PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE.


Hosť

#76

2016-05-03 19:08

Myslím,že mesto by malo obyvatelom mesta vychádzať v ústrety pri riešení problémov - ako s parkovaním,tak s verejnou dopravou a pod. Uz cakam,kedy buďme platiť za prechádzanie cez cestu či používanie chodníkov....

Hosť

#77

2016-05-03 19:21

Podpísal som túto petíciu preto, že Mesto Trenčín, chce vyberať poplatky za niečo čo im nepatrí!! Nech najskôr vybudujú parkoviská a potom si vyberajú na nich parkovné, nie na ceste, ktorá im nepatrí a ktorú nevybudovali!!!
Mirco

#78

2016-05-03 19:44

Zoberme si modelový príklad: Je zima, napadol sneh, a parkujete pred svojím domom na jednosmernej ulici, kde sa parkuje po oboch stranách a teda čiastočne aj na chodníku. O odpratávanie snehu z chodníka a aj z časti parkovacieho miesta sa musíte postarať vy = obyvatelia spomínaného domu a ešte za to musíte aj mestu zaplatiť. Rybníček tomu hovorí "dobre vymyslené", my obyčajní ľudia tomu hovoríme vrchol chrapúňstva....


Hosť

#79

2016-05-03 19:50

Absurdný návrh šikanujúci podnikateľov a samostatne zárobkovo činné osoby. Neadekvátne finančné zaťaženie vzhľadom na ponúknuté možnosti a istoty.
Človek, ktorý toto vypotil by mal vyhľadať odbornú pomoc skôr, ako sa nájde niekto, kto mu upraví ciferník.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-05-03 20:27



Hosť

#81 prepojenie na Cellera

2016-05-03 20:29

V Trenčianskej parkovacej spoločnosti a.s. je členkou predstavenstva istá Iveta Marčeková; zhodou okolností náš bývalý primátor, ktorý nám zanechal mesto v "pekných" dlhoch, má firmu CB Consult s.r.o. a hádajte, kto v nej bol do marca 2016 konateľom? Istá Iveta Marčeková. Ja vám neviem ľudia, ale toto mi nejako smrdí. 


Hosť

#82

2016-05-03 20:31

Niekedy idú veci do absurdnosti Trenčíne,aj tie nové trasy autobusov.Prečo to majú robiť bratislavčania?

Hosť

#83

2016-05-03 20:54

Tento návrh parkovacej politiky:
a) považujem za málo premyslený a zhoršujúci nám Trenčanom život. Načo a kam sa tak ponáhľame ?
b) v tejto podobe je len "ryžovanie peňazí" a ich prihrávanie spriazeneným firmám - viď právne služby pre TPS, verejné obstarávanie v TPS a ...
Ako sa použili peniaze vybrané za parkovanie doteraz ?
John

#84 Re: prepojenie na Cellera

2016-05-03 20:58

#81: - prepojenie na Cellera 

Co sa tyka tej pani - jej vyjadrenia su naozaj skvosty:

Koncept novej parkovacej politiky predstavila členka predstavenstva Trenčianskej parkovacej spoločnosti Iveta Marčeková.

Dôležité je spustiť tento systém, aby sme videli, čo spôsobí regulácia, a potom sa ukáže, že niekde nie je potreba budovať parkovacie miesta, a adresne budeme riešiť problematické miesta. Kúpa parkovacej karty je podľa nej prvý krok k regulácii.

Stanovením ceny si človek zváži, či naozaj potrebuje parkovať štyri autá pred domom. Až keď je určená cena, potom začne rozmýšľať, ako sa to dá spraviť inak, a na uliciach klesne počet áut. Ak dáme karty zadarmo, k regulácii nikoho nedonútime,“ dodala Marčeková.

Ta zena je fakt mimo. Resp. naopak - dobre vie, co hovori.... 

John

#85

2016-05-03 21:11

Vyborne citanie ... Len pre silne zaludky.

Link

Hlavne si vsminite tabulku "Porovnanie počtu parkovacích miest"


Hosť

#86

2016-05-03 21:52

Súhlasím plne s podmienkami tejto petície.Pýtam sa ako je vlastne možné,že súčasné vedenie mesta si dovoľuje resp.navrhuje dať vyberanie poplatkov za parkovanie cudzím firmám čiže tretím stranám,to nerieši parkovanie pre občanov mesta Trenčín ale z väčšej časti iba naplňovanie si ich vlastných káps z peňazí zdrojov našich občanov mesta Trenčín!

Hosť

#87 Re: Re: prepojenie na Cellera

2016-05-03 22:22

#84: John - Re: prepojenie na Cellera 

 Výroky na úrovni :) ... v dnešnej dobe je normálne, že majú ľudia aj dve autá.


