PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

števo

/ #141

2016-05-05 05:49

Som občan Trenčína, ktorý si riadne a včas platí dane a všetky poplatky  mestu a pretože som pracovne činný platia sa mestu za mňa aj dane podielové - nie je z mojej strany a za mňa platenia už dosť? Ak by sa malo za parkovanie platiť, tak chcem mať svoje konkrétne miesto na parkovanie - inak nemám za čo platiť. Páni poslanci už sa konečne spamätajte a začnite robiť pre ľudí a nie proti, ak uvalíte na ľudí ďalšie  poplatky tak prispejete iba k ďalšiemu vyľudňovaniu mesta. Ak chcete viac peňazí do kasy tak prilákajte sem viac investorov, vyriešte staré kauzy v ktorých tiež vedenie mesta rozkradlo milióny, mesto sa takmer dostalo do nútenej správy z hrozby ktorej boli takmer desaťročie občania mesta ukracovaní na službách obyvateľstvu. Na takéto hospodárenie mesta sme sa  už poskladali a za to že sme tzv. vydržali roky nekosenia, neupratovania a iných servisov poskytovaných mestom bude na nás uvalený ďalší nezmyselný poplatok, pričom zlodeji sa smejú a akcionári parkovacej spoločnosti sa už tešia na bezpracné zisky. Ak tento nezmysel prejde tak odchádzam z mesta s celou rodinou, čo isto spraví veľa občanov a možná posledný zhasne.