Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS

Milan Horelican
Autor petície

/ #105 Re: Štvavá a dezinformačná kampaň.

2014-01-08 23:51

#102: Učiteľ - Štvavá a dezinformačná kampaň.

Vazeny UCITEL,

ano, mozno som podla Teba ,,Trulko'', ktory vsade bol a vsetko videl. Na rozdiel od Teba, som konkretna osoba - Milan Horelican a vobec sa nehambim za svoju identitu, ako nejaky UCITEL, ktory ani nevie ako sa vola a ake ma priezvisko a pod ruskom anonimity utoci bez toho, aby poznal fakty a skutocnosti. Vidim, ze mas super Informacie o mojich aktivitach na uciteslkych forach a podla toho, co pises, tak som TI, ako clenovi (mozno vedenia ) Odboroveho zvazu pracovnikov skolstva a vedy na Slovensku musel riadne stupit na malicek, ked som hecoval skolskych zamestnancov do Strajku za zvysenie ich ZOBRACENIEK. Uvadzas nieco, comu sa Otvoreny list na odvolanie.... vobec nevenuje, a to je problem prace slovenskej socialky.

Vazeny UCITEL, skus nieco nahodit o mojej protiucitelskej antikampani, o mojom antiodborarskom tazeni proti sudruhovi precedovo Ondekovi, ktory za par grosov zapredal 130 000 zamestnacov skolstva,nech maju obcania prehlad aj v tejto mojej aktivite

Ani v jednom pripade, co su uvedene linky pod Otvorenom liste...., CIPS nekonal v prospech statnych prislusnikov Slovenskej republiky a ich pricinenim prisli rodicia, stari rodicia o svoje deti, vnucence

Pretoze Vazeny UCITEL, si nebol ani na jednom rokovani Najvyssieho kralovskeho sudu, kde svoju profesionalitu v pravom svetle ukazala JUDr. Cisarova, tak neviem, ako mozes posudzovat jej pracu !