Hosť

#88

2016-05-04 03:51

Okrem peticie treba zvolať a spraviť protestne zhromazdenie pod oknami pána primátora.nech vidí, že už ozaj prestrelil a trencania si viac nedaju srat na hlavy.


Hosť

#89

2016-05-04 04:47

priamo sa ma to týka bývam na sídlisku juh a je tu problém zaparkovať a neviem čo by spoplatnenie vyriešilo


Hosť

#90

2016-05-04 04:55

Poslanci sú takí istí občania ako ostatní. Nech takto aj platia. Majú predsa iné benefity. Sú tu pre občanov a nie občania pre nich.

Hosť

#91

2016-05-04 05:14

Podpísala som ju preto, lebo tento návrh je čistý nezmysel a hraničí s okrádaním. Pred panelákmi nie je kde parkovať!!!!!! Pán Rybníček volila som Vás, lebo Vám dôverujem, milujem Trenčín.
Tak sa prosím kompetentní spamätajte.

Hosť

#92

2016-05-04 05:35

Mám platit parkovanie a v mieste bydliska nemam zaručené miesto na parkovanie. Prídem domov z odpoludñajšej smeny a parkujem kilometer od domu. A za toto mám platit?

Hosť

#93

2016-05-04 05:47

Pracujem v Trenčíne - systém parkovania, ktorý ponúkajú je nezmysel - vytlačia všetkých zo zony A a B a na zónu C nemajú dostatok miest pre všetkých, ktorí pracujú v TN.
Vrchol je parkovacia karta pre poslancov - je to úplatok aby im to odsúhlasili. To je na trestné oznámenie....

Hosť

#94 Re:

2016-05-04 06:01

#54: -  

 bohužial ,je to ináč. Akciová spoločnosť je obchodná spoločnosť , ktorá si mestské pozemky prenajme a zisk bude jej ..mestu odvedie len asi 100 000 e z plánovaných 700 000 


Hosť

#95

2016-05-04 06:10

Pretože základná myšlienka nie je riešiť problém parkovania, ale je to iba ďalšie výpalné pre súkromné aktivity niektorých nenažrancov.

Hosť

#96

2016-05-04 06:18

Každý kúsok zelene predajú, vytvárajú multifunkčné domy bez parkovacích miest,mesto sa zahustuje.Nestačí že platíme za komunálny odpad akoby ho vyvážali na mesiac-mestská pokladnica stále prázdna-ďakujeme múdre hlavy!

Hosť

#97

2016-05-04 06:45

ludia podpisujte snad sa nenechate okradat nejakim platenim za parkovne

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-05-04 06:47



Hosť

#99

2016-05-04 06:48

Nerozumiem za čo mám platiť. Nezaručí mi to voľné miesto na parkovanie a nevytvorí sa ani viac parkovacích miest.
Mesto vyberalo dane z motorových vozidiel, ale cesty nám neupravovali. Rybníček sa chváli znižovaním zadĺženosti mesta, ale my sme mesto nezadĺžili. Nemienim im prispievať na odmeny. Nech si pýtajú parkovné od majiteľa našej nádhernej plavárne, kde môže skákať do bazéna bez vody akurát tak samovrah. To čo robia z nášho Trenčína je hanba. Nič pre obyvateľov. Na hrádzi sa zrážame cyklisti, psíčkári, mamičky s deťmi, korčuliari, nemáme vonkajšiu plaváreň. Hanba na krajské mesto.

Hosť

#100

2016-05-04 06:55

Vytvoreníe platených parkovacích miest v centre mesta? Už teraz je mesto ľudoprázdne, všetci sa vysťahovali von a stretávajú v nákupných centrách. Tam je parkovanie vyriešené ku spokojnosti všetkých.  Obchodovať a podnikať v centre? Veď to je samovražda. Mesto chce peniaze za nič. Cesty sú rozbité, mestská zeleň neudržiavaná, cyklista prejde cez mesto len s ohrozením vlastného života! Sadzby, ktoré vymyslelo mesto pre ľudí sú premrštené a úvaha poslancov, že by mohli mať schválené tretinové sadzby!? Absurdné. Mesto je rozdelené betónovým železničným múrom, s chudorľavými podjazdami, ani jeden nie je zhotovený načas, denne prejazdím 3 km naviac. A žiadne cyklotrasy, žiadne miesto pre cyklistov, zabíjajú sa po výmoloch na zničených mestských komunikáciach medzi autami. Mesto okradlo ľudí o plaváreň, kto je za to zodpovedný? A teraz chce okradnúť ľudí o ďalšie peniaze.