Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

My, dole podpísaní občania Slovenskej republiky, vyslovujeme nesúhlas s populistickým a nezodpovedným návrhom vlády Roberta Fica o vlakoch zadarmo. Vieme, že nič nie je zadarmo a všetky náklady budú hradené z daní nás, daňovníkov.

Vyzývame vládu Roberta Fica, aby peniaze radšej použila na modernizáciu Slovenska, aby investovala do vedy a výskumu a vzdelania mladých, ktoré Slovensku prinesie násobne vyšší prínos, ako vlaky kvázi zadarmo.

Vyzývame Vládu SR, aby mladým ľudom a študentom pomáhala v hľadaní si praxe počas štúdia, ktorej absencia je častokrát najväčšou prekážkou prijatia do zamestnania a tak pomáhala mladým. Výzývame Vládu SR, aby neničila podnikateľské prostredie a nechala podnikateľov vytvárať nové pracovné miesta a tak zvyšovať životnú úroveň.

 

Organizátorom petície je:

Nová Generácia, bývalé mládežnícke združenie SDKÚ-DS
www.novageneracia.sk

 


Tomáš Smutný    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Tomáš Smutný na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...