Petícia proti akémukoľvek prechodu alebo preletu koaličných armádnych síl NATO!

Podpisom tejto petície vyjadrujete svoj nesúhlas s čoraz častejšími prechodmi, presunmi a preletmi koaličných armádnych síl NATO. 

Presuny väčšinou slúžia k doprave armád na cvičenie, pravidelne však určitá časť presunu zostane v mieste určenia, čo vyvoláva agresiu hlavne na hranice Ruskej Federácie a štátov NATO, či na hraniciach štátov ktoré vlastnia zásoby ropy, a nepredávajú túto komoditu spoločnostiam z USA.

Slovensko nikdy nemalo vstúpiť do NATO, pre nás tento pakt znamená iba využívanie zo strany tejto koalície, v prípade otvoreného konfliktu je z našej krajiny frontová línia, spomeňte si alebo sa spýtajte svojich starých rodičov, aká bola frontová línia za druhej svetovej vojny...


Andrej Minárik    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu


ALEBO

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená na našej stránke. Všetky údaje, ktoré poskytnete v tomto formulári, však uvidí autor petície.

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Facebook