskejšie a bližšie k občanovi Trenčína ako parkovacia spoločnosť , ktorá svojim riešením zhoršuje pôvodný stav

Hosť

#129

2016-05-04 17:11

návrh občanov v petícii je jednoznačne lepší ako návrh parkovaciej spoločnosti, tá nech si naďalej hospodári v centre a nechá na pokoji občanov. Jej návrh iba zhoršuje terajší stav

Hosť

#130

2016-05-04 17:34

Žiadnu petíciu som nepodpísal. Niekto ju podpísal mojím menom a uvedením mojej emailovej adresy.

Hosť

#131

2016-05-04 18:13

Pretoze kazdy vecer ked idem z prace musim kruzit a hladat miesto na parkovanie, pretoze mi ukradli krytky z auta a mesiac na to aj listu, nikde policajta ktory by daval pozor ci niekto nedemoluje alebo nekradne auta.. Pretoze odmietam platit za to, ze ked pridem vecer tak uz mozno nezaparkujem! Pretoze ste postavili plavaren bez vody!!!! To co ma byt? Mam verit ze postavite parkoviska? Ha! Ak aj, tak bude aj tak spoplatnene! HANBA vam, pytat si prachy za nic.. Aj ja si otvorim takyto biznis, dajte mi peniaze za sluby, ja vam toho naslubujeeem.. Ak to prejde idem demonstrovat.. Dufam ze tuto peticiu podpise cely trencin..

Hosť

#132

2016-05-04 19:00

Lebo je to absolútny ale absolútny nezmysel a hlavne to zase smrdí niečím alebo niekým kto dá chce zase nechutne nabaliť na peniazoch poplatníkov a občanov Trenčína
PRAVDA

#133

2016-05-04 19:04

Ako je možné že istá pani IVETA MARČEKOVá mimochodom figuruje vo viacerých s.r.o.s prepojením na bývalého primátora ING.Branislava Cellera ktorý nám zanechal pekné dlhy celému nášmu mestu Trenčín nám táto pani hore menovaná DIKTUJE s približne 4-5 poslancami mesta Nám Všetkým Občanom mesta Trenčín ako a za koľko peňazí máme My Občania PARKOVAť,to je vrchol absolútnej DRZOSTI aby nám tu niekto takto DIKTOVAL!!! Najlepším riešením by bolo aby sme sa MY Všetci občania mesta spojili a protestovali pred mestkým úradom v Trenčíne proti zavedeniu týchto šialene vysokých vydieračských poplatkov.Pýtam sa ako budú s tými financiami nakladať ked spomínajú len o zavedení rôznych kariet a jednotlivých súm za karty,kto tie všetky parkoviská obnoví veď sú takmer všetky v dezolátnom stave?!


Anonymous

#134 Re:

2016-05-04 19:42

#130: -  

 ak niekto použil Vašu emailovú adresu tak je viac ako pravdepodobne, že tento hlas nebude v petícií registrovaný lebo nepríde spätný potvrdzujúci email. 

 


Hosť

#135

2016-05-04 19:44

Pozemky Mesta Trenčín patria občanom mesta a nie akejsi parkovacej spoločnosti - kto je v pozadí, vrátane poslancov - tých

je potrebné postrážiť - aby ľudia vedeli. koho už nikdy nevoliť. Takúto vec je potrebné riešiť referendom !!!


Hosť

#136

2016-05-04 20:16

Štát a obce sú pre občanov ? Alebo nie. Za čo ešte by chceli platiť, dosť že už platíme za dažďovú vodu a hádam čochvíľa aj že dýchame vzduch.

Hosť

#137

2016-05-04 21:04

V plnom znení s ňou súhlasím a nemienim len tak platiť vyššiu sumu za parkovanie bez parkovacieho miesta a problémy s parkovacím miestom. Vytváranie parkovacích miest v meste,v kt. platím dane a pod. nemienim ešte inak sponzorovať. Zástupcovia občanov mesta nemajú ísť proti občanom.

