Vybudovanie vlakovej zastávky v Petržalke na Einsteinovej ul. na trase Petržalka/BA-Nové Mesto/Senec

Už od 10. júna obnovia premávku vlakového spojenia na trase Petržalka/BA-Nové Mesto/ Senec. Vlaky majú premávať každú hodinu. O 15 minút rýchlejšie tak budeme cestovať vlakom z Petržalky do bratislavského Nového Mesta. Jedinou zastávka v Petržalke bude na železničnej stanici, takže dostupnosť bude náročnejšia. Riešením je ďalšia vlaková zastávka. Jednou z alternatív je zastávka na Einsteinovej ulici, pri železničnom priecestí so závorami ( v blízkosti Relax-u), pod Starým mostom, čo samozrejme vyžaduje odborné posúdenie s možným umiestnením takejto zastávky. So zastávkou je zároveň spojená tiež potreba vybudovania záchytného parkoviska a rozšírenie mestskej hromadnej dopravy, ktorá by cestujúcich lepšie spájala s novou vlakovou zastávkou.  


Martin Čambalik    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Martin Čambalik na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...