Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS

Quoted post

Učiteľ

#102 Štvavá a dezinformačná kampaň.

2014-01-08 22:15

Horeličan je obyčajný štváč. Rýpe najmä do školstva, robí sa že všetkému rozumie najlepšie a všetkých len okydáva. Všetkých by povymieňal, lebo všetci sú neschopní a dosadil by tam toho najschopnejšieho, čiže seba. Nikto ho však nechce. Je to notorický sťažovateľ a negatívne zameraný človek. Napokon ani nežije na Slovensku a pasuje sa do úlohy znalca pomerov na Slovensku. Sú ľudia, ktorí nebudú nikdy súhlasiť s ničím. Takým je aj Horeličan. Poviete, že tá stena je biela, on bude tvrdiť že je čierna. A naopak. Truľko, ktorý všade bol, všetko videl, všetkému rozumie. Čudujem sa ale ľuďom, že sa nechajú huckať takýmto provokatérom. Je to obyčajný troll. Riešenie nemá žiadne, chce sa len aspoň v niečom realizovať, lebo okolie ho možno berie ako blázna. Pani Cisarová to úplne jasne a logicky vysvetlila, ako postupujú. Musia sa rešpektovať aj zákony. A musia sa aj deti odnímať. Aby neboli potom také prípady, že 4-ročnú Lucku na Slovensku utýrajú vlastní rodičia k smrti a nielen rodičia, ale celé okolie je úplne ľahostajné. Koľko je na Slovensku týraných detí vlasnými rodičmi ? To ale Horeličan vidieť nechce. Jemu vyhovuje štvať a provokovať. Lebo nič iné nevie. To isté aj Selecký. Keď si prečítate niektoré tie jeho články, tak sa čudujem, že vzdelaný človek môže toľko primitívnej absurdity zo seba dostať. Myslím si, že pre jeho netovú stránku by bolo lepšie, keby napísal kde na Slovensku ešte neboli zjavenia, pri ktorom potoku a na ktorej vŕbe. To by už nenapísal nič. Senzáciechtivý človek, a tiež celý ten jeho portál. Množstvo naivity a primitivizmu, ktoré sú na svetelné roky vzdialené od pravdy. Oslovuje len tú primitívnejšiu a mimoriadne najľahšie ovplyvniteľnú zložku nič nechápajúcich ľudkov. Pre nich úplne stačí, keď si naberú vodičku z pútnického miesta, a čakajú, že im vylieči kĺby, nohy, ruky, hlavu, žlčník, že im prinesie nové auto, chatu či naplnia sa iné predstavy. Ľudia, používajte rozum a menej sa riaďte emóciami všelijakých manipulátorov so slovami. Lebo najhoršie sú lži a polopravdy. Hľadajte pravdu sami a nenechajte sa balamutiť.

Replies

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-01-08 23:49:09


Milan Horelican
Autor petície

#105 Re: Štvavá a dezinformačná kampaň.

2014-01-08 23:51:17

#102: Učiteľ - Štvavá a dezinformačná kampaň.

Vazeny UCITEL,

ano, mozno som podla Teba ,,Trulko'', ktory vsade bol a vsetko videl. Na rozdiel od Teba, som konkretna osoba - Milan Horelican a vobec sa nehambim za svoju identitu, ako nejaky UCITEL, ktory ani nevie ako sa vola a ake ma priezvisko a pod ruskom anonimity utoci bez toho, aby poznal fakty a skutocnosti. Vidim, ze mas super Informacie o mojich aktivitach na uciteslkych forach a podla toho, co pises, tak som TI, ako clenovi (mozno vedenia ) Odboroveho zvazu pracovnikov skolstva a vedy na Slovensku musel riadne stupit na malicek, ked som hecoval skolskych zamestnancov do Strajku za zvysenie ich ZOBRACENIEK. Uvadzas nieco, comu sa Otvoreny list na odvolanie.... vobec nevenuje, a to je problem prace slovenskej socialky.

Vazeny UCITEL, skus nieco nahodit o mojej protiucitelskej antikampani, o mojom antiodborarskom tazeni proti sudruhovi precedovo Ondekovi, ktory za par grosov zapredal 130 000 zamestnacov skolstva,nech maju obcania prehlad aj v tejto mojej aktivite

Ani v jednom pripade, co su uvedene linky pod Otvorenom liste...., CIPS nekonal v prospech statnych prislusnikov Slovenskej republiky a ich pricinenim prisli rodicia, stari rodicia o svoje deti, vnucence

Pretoze Vazeny UCITEL, si nebol ani na jednom rokovani Najvyssieho kralovskeho sudu, kde svoju profesionalitu v pravom svetle ukazala JUDr. Cisarova, tak neviem, ako mozes posudzovat jej pracu !

 


Hosť

#116 Re: Štvavá a dezinformačná kampaň.

2014-01-09 08:03:22

#102: Učiteľ - Štvavá a dezinformačná kampaň.

na to aby neumrela Lucka musia nejake deti odobrat? Ake? Preco sa neodoberaju len tie tyrane?

Lucku si naozaj nik nevsimal a najviac socialne pracovnicky. mame novy zakon, aby takymto pripadom zabranil - nahlasovacia povinnost v 3 rokoch. Ako by Lucke pomohlo, keby mama v jej 3 rokoch nahlasila, ze ziju v tom byte v Ruzinove? Nijako.

Neviem, mozno Selecky ani Holerican nevidia veci komplexne, ale na druhej strane, to co tu pan Holerican uviedol, su dost vazne argumenty, ak to nie je pravda, nech to jednoducho pani Cisarova vyvrati a nech povie, ako postupovala v jednotlivyvh pripadoch, ved to by malo byt jednoduche