Hosť

#138

2016-05-04 21:19

Pretože je veľa iných možností, ako získať peniaze

Hosť

#139

2016-05-04 21:23

V tomto pripade sa vobec na obcana nehladi,ide tu len o dalsi vymysleny prijem do mestskej pokladnice.Tymto sposobom sa urcite priamoumerne parkovacie miesta v Trencine nerozsiria. Treba sa zamysliet nad tym,preco je v predstavenstve parkovacej spolocnosti p. Marcekova-prava ruka Cellera...

Mikepajada

#140

2016-05-05 04:18

Keby aspon raz v zivote mal niekto dobry umysel a nie obohatit sa bolo by to ihned vidno. Keby poslanci dali konkretny navrh co a marketingovy plan ze napr sa postaviasa za vyzbieranych 90€/ osoba resp auto na hlavu poschodove garaze na kadom sidlisku a pod ze sa vytvoria 1000cky parkovacich miest tak to pochopim a aj podporim ale toto nema obdobu. Ceny jako v monte carle :D ci las vegas

števo

#141

2016-05-05 05:49

Som občan Trenčína, ktorý si riadne a včas platí dane a všetky poplatky  mestu a pretože som pracovne činný platia sa mestu za mňa aj dane podielové - nie je z mojej strany a za mňa platenia už dosť? Ak by sa malo za parkovanie platiť, tak chcem mať svoje konkrétne miesto na parkovanie - inak nemám za čo platiť. Páni poslanci už sa konečne spamätajte a začnite robiť pre ľudí a nie proti, ak uvalíte na ľudí ďalšie  poplatky tak prispejete iba k ďalšiemu vyľudňovaniu mesta. Ak chcete viac peňazí do kasy tak prilákajte sem viac investorov, vyriešte staré kauzy v ktorých tiež vedenie mesta rozkradlo milióny, mesto sa takmer dostalo do nútenej správy z hrozby ktorej boli takmer desaťročie občania mesta ukracovaní na službách obyvateľstvu. Na takéto hospodárenie mesta sme sa  už poskladali a za to že sme tzv. vydržali roky nekosenia, neupratovania a iných servisov poskytovaných mestom bude na nás uvalený ďalší nezmyselný poplatok, pričom zlodeji sa smejú a akcionári parkovacej spoločnosti sa už tešia na bezpracné zisky. Ak tento nezmysel prejde tak odchádzam z mesta s celou rodinou, čo isto spraví veľa občanov a možná posledný zhasne.        


Hosť

#142

2016-05-05 06:04

Platiť za miesto na ktoré nemám nárok? Ste sa už naozaj posrali?

Hosť

#143

2016-05-05 06:08

Pretože je to obyčajné výpalníctvo-mesto vyberá dane a toto je naviac príjem na šafárenie.Toto isté neprešlo ani v Bratislave.

Hosť

#144

2016-05-05 06:16

Preto, lebo s ňou súhlasím.

Hosť

#145 Re:

2016-05-05 06:49

#130: -  

 ak uviedol Vašu e-mailovú adresu nebude môcť verifikovať podpísanie petície, iba ak by mal k Vášmu e-mailu prístup.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-05-05 07:26



Hosť

#147

2016-05-05 07:30

.. niekto sa tu snaží zaviesť koncesionárske poplatky na autá...


Hosť

#148

2016-05-05 12:44

Nepaci sa mi navrh od mesta a nepaci sa mi ani znenie tejto peticie. Peticiu som podpisal aby nepresiel navrh mesta ktory sa mi nepaci

Hosť

#149

2016-05-05 14:41

naši páni zobrali luďom parkovisko "pri pavárni",trenčania už v meste nemájú nič,námestie je prázdne,už len aby si plnili vačky peniaškami a čo po občanoch,nech si platia aj vzduch,veď aj ten je drahý .Páni,zamyslite sa nad nezmyseľnosťou toho čo chcete pre občana spraviť.

Hosť

#150

2016-05-05 15:29

Lebo si myslim ze je to nezmysel clovek pride vecer s prace a nema kde zaparkovat a este ma aj zato platit?myslim si ze v trencine je uz aj tak dost predrazene parkovne je to zasa iba nato aby nas zdieraly.pre normalnu rodinu ktora pracuje za minimalnu mzdu tak je to nepredstavitelne.dufam ze to neprejde.