Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Quoted post


Hosť

#1

2014-11-04 11:08

Zlodejská populistická vládna čvarga, páchajúca genocídu na občanoch, patrí pred prísny a nezávislý súd. Aj so svojimi bábkovodičmi z finančných skupín. Za zničenie Slovenska celej tejto škodnej patrí doživotie.

Replies

sunar

#2 Re:

2014-11-04 12:28:07

#1: -  

 peticia za zrusenie vlakov a peticii, kto ma podpori?

miki

#41 Re:

2014-11-04 19:08:26

 

 kde pak soudruzi z NDR udelali chybu? a.k.a systémová chyba live :)


Hosť

#108 Re:

2014-11-05 09:52:01

#1: -  

 Dôchodcom by som to nechal, predsa len robili celý život. ale ostatok nech ostane jak je.


Hosť

#130 Re:

2014-11-05 12:50:13

#1: -  

 Co ste si zvolili, to mate 

Stanko 221

#244 Re:

2014-11-06 15:41:07

#1: -  

 Mne moj pasak neplati dijeti dovolenky tri roky zakonik prace pre neho neznamena nic cestovne platim si sam robim od rana do vecera soboty nedele a sa nestazuje a som rad ze mam dajaku robotu


Hosť

#526 Re:

2014-11-08 08:30:38

#1: -  

 a to neni zlodejina na trati kde cestuje najviac ludi a v case kedy bude premavat najviac ludi pojde sukromny prepravca a obere zeleznicnu spolocnost o zisk a stat este viac bude musiet dotovat regionalne trate a rusit vlaky uz aj tak ich chodi malo preco neskusia podnikat napriklad na trati zvolen sahy potom im budem fandit ale takto nie

 


Hosť

#808 Re:

2014-11-18 11:42:53

ste chori tak nieco je zadarmo a vi to hnet komentujete nepozerate na tich druhich ktori nemojau tolko peniati na cestovanie a su rad že je nieco zadarmo kebi to spracila dzurindova vlada tak bi ste tlieskali ste hajzli nepozerate ani natic dvochocov ktori majku malo peniazi prenich jeto sanca kde možu užetrit #1: -  

 

Johanides

#812 bezplatny vlak je super napad

2014-11-18 12:21:24

#1: -  

 som za zachovanie vlakov zadarmo pre dochodcov , komu sa nelubi nech plati

Evik

#887 Re:

2014-11-25 16:41:35

#1: -  

 A kde by si akoze nasiel ten nezavisly sud? 

pan

#927 Re:

2014-12-08 16:13:45

#1: -  

 Hlupaci , hlupi a hlupakmi budete .......to ked niekto ma nieco zadarmo idete sa roztrhat :D ja som proti tejto peticii lebo nemozem sa pozerat ze 30 000 tisic slovakov su hlupakov a naivnich somarov ....ale co uz urcite povacsine s vas kto napisal peticiu cestuje autom :D:D tak ste zavislivy svine aj malo chudobnemu zavidite ..............preklinam kazdeho kto podpisal peticiu proti vlakom zadarmo nech pride o pracu a nech bude povinne cestovat vlakom !!! .....zmije nenasytne ........nech ziju vlaky zadarmo vsetko by malo byt zadarmo ved platime DANE !!!! ja som ja pre pracujucich aby mali vlaky zadarmo !!! ......ekologia nadovsetko ......

Henrich Paur

#929 Re:

2014-12-11 01:29:03

#1: -  

 Ak niekto podpisuje petíciu proti vlakom zadarmo pre študentov a dôchodcov tak je buď hlúpy, alebo závidí dôchodcom a študentom. Ja som veľmi rád že táto Ficová vláda urobila niejaký sociálny krok k najchudobnejšej vrstve obyvateľov - dôchodcom. Dôchcodky sú v SR nízke a tak vlaky zadarmo im umožnia ísť za rodinou či na nejaký výlet v rámci SR. Študentom vlaky zadarmo umožňujú chodiť do školy a zo školy zdarma a oni sú ešte taký hlúpy a nevďačný že na toto rozumné opatrenie nadávajú. Túto petíciu za zrušenie vlakov zadarmo by som nikdy nepodpísal. Čudujem sa že sa nájde toľko hlúpych a závistlivých ľudí v SR.

Fuj

#1040 Re:

2018-04-26 13:47:01

2: -  

Nie je spravodlive, ze ja ako danovy poplatnik dochadzajuci za pracou musim trpiet vrieskajucich studentov ,ktory vlqky vyuzivaju na osobne ucely.. vlaky zdrazeli a kvalita cestovania rapidne klesla.. ked som koncila skolu zaviedli vlaky zadarmo.. ako externy student nemam pravo ..ani clovek ktory tazko pracuje a da tretinu na cestovne... my sme si museli platit vlaky ked sme boli studenti..vlaky zadarmo by mali mat danovy poplatnici resp zamestnani ludia.. je to diskriminacia...studenti ktori neprinasaju do statnej kasy by mali platit za vlaky tak ako kedysi.. ako my.. ked nasi rodicia mali peniaze na cestovne tak maju aj teraz.. som naozaj velmi sklamana a zdrvena z toho aka je v nasej krajine situacia... nie je to fer aby mali zadarmo vlaky ked ja musim dat tretinu vyplaty za cestovne..musim platit dane a trpiet nevychovanych studentov vo vlaku.. ved co je to dnes cestovat???

Preco ja musim platit za vlak ?? To ze som zamestnana znamena ze som bohata?? 

Vdaka tejto situacie mi nic ine nezostava ako zo slovenska odist a zacat lepsi zivot v krajne ktora mi nedava cely zivot polena pod nohy... nehovoriac o zdravotnictve..to je ina kapitola ale tiez podtavena na hlavu.. tento stat je proti ludom... krajina ktora nepatri slovensku ale zahranicnym investorom na ktorch my muklime za par stovak...

Fuj grcam z tohoto statu je mi z vas zle! Ked sa ma niekto pyta odkial som radsej ani nepoviem... 

 

Drahe jedlo..drahe byvanie... cela vyplata ide na najom a mozte zrat suche rohliky cely mesiac.... ceny mame ako v amsterdame ale mzdy ako otroci...ved nimi aj sme.... ucitelia ti vravia uc sa uc.. ale kde skoncite? Pri pase ... 

Vedela by som tu pisat cele litanie ale bohuzial musim ist do roboty a na vlak!