Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Quoted post


Hosť

#421 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

2013-10-28 14:22

#415: MT - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

MT "Moje deti našťastie nie sú neinformované, tabuizované atď"

- v prvej reakcii vaše vyjadrenia vyzerali celkom rozumne a logicky, ale vaše dalšie pokračovanie ma presviedča že sa mierne povedané vzdaľujete od reality ...

len tak mimochodom, ked v akom veku sta sa rozprávali s detmi na tému sex ??

a HLAVNE, čo ste im povedali, obľúbene na to máš ešte čas, len sa pekne uč a nezaujímaj sa o hlúposti ...

mimochodom napr v 15 je už teda dosť ...ale ozaj DOSŤ neskoro ...

ešte raz: vychovávajte svoje deti ako len chcete, ale nenanucujte okoliu svoj bigotný názor ....

ak sa vám nepáči štátna škola ...máte dosť možností na cirkevnej .... len potom nebuďte prekvapená, ak zistíte, mierne povedané, že vaše dieta je trošku menej vzdelané ako tie ostatné, z vlastnej skúsenosti Vám môžem povedat, že deti z osemročného cirkevného gymnázia plošne zaostávali za detmi z štátnej školy ... napríklad ...

a o rôzných nasilu vzniknutých nepotrebných krestanských univerzitách, ktoré

1. rozdávaju diplomy a tituly ako na bežiacom páse za 2 x zdravas a 1 x otčenáš

2. produkujú ďalšie stáda "vraj študovaných" neschopných nezamestnaných .... radšej pomlčím ..

Replies

MT

#453 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

2013-10-29 12:01:26

#421: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Vážený hosť, som prekvapená aké máš dokonalé znalosti a informácie o výchove v kresťanských rodinách a cirkvi. Som prekvapená ako jasne vidíš aj do nášho domu.

Z toho mi vyplýva len jedno. Pravdepodobne pochádzaš aj ty z tzv. papierovej kresťanskej rodiny a zanechalo to na tebe ťažké stopy. Je mi ťa úprimne ľúto, ale nie každá rodina funguje ako tá tvoja.

Preto si skús poriešiť svoje problémy, zorientuj sa sám v sebe a druhé rodiny nechaj na pokoji.

Ja sa budem za teba modliť.

P.s. Nie som katolíčka