Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Quoted post

Henrich Paur

#929 Re:

2014-12-11 01:29

#1: -  

 Ak niekto podpisuje petíciu proti vlakom zadarmo pre študentov a dôchodcov tak je buď hlúpy, alebo závidí dôchodcom a študentom. Ja som veľmi rád že táto Ficová vláda urobila niejaký sociálny krok k najchudobnejšej vrstve obyvateľov - dôchodcom. Dôchcodky sú v SR nízke a tak vlaky zadarmo im umožnia ísť za rodinou či na nejaký výlet v rámci SR. Študentom vlaky zadarmo umožňujú chodiť do školy a zo školy zdarma a oni sú ešte taký hlúpy a nevďačný že na toto rozumné opatrenie nadávajú. Túto petíciu za zrušenie vlakov zadarmo by som nikdy nepodpísal. Čudujem sa že sa nájde toľko hlúpych a závistlivých ľudí v SR.

Replies

Jana

#931 Re: Re:

2014-12-17 21:07:19

#929: Henrich Paur - Re:  

 prepáčte, ale akým právom sa obúvate do ľudí, ktorí majú iný názor než vy. osobne som proti vlakom zadarmo a verejne tento svoj názor vyjadrujem, no nie som ani hlúpa ani závistlivá, práveže rozmýšľam a sledujem, čo sa u nás deje. a poviem vám aj prečo som proti tomuto "sociálnemu opatreniu" našej super "sociálnej vlády". nie  všetci dôchodcovia majú nízke dôchodky a nie všetci študenti sú z rodín, ktoré sú chudobné. poznám dôchodcov, ktorých príjem je vyšší ako moja mzda, tak mi vysvetlite, prečo by mali cestovať zadarmo?  to nie je ani spravodlivé ani sociálne, ani nijaké... to je iba úbohé populistické predvolebné gesto, ktoré má zalepiť oči, aby sa ľudia prestali zaujímať, kde miznú naše peniaze, aby sa nepýtali  na korupciu, aby sa nepýtali na pripravovanú zmluvu EU s USA, tzv. TTIP a ostatné ....panebože, to ste fakt, tak slepý, že to nevidíte?je to len marketingový ťah, ktorý nemá nič so sociálnosťou ani ekológiou... ani s rozumom. veď práve preto si budeme na budúci rok zase požičiavať miliardy Eur a náš dlh bude rásť a rásť... nič nie je zadarmo a na dlh sa nedá večne žiť. apropo, práve dnes prebehla médiámi správa, že budú kupovať dieslové vlaky, to je fakt ekologické!

Patrik

#963 Re: Re:

2015-06-12 15:12:34

#929: Henrich Paur - Re:  

 Presne tak, je to úplne super, a musím dodať, že to aj rozvíja cestovný ruch na Slovensku.