PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE.


Hosť

#101

2016-05-04 06:58

ludia spojme sa proti vydieracom,ktori si za nase peniaze uzivaju zivot !!!!!!

Hosť

#102

2016-05-04 07:01

Treba si zapamätať poslancov, ktorí za to budú hlasovať. Tak ako si ľudia zapamätali poslancov, ktorý boli proti výstavbe štadióna - ani jeden tam teraz nesedí.

Juraj

#103 Re:

2016-05-04 07:04

#102: -  

Poslancov proti obyvateľom mesta naozaj nepotrebujeme a dúfam, že tí sa tam už nedostanú.


Hosť

#104

2016-05-04 07:30

Lebo sa neda parkovat uz teraz a ked by som platil tak kto mi zaruci ze ked pridem vecer z prace zaparkujem pri dome. Nikto, tak za ziadne parkovanie platit nebudem pokial nebude priamo pred mojim domom.

Hosť

#105

2016-05-04 07:48

Je absolútny nezmysel, aby ktorýkoľvek obyvateľ mesta platil čo i len cent za niečo, čo mu nikto nezaistí. Pokiaľ viem, dokonca i v Bratislave podobný pokus zastavili, lebo okrem úradníckej svojvôle, to nemá v sebe nič logické. Pozor občan, úradník úraduje !
Peter179

#106

2016-05-04 08:00

Som rodený Trenčan, mám 61 rokov. Je samozrejmé, že aj tvár mesta, ako všetko sa mení a musí meniť. Vždy to tak bolo a aj bude. Obraz rôznych zákutí z detsrva a mladosti už zostane len v spomienkach. Je to realita, s ktorou sa musí človek vysporiadať, lebo taký je život.

Smutné, tragické a najmä nevratné sú však takmer sústavné necitlivé zásahy. Bohužial takmer výhradne spôsobované práve Trenčanmi. Človek má pocit, že tu vôbec nejde o skrášlovanie, vylepšovanie, skvalitňovanie života zo strany volených a zodpovedných. V honbe za peniazmi a mocou, možno v spojení s pokojným blahobytom alebo strachom nechajú rozcupovať novodobým rýchlozbohatlíkom aj to najcennejšie. Lebo oni to tak chcú a môžu si to kúpiť. "Za prachy aj vlastnú mater".

Dosť som sklamaný z činnosti p. Rybníčka. Asi ako väčšina Trenčanov som od neho očakával omnoho viac. Ako prvé - systematický tlak na doriešenie všeobecne známych kauz okolo p. Cellera, jeho dotlačenie k zodpovednosti a úhrade škôd, ktoré mestu spôsobil, (aj v bezprávnej džungli Slovenska). Aby mesto z dôvodu splácania "sekery" nemuselo šetriť ešte aj na verejnom osvetlení. No a následne riešenie ďalších "drobností", napr. novej plavárne, ktorou sme sa preslávili ďaleko, ďaleko za hradby mesta, dopravnú situáciu - prejazdnosť mestom pre občanov, ale najmä pre vozidlá bezpečnostných a záchranných zložiek, zamedzenie ďalšej likvidácii lesoparku Brezina - zbohatlíkov pribúda a onedlho zanikne celkom pod betónom ich luxusných nedobytných stavieb. A mnoho ďalších "drobností". Drobností? Do kedy? Veď keď volený nerobí to, čo robiť má, treba ho vymeniť. Existuje vôbec takýto mechanizmus? Ak áno, tak ešte využitý nebol. Sú tam ľudia, ktorí tam roky hnijú, majú to ako celoživotné zamestnanie a efektívnosť ich ne/činnosti v prospech mesta sa rovná 0. Zdalo by sa, že takto aspoň nič nepokazia. Bohužiaľ opak je pravdou. Spokojne si rok za rokom nažívajú a občanom to evidentne nevadí. Zaujímalo by ma kto ich opakovane volí a prečo.

Bude niekedy v Trenčíne lepšie? Alebo budeme naďalej len odvracať zrak a ticho dúfať.

Martin

#107

2016-05-04 08:06

 Kreativita "úradníkov" a "odborníkov" je skutočne obdivuhodná! Čo "chvályhodné" nám, občanom mesta TN  aj Slovenska pripravia ďalšie? Asi zase niečo "vtipné a múdre", samozrejme za nejaké to €.


Hosť

#108

2016-05-04 08:13

V prípade, že mesto dokáže zabezpečiť všetkým majiteľom rezidenčnej karty miesto na parkovanie má to zmysel...ale keďže to je nereálne..je to len podvod na ľudí.......

