Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Fuj

/ #1040 Re:

2018-04-26 13:47

2: -  

Nie je spravodlive, ze ja ako danovy poplatnik dochadzajuci za pracou musim trpiet vrieskajucich studentov ,ktory vlqky vyuzivaju na osobne ucely.. vlaky zdrazeli a kvalita cestovania rapidne klesla.. ked som koncila skolu zaviedli vlaky zadarmo.. ako externy student nemam pravo ..ani clovek ktory tazko pracuje a da tretinu na cestovne... my sme si museli platit vlaky ked sme boli studenti..vlaky zadarmo by mali mat danovy poplatnici resp zamestnani ludia.. je to diskriminacia...studenti ktori neprinasaju do statnej kasy by mali platit za vlaky tak ako kedysi.. ako my.. ked nasi rodicia mali peniaze na cestovne tak maju aj teraz.. som naozaj velmi sklamana a zdrvena z toho aka je v nasej krajine situacia... nie je to fer aby mali zadarmo vlaky ked ja musim dat tretinu vyplaty za cestovne..musim platit dane a trpiet nevychovanych studentov vo vlaku.. ved co je to dnes cestovat???

Preco ja musim platit za vlak ?? To ze som zamestnana znamena ze som bohata?? 

Vdaka tejto situacie mi nic ine nezostava ako zo slovenska odist a zacat lepsi zivot v krajne ktora mi nedava cely zivot polena pod nohy... nehovoriac o zdravotnictve..to je ina kapitola ale tiez podtavena na hlavu.. tento stat je proti ludom... krajina ktora nepatri slovensku ale zahranicnym investorom na ktorch my muklime za par stovak...

Fuj grcam z tohoto statu je mi z vas zle! Ked sa ma niekto pyta odkial som radsej ani nepoviem... 

 

Drahe jedlo..drahe byvanie... cela vyplata ide na najom a mozte zrat suche rohliky cely mesiac.... ceny mame ako v amsterdame ale mzdy ako otroci...ved nimi aj sme.... ucitelia ti vravia uc sa uc.. ale kde skoncite? Pri pase ... 

Vedela by som tu pisat cele litanie ale bohuzial musim ist do roboty a na vlak!