Petícia za zrušenie kresťanstva na Slovensku

Organizujem túto petíciu pre zrušenie kresťanstva na Slovensku z dôvodu šírenia a propagácie násilia, pedofílie, sexizmu, otroctva a pokazenej morálky.

 

Biblia navádza na masové vyvraždenie ľudí čo nejdú do kostola: (Sudcovia 21:10) Kmeň JOBEŠ jeden deň neprišiel do kostola- kongregácia vyslala k nim dvadsaťtisíc vojakov a rozkázala im: "POZABÍJAJTE MEČOM OBYVATEĽOV JOBEŠ- GILEADU."

Ak niekto nesvätí sviatok treba ho zavraždiť: (Num 15:32-36) Izraeliti na púšti prichytili istého muža, ktorý v sobotňajší deň zbieral drevo…..Celá pospolitosť ho vyviedla pred tábor a tam ho NA SMRŤ UKAMEŇOVALI.

Boh prikazuje MOJŽIŠOVI, , " Každý nech si opáše meč na bedrá! Choďte … a zabíjajte svojich bratov a priateľov!(Exo 32:27-28)

Biblia navádza NA VOJNOVÉ ZLOČINY A ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI (Deutero 2010-14)" Keď sa priblížiš obliehanému mestu ponúkni mu mier. Potom ak ti odpovie mierom a otvorí brány, všetci ľudia ktorých tam nájdeš budú poplatní a budú ti slúžiť. Ak s cieľom bojovať s tebou nebude vyjednávať, potom ho obliehaj. A keď tvoj večný boh ho vydá do tvojich rúk všetci muži prejdú ostrím meča….Vyrabuješ celý….jeho majetok

Už aj Mojžiš prikazoval svojim vojakom , aby vraždili deti a povraždili ženy, čo spali s vojakmi, avšak aby si panny ponechali pre svoju vlastnú sexuálnu potrebu.(Numeri 31:14-18) Tak teraz pobite všetkých chlapcov medzi deťmi a zabite každú ženu, ktorá poznala muža tak , že spala s mužským, avšak všetky dievčatá, ktoré nepoznali obcovanie s mužským ponechajte na žive pre seba.

Biblia navádza na to, aby si ZAVRAŽDIL každého, kto ťa nahovára na inú vieru  (Deu 13:6-10)..ak by tvoj brat, syn matky tvojej , alebo tvoj syn , alebo dcéra , alebo tvoja žena najmilšia …chceli ťa presvedčiť…. musíš ho zabiť, tvoja vlastná ruka musí byť prvá proti nim ich popraviť

Biblia prikazuje týranie detí. ( Prísl 23:13) Neodvracaj trest od chlapca, bo nezomrie , keď vyšľaháš ho korbáčom


Surová vyhrážka vyhladovaním :"mužom, čo sedia na hradbách a spolu s vami budú jesť svoje výkaly a piť svoju moč!" (2 Král 18:27)

Sexizmus bol už v biblii, nie je iba novodobým javom. jej prsia nech ťa občerstvujú každý deň (Prísl 5:19 )

Ja som hradbou a moje prsníky sú ako veže (Veľpieseň 8:10)

Ohanbie svojho otca ani ohanbie svojej matky nesmieš odkryť… (Lev18:7.)

 

Spolu s týmto Cirkev VEREJNE propaguje Násilie a smrť: http://static.cdn.markiza.sk/media/a501/image/file/2/0049/4WPr.ukrizovanie_jpg.jpg

 

A k tomu nesmieme zabudnúť na Temný stredovek a inkvizíciu, upaľovanie čarodejních na hraniciach, križiaske výpravy do "svätej" zeme, a najmä PEDOFÍLIU u kňazov ktorá zostáva bez trestov.


Zendhal the Frostborn    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Pre podpísanie tejto petície vytvorenej Zendhal the Frostborn vyplňte formulár nižšie. Autor petície bude vidieť všetky údaje, ktoré poskytnete v tomto formulári.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Facebook