Hosť

#109

2016-05-04 08:17

Pretože nesúhlasím s platením parkovacích miest v meste

Hosť

#110

2016-05-04 09:01

Myslím, že parkovanie by malo byť spoplatnené, ale nie tak, že i keď človek má zaplatený vysoký poplatok za parkovanie, miesto na parkovanie nenájde.
Wanke

#111

2016-05-04 09:08

Tie sadzby sú šialené k pomeru k platom bežných obyvateľov. Argument, že sa musí spoplatniť parkovanie aj pre rezidentov kvôli nejakým ľudom čo majú garáže a parkujú (zaberajú miesto) pred vchodom neobstoja, pretože to je tak 1% prípadov a kvôli 1% nebude platiť celý Trenčín. Občania uvedomte si že úradníci sú tu pre nás a majú nám slúžiť. My sme im dali do rúk kompetenciu, aby nás zastupovali v našom záujme. Toto je výpalníctvo a preto ak to odhlasujú navrhujem zhromaždenie pred mestským úradom.


Hosť

#112

2016-05-04 09:17

Pomali a isto vystahujeme Trencin

Hosť

#113

2016-05-04 09:32

Za čo sa bude platiť nabudúce za bránu , za komín alebo okná je to ako v stredoveku feudáli potrebujú zdierať plebs. Ku.vy.


Hosť

#114

2016-05-04 09:51

Platim dane a nie male a este aj parkovanie pred vlastnym domom??? Keby tak riesili nezmyselne namalovane ciary po cestach a vyhradene parkovanie o rozmeroch pre nakladiak rostrusene bez zdraveho rozumu. Spinu a rozbite cesty v meste. Treba platit urad prace aby mohli nezamestnany v krcme sedet. UZ ICH VOLIT NEBUDEM!!!

Hosť

#115

2016-05-04 10:36

A verejná petícia pre ľudí ktorý nepoužívajú internet nebude?


Hosť

#116

2016-05-04 10:40

Pracujeme v Trenčíne, žiaľ ináč ako autom sa do práce nedostanem. Už u zamestnávateľa si parkovanie platím, mám platiť ešte ďalšie poplatky, keď si dovolím ísť k lekárovi, na úrady alebo na návštevu? Trenčín sa môže hanbiť za takéhoto primátora.

Hosť

#117

2016-05-04 11:07

Mam platit začo????? Ze nemám kde zaparkovať ? Ved je to nehoraznost a este k tomu take peniaze.

Hosť

#118 Re: treba prečítať oznámenia

2016-05-04 11:14

#115: -  

 treba prečítať oznámenia, všetko je tam .....


Hosť

#119

2016-05-04 11:23

Chodievame tam, a už beztak skoro nie je kde zaparkovať a potom, keď už bude všetko platené, nikto nebude chodievať do centra Trenčína.

Hosť

#120

2016-05-04 11:40

V Trenčíne som vyrastal. Teraz tu pracujem. Som rád, že táto petícia existuje, aby sme neboli len za ovce.

Hosť

#121

2016-05-04 11:56

V prvom rade by malo mesto najskôr vytvoriť dosť parkovacích miest v meste Trenčín. Počet parkovacích miest je v krajskom meste žalostný a parkovanie je náročné na čas, nakoľko je potrebné jazdiť po rôznych uličkách a parkoviskách a hľadať parkovacie miesto, čo zaberá pomerne dosť času.Najskôr by mesto malo zabezpečiť dostatok parkovacích miest na určitej úrovni, s kvalitným vyznačením parkovacích miest - vodorovné značenia, kvalitou živicových povrchov, ktoré sú na parkoviskách - mnohokrát niekoľko centimetrové jamy plné vody, ul. Palackého, a až následne by vôbec mali uvažovať o spoplatnení parkovania v meste Trenčín. Nevidím problém v parkovaní na platenom parkovisku, ale na parkovisku, ktoré by som mal každý deň zabezpečené v blízkosti zamestnania a parkovisko ktoré by spĺňalo potreby vodičov. Odmietam platiť peniaze za parkovanie, bez záruky voľného parkovacieho miesta, ktoré by spĺňalo moje potreby.

Hosť

#122

2016-05-04 12:17

pretože už radní nevedia čo by ešte zdanili
a vôbec ich nezaujíma názor občanov


Hosť

#123

2016-05-04 13:05

Pretože v Trenčíne žijem a viem, aký je problém s parkovaním. Kompetentný orgán to ale nikdy neriešil. Pokiľ občania niektorej ulice aj chceli riešenie, "mesto" ich požiadavky neakceptovalo. Naopak, pre svojich "úradníkov" umožnili parkovanie na Hviezdoslavovej ulici. Teraz sa nedá dostať pomalu ani s detmi do domu, kde máme trvalý pobyt. Nákup či tovat vyložiť je nemožné a v prípade nutnosti ani tá sanitka či hasičské auto sa pomalu nedostane. Nie to otočiť a vykonať zásah. V uliciach nie je bezpečno, na mnoha miestach by sme potrebovali aj rýchlosť upraviť na 30 km/hod a vystavať retardéry pro retardy.


Hosť

#124

2016-05-04 13:57

podmienky v petícii sú pre obyvatelov Trenčína postavené ludskejšie ako návrh parkovaciej spoločnosti a majú bližšie k nám obyvatelom

Hosť

#125

2016-05-04 14:03

Zijem v meste Zilina a mame tam tiez "podnikatela" bohatnuceho na Parkovacich zonach.